Kakvo je vase misljenje o Facebook-u??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
eee, a tarki, nisam bas skapirao kako na njima zaradjujes novac? pimp?? bwahahaha ili neki ptc ili slichan trip tipa klikni mi klikni na moju reklamu, da bi ja dobiJo 0.05 evra (koje pare wow) salim se..naravno heeeee mslm posle mesec dana, stvarno na debilima koje mozes navuci mozes zaraditi nekih ono 150 evra... ali mnogo debila se mora navuci.. malo istripovano... no naravno ako se dobro upushish heeee
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Od 21,5,2013 nešao se pamenjaković koji je na faceu osnovao "društvenu organizaciju" pod nazivom vutra.org......na kojoj piše....





"Društvena organizacija
https://www.vutra.org/ stranica na koju svakako treba otić i napravit profil .
Ali naravno podaci na stranici dostupni su i korisnicima bez profila .
Stranica je genijalna i meni je pomogla da shvatim neke stvari, našla sam masu odgovora, itd . "

Također piše....



" umjesto da visite na fejsu, samo se malo,malo informirajte .
meni je ova stranica dala sve odgovore, što je najvažnije dala mi je odgovore na ključna pitanja i dileme tipa jeli moralno i legitimno legalizirat marihuanu, ako je zašto onda nije legalizirana do sad ?
odgovori na sva pitanja su tamo, neko genijalan se sjetio stranice, skidam kapu .





Vutra Organizacija - Marihuana Društvo
www.vutra.org
Društvo za legalizaciju marihuane, očuvanje prirode i uzgajanje biljaka. Dođite da se družimo jer svakog dana u svakom pogledu... "








I tako nalazi se još tu i nekoliko linkova videa....autor/autorica predstavlja se u ženskom rodu.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
n6uaah.jpg
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja isto nemam fejs. Ni grupu kao sajt nemamo. Iz mnogih razloga navedenih ovde medjutim najvise zbog sigurnosti. Mada vjerujem da ne bi samo clanovi foruma bili dio grupe. Mnogi bi lajkovali i oni koji ne duvaju. Cuo sam da su neki otvarali grupe u nase ime ali nikad zvanicno od nas nista nije otvoreno. Eto uspjeli smo nekako prezivjet i bez fejsbuka. Takodje ni google nas bas ne voli koliko bi trebalo. Malo ljudi i sajtova zele linkovati sa nama. Barem ne jaci sajtovi koji su nam bitni. A imamo i te anonimne redirekcije. Te sam ukidao djelove sajtova godinama. Dosta posjete smo izgubili sa gubitkom gljiva, biljaka itd Sav taj sadzaj se redirektuje i prakticno ne postoji.

Al bilo kako bilo dodje dobar dio posjete dolazi sa fejsa na nas sajt.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Osobno nemam ništa protiv facea kao i 99% ovdje prisutnih imam profil i na profilu se nalazi ono što ja stavim prema tome nevidim nikakvo zlo u tome.
 
08.12.2013
21
70
0
Fb ukoliko se pravilno koristi moze da bude izuzetno korisna stvar... I to ne mozete da poreknete.. Evo dacu jedan primer.. Privatna grupa cele godine sa fakulteta da postavljaju predavanja, kako su im protekle vezbe, pitanja sa ispita i tome slicno.. Olaksalo je studije mnogima.. Eto jedan dobar primer.. E sad sto su ljudi se okrenuli samo losim stvarima fba to je vec njihov problem..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR