Kakvo je vase misljenje o Facebook-u??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Zanima me kakvo vi vutra korisnici imate misljenje o tom slavnom facebook-u koji je glavna tema svakog razgovora???? P.S: Ako admin misli da je glupo ovo moje pitanje,neka izbrise ...sorry...peace
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
feikbook,
mrzim fejsbuk,
mrzim ljude bez života, mrzim ljude sa virtualnim prijateljima koji se ponašaju kao da se poznaju čitav život, a u životu se nisu vidjeli,

ljudi su danas pre primitivni i pre lijeni za postići bilo kakve dobre stvari u životu,
umjesto da dođu na Vutra.org, oni vise na fejsu i ispunjavaju kvizove i šalju virtualni džoint

ma steraj se.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Dejavu na temu al nea veze, mogu se ponovit al ukratko ovaj put.

Nemam ništa protiv fejsa ukoliko se koristi normalno, znači, neka zajebancija sa frendovima kad nisi vani, dogovorit se nešto jer novce namjenjene za bon trošim na vutru, ako je neki prijatelj van grada, malo popričat.... Znači, ne da nije loše, nego je čak i korisno.....


A sad, druga strana, balavice sa golim fotkama, skupljanje više stotinjaka pa i tisuća prijatelja koje nisi nikad ni vidio, višenje od jutra do sutra i gledanje tuđih profila - TAKVI ME NE ZANIMAJU i ne trošim svoje živce na njih, živo me boli ona stvar......


KO VOLI NEK IZVOLI, KO NE, NEK NE SERE
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
uuu bas lijepo ja sam mislio da sam ja jedini freak sta misli da je to bolesno sranje, ali dobro je da nisam:=) !!! slazem se sa tobon BigL to uvezi dopisivanja usput se ustedi koja kunica ...:=)ali ostalo sick sick sick
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
kao svima se gadi ALi svi ga imaju :D najvise popizdim kada ljudi navodno cine dobro mjenjanjem svojih statusa, tipo spasi ljude ovamo, borba protiv raka i te slicne fora pa okaci na wall ako zelis spasit svijet... ma daj!

mislim da ljudi ne razumiju da sa tim preseravanjem nece promjeniti svijet vec si samo ego maze da im duboko u dusi bude lakse da su navodno "ucinili dobro" i svoju misiju humanitarca zadovoljili... popušite :p

inace dobar je za spajanje sa ljudima sa kojima niste uopce u kontaktu jer zive na drugom kraju svijeta ili sa nekim dragim prijateljima. fejsbuk ima smsila ako su gomila prijatelja koje imate stvarno prijatelji pa vam je drago djeliti medusobno statuse, linkove i slicne debilane, ali kada pocnete siriti taj krug "prijatelja" na poznanike od poznanika od poznanika onda odjednom citate stvari koje vas ne zanimaju i jos manje vas zanima tko se kada sexao ili koga boli stomak... zato lijepo izbrisete sve ljude koji vam zbilja ne trebaju niti zanimaju i stvorite si ugodnu atmosferu.

ali to ljudi ne rade jer je voajer u njima uvijek puno snazniji :D

tko voli, nek' izvoli, zar ne? :)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
U vezi ovog sto je Red spomenula, moj danasnji facebook status glasi "joined the group Svaki novi član u ovoj grupi automatski kroz skrivene facebook čarloije materijalizira topli obrok, krov nad glavom i mrtvog člana rodbine za stanovnike Haitija".

--
mda, face je ok i jako praktican za recimo dogovore za izlaske, ja s ekipom u zagrebu jednom lijepom porukom dogovorim izlazak ovdje iz karlovca, ko mali forum.
stvar je super za getting in touch sa starim frendovima iz razreda ili od drugdje koji bi inace vecinom pali u zaborav
i dobra je za slike izlazaka i izleta, svi ih mogu vidjet na jednom mjestu umjesto da se CD-i razmjenjuju tjednima i svi mogu komentirat na njih

uglavnom banalni i praktican tool za lakse i cesce druzenje/ostajanje u vezi s puno ljudi koje poznajete s kojima se nebi svima mogli nac na kavi u nekom realnom vremenu jer zivimo u jebeno preubrznaom svijetu

e sad, facebook igre, kvizovi i to, vecina ljudi ih koristi za napuhavanje ega, kao i grupe. Meni su grupe ok jer se volim uclanit u neke s nadom da ima kakvih diskusija u njima, dobre su također da se vidi koliko ljudi podrzava nesto, tipa dekriminalizaciju vutre ili predsjednickog kandidata koji nije seljacina. E sad, nije tajna da da ima tako debilnih grupa i tako debilnih ljudi koji se u njih uclanjuju samo da potvrde svoj identitet kao takav ostatku svijeta. Nije tajna da se uclanjuju u "humanitarne" grupe i kopipejstaju "humanitarne" statuse da svima pokazu kako veliko i brizno srce imaju, a bas me interesira kolko ih je nazvalo SOS telefon za haiti bar jednom, ili nedajboze volontiralo negdje. I naravno nije tajna da neki imaju 3000 (uglavnom zgodnih) prijatelja i da smo svi ljubomorni i zavidni na njihovom oh tako uspjesnom socialnom zivotu.

Facebook kao takav nije ni dobar ni los, da li ga ljudi koriste zbog komunikacije i razmjene misljenje ili zbog preseravanja i napuhavanja ega je druga stvar
 
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
kakav crni face... mslm da li se bilo ko bilo kada zapitao zasto se pravi takav sajt? zbog chatta? zbog grupa? mslm da ne.. tacnije, wrlo prosta stvar... ako bilo ko iz bilo koje wlade zeli pogledati tvoje podatke (kad si rodjen sa kim zivis da li duvas shmrces sta radis u globalu gledano) moze JER SI SAM SVOJE PODATKE OKACIO... mslm debilizam... takodje, masonerija koja inace kontrolise protok informacija u javnost prva probija informacije na socijalnim mrezama tog tipa... mslm sirenje masovne panike, i slicnih stvari zarad neceg njima vaznog (ovde prvenstveno mislim na 2012 nibiru i govna) ...

mozete videti i trip sa likom koji je PAO u muriji zbog facebooka, kazu da je bio neki diler
ovo je jedan primer... ima ih jos.

takodje mi nije jasan trip, koliko egzibicionizma trebas imati da bi kacio svoje slike na takvu socijalnu mrezhu???? a da ne spominjem trip koji mi se skoro desio... oleshili smo se od nekog skankitja i posto nismo imali gde, upali smo u neku igraonu koja radi i nocu... iiiiii brate usao sam, seo narucio esspresssoooo i slucajno provalio da na 21 od mogucih 30 kompova pichi face i neka farma, a najache od svega sto provalim likove koji su klasicni dipl. budaci ili pijuci, imaju po 35 dina i vishe a chataju sa ribama koje imaju 14 i 15 god i imaju ono slike u nekom s uglu (znate ono dupe na jednu stranu sise na drugu, imas trip da ce da se polomi ako se nagne jos malo ka iza).................strasno... a da bude jos jace provalim lika za kompom broj 7 koji gleda neku klinku od mozda 13 god i dahce kao bizon ili neka takva vrsta... znaciii ????? kao brate SHTA? mslm alo testisu imas nekih 40 dina.. .okej je ali brateee... NEEEEEEEEEEEEEE...

a da ne pricamo o klinkama za koje sam mislio da su oke deca iz ulice dok mi nisu drugari pokazali njihove face naloge... tipa status joj je "jebi me u picku sku@@em" ili "ja sam opasna jebulja" ... naravno karikiram malo, ali poruke su te... stvarno.

sick sick sick
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa ja rijetko taj status diram. Najbolji drugovi su mi rasuti po svijetu pa gledamo slike jedni drugih sto mi je veoma vazno jer zelim da znam sta se desava u njihovim zivotima. Zivot je i ovako previse zatrpan pa se nema vremena za zvanje itd ovako u par minuta vidim sta ko radi sto je super. Eee sad ukoliko ste faca za zene kao ja, onda moze biti zajebano jer prate jedne druge i sve se zna. Tako da bivse ne bih preporucivao na fejsu...ali opet kad znaju da ga imas vebeno je da ih ne primis kao frenda. Fejsbuk kao i sve u zivotu ima dvije strane....a nisu obadve ostre.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
naja više riječi kojima bi opiso takve
*****rije ala fejs tviter itd. al ša češ
al raspravljat o tako trivijalnim glupostima
na VUTRI.ORG i to po ko zna koji put....
stislo me bratori ide da se iserem na TO SVE!!!
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
mali.medo je napisao(la):
naja više riječi kojima bi opiso takve
*****rije ala fejs tviter itd. al ša češ
al raspravljat o tako trivijalnim glupostima
na VUTRI.ORG i to po ko zna koji put....
stislo me bratori ide da se iserem na TO SVE!!!

medo ko medo..on se samo vutre drzi i to je to ;))) ostalo ga ne zanima nothing =)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Face.... je naporan i gubljenje vremena totalno po masu stvari kao neke igrice itd...
Jeste da ima prednost što je masu ljudi pa i ja ga koristim i koristio sam radi tog da nađem možda neke stare ljude i to je to...
Slike jbg.. nisam fotogeničan hehehe tako je pa me nezanimaju niti tko kako izgleda radi izgleda nekomuniciram sa ljudima nego radi drugi ljudski vrlina..

Ali zato je Myspace zakon muzike koliko oćeš i ljudi koji poštuju razne vrste glazbe,nema chata hehehe održiš kontakt kroz poruke i to je rjetko. Najave koncerta i slično skoro ništa što bi moglo da zamori kao na Face...
Pa na kraju ili na početku je Vutra Forum da sve to zajebe..... i da nešto kvalitetno naučiš osim da gubiš vrjeme na Face...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Facebook je izvrstan komunikacijski kanal, evo od sad ga koristim za društveno koristan marketing, a čini mi se da ću morati zaraditi i novaca na tome (jbg :D)

E sad, tu su uvijek mali bosanci koji ne znaju kaj je google, al redovito umaču jer FEJSAJU
Za to ga nikako ne bih smio koristiti jer bi mi se raspao spolni organ zbog umora.. a valjda nešto ko Genjo :D

A zaključak... kao i sve ostalo dobro i loše na svijetu - ak si debil koristit ćeš nešto na debilan način.. evo ko i forum jbg pun debila, al šta ćeš i oni su ljudi.

Inače da odam tajnu - na debilima se zarađuju novci :icon_lol:

Živio facebook i debili!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
17.01.2010
13
1
0
37
Tarki slazem se ako ga koristis za zajebanciju onda si se zajebaja a ako imas koristi onda super.
Ja nemam profil na fejsu i ne planiram da ga pravim,a za komunikaciju sa pravim prijateljima dovoljan mi je Email
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1