Kalashnikova & Green-o-matic HPS 150W + 2X CFL 23W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.04.2012
43
13
8
53
SRANJE
Na početku dnevnika piše:
Glup si onoliko koliko si glup.
Napravi sam glupost. Jučer sam iz probe zalio s Plantelom List 5ml u dvije litre vode, ispalo je ovo:



Uploaded with ImageShack.us
Izvadio iz vaze i zalio litrama vode i vratio u vazu s novom teramagmom i odrezao list.
sam sebi zelim sreću. :sick:

A onda sam napravio ovo



Uploaded with ImageShack.us

opet si želim veseljka. :sick:

I montirao haubicu 150 mm.




Uploaded with ImageShack.us
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ne kuzim bas najbolje...

Ali koliko znam, tih 5 ml na 2 l vode, nebi trebalo spaliti biljku, iako, ZASTO si je vec gnojio ?
Drugo, ovo mi se cini kao da ju je spalila vruca voda koja se zadrzala i zagrijala na listovima.... zasto tocis vodu preko biljke a ne u zemlju uz korjen ?
Trece, zemlja ti izgleda kao mocvarno tlo, a ne kao fina zemljica iz koje raste biljka...

Pusti je na miru, sad si je stresirao jako puno, slijedecih 5 dana je nemoj ni pogledat...




Moj, mozda malo laicki savjet, ali nadasve dobronamjeran, neka me isprave stariji ako grijesim.

Hvala ;)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
tako to biva kad se ne pazi dok se zalijeva sa gnojivom :) .......meni ovo voda nikad nije sama napravila jedino kad je pomješana sa gnojivom.....
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
voleo bi ja imati jednog Tripoloida u boxu :D
odrzi to nisam nikad video kako izgleda na kraju, mora da je cudoviste :DDD
srrecno bro
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
5ml na 2 litre je ništa...a vidimo rezultat na malim biljkama

2 litre vode za biljke tvoje velicine je previše,2-3dl po biljci u tom stadiju je dovoljno
 
09.04.2012
43
13
8
53
Kalashnikova veća ..... širim ju na sve strane, gdje god ima mjesta.

20120422220913.th.jpg
[/URL][/IMG]

Manja kalashnikova je odrezana vrha ...ako prođe prođe ....

20120422215629.th.jpg
[/URL][/IMG]

GOM je luda , debele stabljike , malog razmaka između listova, debelih mesnatih listova i ima miris, hm ... je po travi ali nije ugodan... tako bih to nazvao.

20120421160857.th.jpg
[/URL] [/IMG]

A GOM kojeg sam pustio da raste normalno u visinu, capnuo sam vrh neki dan i izašlo je ovo ?????? Inače nosim naočale pa sad neznam jesam dobro cvikno ili ono fuck I missing? MMJ (mamu mu j........m)

20120422221817.th.jpg
[/URL] [/IMG]
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
ova prva je na teškoj robiji/prisilnom radu...zavezao si je ajmeee:flamed:

inace ide to druže,samo laganica
 
09.04.2012
43
13
8
53
makisplit je napisao(la):
ova prva je na teškoj robiji/prisilnom radu...zavezao si je ajmeee:flamed:

inace ide to druže,samo laganica

pa ja sam joj robovlasnik i trebala bi dati maximum od sebe za boljitak društva , čitam kako biljke imaju stres radi ovog ili onog, a kakve mi imamo svakodnevne stresove pa smo živi.
Zanimaju me ovi topinzi? Power seed i Zlo će vjerovatno imat konstruktivnu kritiku.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
wonka je napisao(la):
.. A GOM kojeg sam pustio da raste normalno u visinu, capnuo sam vrh neki dan i izašlo je ovo ?????? ...

ne vidim bas najbolje sta si uradio, lici da je ok, u svakom slucaju ce preziveti, ne brini...
a ako mislis na ovo, pa trebalo bi da znas sta je izaslo :)
koliko vidim biljka ti cveta, mogao si secnuti i ranije,
no dobro sad, samo teraj

 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Osobno nemam iskustva sa automaticima, ali znam jedno - nikad ih nebi topirao. Toliko od mene na tu temu :)
Inaće je toping super trening i imao sam neke mega mrcinske monstrume od biljaka sa takvim treniranjem :icon_lol:
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Prijatelju moj ima tu svega,ko da ih silujes svaki dan lakse malo ipak su to biljke,nemozes usporedit biljku i covijeka.
 
09.04.2012
43
13
8
53
Pozdrav svima.
Nije me bilo par dana, kad sam se vratio .... džungla.


Kako se kod nas ništa ne baca nego se apsulutno sve iskoristi, napravio sam putar od lišća , stabljiki , sjemenki, ma svega što je ostalo od ranijih godina. (500 g domaćeg putra, 70 g lišće itd. Kuhanje na laganoj vatri doslovno da lagano krčka u širokoj tavi oko sat vremena, dobio 400 g zelenog putra)


Kasnije su napravljeni i kolačići. Smoke report kolačića: smijeh, suze i ukočena vilica.

Stavljene na cvjetanje, zaljevaju se svakih 6 dana po litru vode, a sad sam prešao na svakih 3 dana po pola litre vode. Hvala forumu i članovima istog na djeljenju informacija i savjeta u dnevnicima, jer za sada nemam nikakvih problema i volio bih da tako ostane. Nestrpljivost je mana growera, pusti biljku neka raste , redovito ju prihranjuj i zaljevaj i svremenom će ona , kad bude spremna ,vratiti sve uloženo u nju, pa i više.

img20120504095836.th.jpg
[/URL]

GOM u cvjetanju



Kalashnikova pred cvjetanje



Prekrasno iskustvo.... LST je genijalna stvar. Hvala još jednom svima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
pucat će ta kalashnikova... :)tako je moja izgledala pred flowering...
ajd ak ti nije tlaka stavi na nju nešto za usporedbu...baš me zanima kolika je razlika između tvoje k. pod hps 150 i moje pod cfl cca 110...
 
09.04.2012
43
13
8
53
Za njrnjavu
e sad... nije da se opravdavam ali ovo mi je prvi put .... :dada
i neiskustvo je napravilo svoje a isto tako i pohlepa pa sam u box stavio 4 biljke, neznajući da će to toliko ispast pa mi je sad gužva, ali neka .... sakuplja se iskustvo.



i hvala makisplit i ostalima

e da... onaj putar sam počeo koristiti kao medicinsku kremu... mažem prišteve sebi i bliskima... ako bude uspjeha slikam i stavim... treba probat.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
uskoro ceš saznati što je slađe sa te slike....čoko krema za valove na trbuhu il smola za valove u glavi :)
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
jel to ona mega nutella od 5 L? :)
ma svaka čast za prvi put, bit će to haos kad ti počne cvjetat, vidjet ćeš, ja sam zasad pre zadovoljan što sam izabro kalashnikovu...
 
09.04.2012
43
13
8
53
Poštovanje....
mislim da je ovo 44 dan od klijanja.... nemam pojma....
stavljene su na 12/12 prije par dana.... čekalo se kalashnikove da narastu još malo.... zalio sam i medom jednom i to dvije žlice meda na 2 litre vode....
uredno se svakih 7 dana zaljevam Plantelom Cvet.... gužva je ... ali neka je...

Ova je green-o-matic s tri vrha....





a ovo je moj biser.... žurio sam ... u glavi livada.... i eto greške u sekundi ... napukla grana od vrha.... zamotao je u najlončić s kojim se kaleme voćke i lagano žičicom uhvaćeno.... e baš me zanima što će ispast.... Dreamerica je stavila jedan tekst o uzgoju automatika.... što se tiče gnojenja... ja sam gnojio 3 puta s Plantelom list... i mislim , predosjećam, ha ha da sam dobro napravio ...idemo dalje ...
sretno svima ....

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.