Kalashnikova & Green-o-matic HPS 150W + 2X CFL 23W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.04.2012
43
13
8
53
Ma samo da stavim koju fotku od prije par dana.... danas su isprane s mnogo vode.... i sad čekaju kraj još nekih 7 dana.
Jednu stvar bih vas molio.... dali da još jednom zalijem s mješavinom vode i meda i kada bi to bilo idealno? Dali da upće zaljevam s tim do kraja? eto ako može mali help.
Hvala unaprijed.



Topirani GOM:



LST-irani GOM:



To je to od mene danas.... živili vi meni 100 godina....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
fine biljke skroz, odlicna boja, moraju biti odlicne... za med ne mogu pomoci jer ga do sada nisam koristio, nego, jesi skuzio mozda sta je ovo, ne kontam preko fotke
 
09.04.2012
43
13
8
53
svaka čast Power, i ja sam to snimio i probao s prstom da vidim šta je ali neće da se makne .... probat ću neku makro fotku samo toga pa možda se nešto i odgonetne....

evo išao pogledat.... neznam ... prošao sam s prstom preko toga i obrisalo se ... kao nakupina kristala.... nije plijesan... i samo na tim mjestima je... na drugim biljkama nema toga ...bo....

ali ako netko zna ...
zadnji tjedan je bez zaljevanja.... dali je itko zalio u zadnjem tjednu? ... zašto i kada ?

Hvala

Grozno...nikad kraja....
ovi listići na kifovima... dali se šišaju prije sušenja ili poslije sušenja?

opet hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
wonka, sta god bilo nekako sam ubedjen da mu tu nije mesto, ja bih te listove sklonio, mozes probati bolju makro fotku bas da vidimo, al mozda je bolje da uklonis ako ga nema mnogo da eventualno ne predje na druge delove biljke sad pred sam kraj, biljke su inace stvarno superiska, zanima me kako ti se cini jedan a kako drugi vid treninga na istoj sorti, cime si vise zadovoljan, poz drug
 
09.04.2012
43
13
8
53
PowerSeed je napisao(la):
wonka, sta god bilo nekako sam ubedjen da mu tu nije mesto, ja bih te listove sklonio, mozes probati bolju makro fotku bas da vidimo, al mozda je bolje da uklonis ako ga nema mnogo da eventualno ne predje na druge delove biljke sad pred sam kraj, biljke su inace stvarno superiska, zanima me kako ti se cini jedan a kako drugi vid treninga na istoj sorti, cime si vise zadovoljan, poz drug

Iskreno LST mi se sviđa jer budi kreativnost... i zanimljivo je kako ih savijaš i to... kao bonsai... smiruje živce...
o svemu tome sam mislio na kraju pisat.. jer bih onda znao i urod...
po meni LST na GOM-u je čudan. Zašto? zato jer je vrijeme vegetacije kratko i ne stigne narasti da bi ju stigao omotat oko vaze, što kod kalashnikova je obrnuto... ova koja mi je vani (kalashnikova) izmotao sam ju na sve strane 160 puta a još ne cvate. Kod GOM-a koji sam topirao , donje gane sam bio malo nategnuo na stranu i to je to , ima 3 glavna vrha i tri sporedna i nakako su približni veličinom...
vidjet ćemo na kraju šta će bit.

Maknuo sam ono nešto, na drugim vrhovima nema kao što nema niti na drugim biljkama... bolji aparat s stativom nikako da stigne...ali kad stigne ide makro.

oprostite na dugom postu...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
samo ti pisi, u svom si dnevniku, dobar tekst moze samo da pomogne drugima (ako nisu od onih koji samo gledaju slike;)
 
09.04.2012
43
13
8
53
Danas zasijalo sunce.... odmah sve dobre volje.... pa da se poigramo s Kalashnikovom....
Ja sam tehniku LST-a shvatio ovako:
Vaza ili kanta plastična mora imat zakrivljeni rub (kao na slici)... da bi lakše bilo žicu uhvatiti za rub... nemora se vezat a kad su deblje gane onda se škarama zareže rub vaze ili kante i obmota žičicom.



Ovu žičicu imama godinama i nisam je se sjetio dok netko u svom dnevniku nije napisao da je kupio ovakvu zelenu žičicu omotanu plastikom.... reže se običnim škarama, lako se savija i oblikuje, a jako je čvrsta...



Makisplit : ova prva je na teškoj robiji/prisilnom radu...zavezao si je ajmeee
clip_image001.gif


E pa danas je ova dobila po pipici....ne baš TA... ali geni su joj isti... neznam dali ćete shvatiti ali vučem grane na kat... ono ... paralelno idu grane jedna uz drugu... glavna grana je debela ko upaljač ... a voli sunce to je nešto strašno... a di je još do cvjetanja....









Tretiram ju normalno... svakih 7 dana plantela list... shvatio sam da ovi listovi se mogu savijat.... jer kasnije ionako idu listovi od vrhova koji prekriju donje listove i naprave grm..... to je moje mišljenje ... ionako nitko ne čita ovo pa mogu kenjat.... ništa .. kad dobijem opet inspiraciju javim se...

Živili vi meni....
 
09.04.2012
43
13
8
53
Spašavanje vojnika Ryana (holivudska verzija spašavanja ruskog vojnika)
Prije dva dana je trebalo isprat Kalashnikove.... ja ih pogledao nisam i eto problem....



Zajebo sam . Nejasno mi je zašto druga nije isto takva jer je istu dozu dobila svega ....najniža u boxu... znači nije svjetlo prejako ....ma .... previše razmišljanja... izvadio biljku isprao vodom stavio u novu zemlju... i idemo dalje....
Pusti ju na miru i nediraj..... (update... sve normalno kod nje za sada) iznenadio me mali korjen... očekivao sam čudo...


Žao mi ekipe u outdooru... vrijeme je grozno... ali zasjat će sunce i bit će nešto na kraju... moje vani uživaju... vesele su ko i njihov gazda ....

Kalashnikova vani s LST-om




Uglavnom... Green-O-Matic ima još 2 dana... slikao sam ali tresu mi se ruke ko starom čiči... bitno da je to doktorima normalno iako nemaju još naziv za to....

Green-O-Matic ... po Green Housu još 2 dana...



Mirisi... to je nešto ... neznam kako da to opišem.... Kalashnikova miriše po citrusu... limunu ... i ima jak jak jak miris osjeti se metrima daleko....





GOM je već nekako opor miris.. jak , ono travulja ....ali su mi lijepe i ljepljive....



Negdje sam vidio da se uspoređuje outdoor i indoor... mislim da je to samo radi fore... po meni to dvoje nema veze jedno s drugim... u outdoru te ništa ne ograničava i biljka raste u svim smjerovima ... prirodno... u boxu je druga priča..(ne govorim o velikim boxevima s 600w ili 400 w ) ograničen si s prostorom svjetlom... i normalno da biljke sporije rastu manje su a i krhkije....

Ispričavam se na lošijim fotkama...

Evo najavljuju bolje vrijeme, zato svim outdoorcim želim puno sunca da krene to više...
Imao sam i pitanja i još svašta sam htio napisati ali blokada u lusteru... editirat ću ako se sjetim....
Živi bili i dobru pljugu čirili !!!
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ova kalashnikova lst-irana u outdooru je bomba:thumb:
molim te ako ti nije teško samo podatak kada si je stavio van,koji datum?
 
09.04.2012
43
13
8
53
ozric je napisao(la):
ova kalashnikova lst-irana u outdooru je bomba:thumb:
molim te ako ti nije teško samo podatak kada si je stavio van,koji datum?

Neznam, ali ovako je izgledala 19.05.

 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
wonka ovo je predivno...masti se na sve strane ;-)
za ovaj problem nisam siguran...moja je tak izgledala par dana poslije nekon sto sam je spalio fosforom
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
GoM-ovi su beba, spremni za skidanje... treba ih još jako dobro flushati i ostaviti par dana i onda lagano škarice u ruke... :)
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
ja isto mislim da si pretjerao sa hranjenjem,ili to ili light burn makar sumnjam stoga flušing i deri!
inače prekrasno za vidjet i imaš rep+
pozdrav
 
09.04.2012
43
13
8
53
metalmaniac je napisao(la):
GoM-ovi su beba, spremni za skidanje... treba ih još jako dobro flushati i ostaviti par dana i onda lagano škarice u ruke... :)

GOM-ovi su flushani prije 10 dana, sada će jedan u mrak , a drugi će još koji dan prićekat.

Što se tiče Kalashnikove, flushana je prije 3 dana i presađena u novu zemlju... neznam zašto se to desilo kad je imala potpuno isti (u mililitar) tretman kao i druga.

Hvala svima.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ja bi na tvom mjestu pustio još gomove da izvuku malo hrane, da lišće još jače požuti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.