Kalem grana, na stariju biljku od razlicite sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2012
34
88
18
Poznajeli neko neki nacin da kalem icinim na jednu majku, od druge sorte.
imam 5 vrsta, ali necu da sve da gledam, a ocu u isto vreme sve da sacuvam^^
Pa mije proslo kruz misli da na majku od Jack Herer koju sam mislijo da baci, uradim kalem sa vise sorta...
Ali nigde da nađem kako da postupam sa kanabisom ...

Prva dva kalema koje sam probao, posle 12 sati skoro su se ošušili skroz..
Pa sam odma nasadijo dvoja druga, ali malo drugacije. sad je prošlo 24 sata i nisu se osušili, ali vidim vec da počinju da gube boju.
Koje minerale treba biljkama kad i kalem uradiš?
Koliko vremena treba da se spoju?
ako ima biloko neku informaciju ima....
Ili još bolje neku temu negde...

Slike cu postaviti večeras ili sutra ujutru.
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Zanimljivo...a zašto neprobaš da sa tih 5 različitih biljki,pre nego što ih staviš na cvetanje,skineš vrhove i kloniraš.Klonove staviš na vegetaciju u box koji si spremio za majku.Kad prve završe cvetanje ubacujes ove klonove koji su bili u vege na cvetane i sa njih skidas druge klonove sa vrha i tako pičiš u krug.Jedina mana je možda što bi ti trebao veći box za cvetanje jer bi ove iz vege bile malo veće ali zato bi i urod bio mnogo veći.
 
08.03.2012
34
88
18
Shlaym je napisao(la):
Zanimljivo...a zašto neprobaš da sa tih 5 različitih biljki,pre nego što ih staviš na cvetanje,skineš vrhove i kloniraš.Klonove staviš na vegetaciju u box koji si spremio za majku.Kad prve završe cvetanje ubacujes ove klonove koji su bili u vege na cvetane i sa njih skidas druge klonove sa vrha i tako pičiš u krug.Jedina mana je možda što bi ti trebao veći box za cvetanje jer bi ove iz vege bile malo veće ali zato bi i urod bio mnogo veći.

nemam dovoljno mesta za to, orman de cvetaju ukupno 87 santimetara visine ima.


---------- Post added at 01:15 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

matia je napisao(la):

Nisam vidijo tu temu, ali sam pročitao neznam koloko takvi, i video gledo, ali ni jednu temu sa kanabisom od početka pa do kraja...
 
08.03.2012
34
88
18
ovoje prvi kalem koji je posle 12 sati se osusijo.
IMG_1503.jpg




a ovaj je drugi, sad ima skoro 48 sati, nije se osusijo za sad. Ali pocinje da gubi boju i nesta crno na vrh listova pocinje..

IMG_1501.jpg


 
08.03.2012
34
88
18
Pa listovi od majke, skoro su svi pali bili. Bijo sam je ostavio, nisam joj dao vode niti joj obraća pažnju, hteo sam da je bacim pa u zadnjem trenutku rešijo da joj uradim kalem.

A za grančicu kojusam dodao od Critical, nju sam namjerno osjekao lišće da smanjim sušenje graćice dok nepočne da upija preko grane.


Neznam dali sam se objasnio da se razumjeti može...