Kanabinoidi (THC, CBD, CBN)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
G

GanđaMio

Guest
Ako pusis i imas ove gore navedene karakteristike, nemoj vise pusit :thumb:
Vecina nas ima porodice, poslove i nezapostavljamo nase obaveze, sve na svom mjestu i sve funkcinose kako treba:) pa ti vidi...

Znaci tvoje misljenje je da postoje dvije vrste ljudi koje konzumiraju thc, u redu, slazem se s tobom, s ovim likom koji je napisao ovaj tekst malo manje.. sve je u glavi.
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Ne postoje dvije vrste ljudi koje konzumiraju thc, nego je "tolerancija" kljucna rijec u ovome svemu ko vec konzumira maricu:thumb:tako da thc djeluje razlicito na ljude ali suicidalne ideje, shizofrenija ili psihoza, nisu bas dokazane stvari koje se mogu vezati za marihuanu. Postoje mnogi slicni textovi ali ni jedan nema empirijsku dokazanost ili su indikatori u istrazivanju bili "namjenski" usmjereni ka dokazivanju takve "teze“ kao sto autor gore u textu navodi, sto se ne uzima kao relevantna naucna cinjenica. Vecina navedenih negativnosti u textu tipa zapostavljanja porodice i sl. mogu nastati iz mnogih drugih razloga(alkoholizam, obiteljski problemi tipa disfunkcionalnosti porodice i sl.). Jedino sa cim bi se slozio jeste cinjenica za trudnice :thumb:
 

malisha

Aktivan Član
08.06.2009
49
539
83
46
Evo jedan super cbd hash, gelato 22%cbd..majka mi zapali to, super za glad i opustanje kad dodje s posla sva nervozna pa umjesto cigara, kava i ostalih gluposti koje ljudi rade (a da se ne odljepi sa thc jointom) zamotam joj to i mirna bosna..
 

Prilozi

  • IMG_20200410_103659~4.jpg
    IMG_20200410_103659~4.jpg
    266,7 KB · Pregleda: 81

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Ima li itko da podjeli iskustva sa CBN-om
Prije godinu ipo sam imao Satori od Mandale. Zadnja biljka je bila najsativastija u izgledu, duljini cvjetanja, radu... I najjača u radu, sa psihodeličnim tonom.
E, dio popcornova mi se nije u momentu dalo trimat i stavio sam ih u papirnatu kesu za kruh. Kao poslje ću to. Još se izdogađalo štogod, ali nebitno... Prije koji tjedan pravio reda u šupi i nađem to. Presušeno.
Sad ju pušim. Količina koju stavim bi za mene bila pun kufer da je normalno sačuvana, relativno svježa. Devastiralo bi me. Do kraja. Ali rad je sada fenomenalan. Opušten, vedar, smiren. Možda ima samo malo sličnosti sa THC-om. Ebiga, nisam nikad CBD probao da bi mogao usporediti. Dosta se fizički trošim i bole me leđa, koljena, mišići... Kad zapalim mišići se opuste, prestanu boliti. Bol u koljenima i kralježnici se totalno lokalizira, ali blaže. Prije nego zapalim cijelo područje bi me bolilo, a sada samo "točke". Apetit je ogroman, ali i treba mi. Voća jedem ko nikad. I spavam kao beba.
E, inače nisam neki žestoki stoner. Svakodnevan, ali po malo
uglavnom oduševljen sam i žao mi što je ostalo još sitno
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Kad zapalim mišići se opuste, prestanu boliti. Bol u koljenima i kralježnici se totalno lokalizira, ali blaže.
da, dodao bih da bol prosto nekako prija, pogotovo za reumatske, ortopedske probleme, mijalgije.
mislim nije da uzivas u bolu, nismo svi mazohisti :D bol je i dalje prisutan, ali nema vise one neprijatnosti i muke.
funkcionises normalno, u zavisnosti od oboljenja, ali ipak je tu negde iza glave podsetnik/objasnjene, vizualan cak :) sta i kako.
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
@grouchy
Sve si rekao :D
Jesi li u više navrata i od različitih sorti probao? Jel ima značajne razlike?
 
Poslednja izmena:
27.08.2020
1
0
1
34
Konoplja se koristila još u starom Egiptu, staroj Grčkoj, drevnoj Indiji i Kini. Danas savremena ispitivanja potvrđuju potencijalne blagotvorne efekte ulja konoplje u tretmanu i redukovanju simptoma mnogih bolesti i stanja. Prosta pretraga interneta može pokazati kako su konoplja i njen CBD postali popularni zadnjih godina, najpre u SAD i Evropi, a polako i kod nas.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163