Kanabis kod Dr. House

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.03.2017
30
48
18
Cao ljudi,

Upravo gledam seriju Dr.Haus i na 12-oj epizodi 1-ve sezone, igrac bejzbola se razboljeva u toliko da kad mase loptom da mu pucaju kosti na nekoliko delova tela. U redu, na kraju su nasli da to nije samo od kanabisa, nego jos i kadmijuma, gde kazu da biljka moze dobiti to za vreme rasta. ( Ipak slucaj je da je pio jos nekih lekova, da je uzimao koku itn..) Ali me malo buni, to sto na kraju kazu da to ustvari utice na kosti, na bubrege i da smanjuje testise i da neki izgube oset za miris. Malo sam u bunilu sad ovde. Da sad, kad znam da ustvari kanabis ima skoro nijednu manu (ne znam koji su to mane, mozda i nema), ali ovo me sad malo zbunjuje. Da ako vec pomaze kanabis, dali je ovo samo deo zapadne propagande da reklamiraju kanabis kao stetan, dali su jos bili neupuceni zato sto je ova sezona snimljena pre nekoliko godina, ili u cemu je fora?
Jeste, ima mi nekih smisla da se mozda ta bolest izmesala sa tim hemikalijama kojih je uzimao, ali zasto spominje kanabis na kraju?

Molim vas vase mislenje. Hvala vam
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Doza čega? Pretpostavljam da mislis na ulje jer pušenjem nećes nista izljecit,mozes eventualno ublazit bolove i druge neke simotome al ako namjeravas konzumirati kanabis u svrhu lječenja pušenje ti nece pomoć.
P.S. postavio si pitanje u neadvekatnoj temi ,imas teme o medicini,ulju,utjecaju kanabisa na razlicite bolesti..tu bi trebao postavit ovakva pitanja,a mozda vec sve piše što te zanima;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri