Kanabis mars 2015 Beograd

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Na kanabis mars ...


  • Total voters
    90
  • Anketa zatvorena .

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja nazalost zbog posla nisam stigao ali znam par ljudi koji su otisli. Dosta je gundjalo zasto nije subotom jer mnogo nas radi do 6. Ali gundjat je uvjek najlakse.

Svaka cast organizatorima! Ja sam iskreno mislio da ce biti manje ljudi :)


Nazalost od 2300 fejsbuk ljudi se materijalizovalo dvesta

Maksimum 100 :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Bilo je odlicno. Dobri ljudi, pozitivne vibracije, jasna poruka - kanabis je lek! Istinom do pobede i potpunog oslobodjenja biljke. Bless
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Jucerasnji mars je prosao odlicno, vaoma mi je drago sto su ljudi dosli u tolikom broju. Idemo do pobede :)


Inicijativa za legalizaciju Marihuane u SrbijiВојинe ova jesen će kažu biti duga i topla duuuuugo, nema potrebe da se čeka naredni septembar, ali o tom potom. Svi će biti obavešteni o mestu i datumu sledećeg marša.
9 hrs

https://www.vice.com/rs/read/prvi-b...kao-bez-zapaljenog-dionta?utm_source=vicefbsr

https://www.facebook.com/ksenijaaa/...9605.1073741836.1519024720&type=3&pnref=story
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
:respect: za organizatore i za sudionike

Hvala! Ipak je bilo sitnog policijskog zastrasivanja, sa navodnim povodom da svako javno obracanje ispred "milih" nam institucija mora posebno da se prijavi.


Mrdjic Dragoljub
Yesterday at 8:42am
Ovo moram da podelim sa Vama.Jucerasnji dan cu pamtiti ceo zivot ,od euforurije do straha za sopstveni zivot!!Policija tj. sam vrh tog odelenja( njih dvojica) su mi na svakih 10-15 minuta,pretili rasturanjem marsa i pisanjem kazni .Vrh njihovog ludila rastao jr iz metra u metar,pretivsi da ce "onog malog debelog" on da smiri ako necu ja,do trazenja da pod hitno saznam " kako se preziva ova sto sere" pred skupstinom.Unosenje u lice pretnja kaziprstom,blago siktanje prilikom naredjivanja su mi i dalje u glavi.Na srecu tu pored mene bio je i moj kum ,koji je i uvek bio tu kad je trrbalo.Moja greska je sto im nisam rekao da ce kod skupstine biti obacanje( jbg. zaboravio sam).ne znam kako oni reguju kad je zaista tezak problem,a juce videh i preziveh njegovo obracanje.U kompletnom ludilu( licni dozivljaj) saznam da nasoj Danici preminula sestra,a kako posle grozne vesti ide jos jedna , taj njijov big bos dolazi fo mene i pita me zasto si stao kad moras da budes tu iza mene,rekoh mu,a on rece,pa to je zivot.Bukvalno sam bio parslisan od straha od njihovog izdrkavanja( oprostite na izrazu) pa cestito nisam ni video mars od njih dvojice.Ponosan. na sam na jucerasnji dan,i duboko povredjen.Do konacne pobede! KANABIS JE LEK
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Blagi medjunarodni odjek

http://praguepot.com/2015/09/06/serbian-protest-for-cannabis-reform/

SERBIAN PROTEST FOR CANNABIS REFORM
Posted on September 6, 2015 by praguepot Leave a comment
serbian-pot-protest-5.jpg

The 4th of September saw an interesting protest take place in Serbia’s capital, Belgrade. Hundreds of people gathered in the Republic Square to help push their government to accept our new understanding of the cannabis plant. Serbia is a country with an outdated approach to cannabis, the authorities believe strongly in maintaining cannabis prohibition, even though our knowledge of the plant has changed. If we, as private citizens can read and understand that science says the plant is healthy for you, then why can’t the government? We don’t want to have politicians playing god, especially if they are ill informed. Cannabis can kill cancer cells. It is an amazing pain and inflammation medication. It can help promote harmony rather than chaos and it does all this while being non toxic and safe. Cannabis is a cheaper and healthier medicine than almost half the drugs on the market today. Pharmaceutical companies know this and are happy to block any decriminalization efforts with their dirty lobbying money.

If you are in Serbia and you want to get involved, contact these activists. Together we are stronger. Together we can stand up against the commercial interests of criminal politicians.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Evo kako je izgledao policijski stit pred pocetak marsa, verovatno je to odbilo ljude koji su manje hrabri. Ali posle dobrog pocetka, vise hrabrosti u danima koji dolaze :)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com