Kanabis na kioscima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.04.2021
7
9
3
44
Pozdrav!

Ako je netko već postavio ovo pitanje, neka moderator slobodno obriše ili me preseli u pravi podforum . Imam Crohnovu bolest. Živim u Hrvatskoj. Nekidan sam bio na kiosk i nisam mogao vjerovati svojim očima. Vidio sam velik crtež lista kanabisa u izlogu i ispod njega bočice s cvijetom biljke. Pitao sam trafikanticu što je to, a ona je odgovorila "Ah, to je valjda za pušenje.". Šokirao sam se i pitao jesam li prespavao dvadesetak godina i kad su legalizirali kanabis, a ona je odgovorila "da ne zna ona ništa" ( jeste li primijetili kako trafikantice entuzijastično obavljaju svoj posao? ). Malo sam pronjuškao po netu i saznao da se radi o industrijskoj konoplji sa 14 % CBDa i da se prodaje pod "suveniri". Čitao sam da CBD pomaže kod Crohna i još puno bolesti pa me zanima je li netko ovo probao i kakve je kvalitete,

Hvala unaprijed

Johnny
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona and budalin

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Neće ti odmoći sigurno. Medjutim, dok to trošiš definitvno upali nesto svoje da gori. Pa si onda siguran i sta imaš a i možeš si birati neku sortu za koju kažu da pozitivno djeluje u slučajevima chrona kao kod tebe.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598

Krenilo je u 12 mj prosle godine. Pitam prodavacicu, jel' ide roba... ide kao luda :)
Jel' sljaka?
:D ne sljaka.

22 € veca teglica. Neznam dal' ima 3 grama. Za bilo kakvu ozbiljnjiju upotrebu, preskupo.
Ali, ok je iz razloga sto moze narod probati.

Kod mene ja kiosk ispred crkve :)
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
kod nas u srbiji se moze kupiti online izmrvljen valjda cvet neke industrijske,
ali nije toliko skupo. kad sam gledao zadnji put mislim da je bilo oko 12 evra
100 grama.
pitam se dal ce ikad doci vreme za kupovinu ali prave stvari :)
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
@Johnny Handsome ,Bolje ti je kupovat u dučanima sa proizvodima od CBDa! (ako misliš kupovat, češće)
Ne smijem reklamirat, pa si oguglaj CBD shopovi, jer njihov cvjet je sigurno kvalitetniji i u dučanu se može porazgovarat o samom proizvodu i sl. Ovo na kiosku, tko zna kako se skladišti i sl. Dok shopovi, moraju imat neku kvalitetu, jer samo time se bave i ovise o recenzijama!
Nisam osobno probao, jer nema thca:), ali uz cvjet u shopu, ima puno više proizvoda na bazi konoplje!
Inhalatori, sapuni, čajevi itd.