Kanabis oštećuje pluća kao 5 cigareta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Čoban tera ovčice
jaoj lane dirli dirli dane ,
Čoban tera ovčice lagano .

Čoban tera ovčice
jaoj lane dirli dirli dane
Čoban tera ovčice lagano.

Preko Jutarnjega lista
jaoj lane dirli dirli dane
Preko Televizije lagano .


Eto o tome ti su tu radi moj druže.
Naravno da je štetno pušenje to i mala djeca znaju.Samo baš zanima zašto ne zabrane cigarete,nikako mi to nije jasno ,sve me glava nešto boli razmišljajući o tome ili su mi to možda posljedice od "marihuane".Popušiš kutiju i po cigareta danas znači popušio si 6 jointa ,prema tome njihovom usranom pristranom istraživanju ,pa kad ih je toliko briga za dobrobit društva i za sveopće zdravlje neka onda zabrane i duhuan ,a ovi što zarađaju lovu na njemu neka se prime motike i sade nešto zdravo jebiga voće grožđe,žito,paprike ,biraj nema kraja zdravim stvarima.

Samo me zanima još koje smeće li su oni koristili u tim njhovim jointima u istraživanju.
Da li neko ***** koje je vlada odobrila za provođenje istraživanja kao što se radilo u onima istraživanjima o kojima sam već pisao u jednom drugo topicu,gdje su korištene vutre s jedva 2.5 % THC-a čini mi se ,tj. one koje je NIDA odobrila.
Ta istraživanja ,koja nitko živ neće da objavi osim možda negdje vani i na internetu ,kod nas ih niko neće još dugo objaviti to sam siguran , a i ako objave naći će nekog stručnjaka da ih tako loše rastumači da će javnost misliti o marihuani još gore .Ako ste imalo pažljivije proučili rezultate tih istraživanja,ima negdje u mojim prijašnjim postovima neda mi se sad traži linkove ,uglavnom ima i na Wikipediji na Engleskom jebiga još jedna kočnica za mnoge,mogli ste skužiti da je vaporiziranje najbolji i najefektivniji način konzumiranja vutre ,o tome niko neće ništa da objavi ,baš me zanima zašto,inače vaporiziranjem se vutra iskorištava u cjelosti ništa ne propada i ne odlazi u zrak kao kod jointa lula i ostalih načina duvanja,smanjuje se unos štetnih proizvoda izgaranja jer kod vaporiziranja izgaranja nema uopće nego vutra tj. njena smola,isparava u balon iz koga se onda uvlači koliko tko može ,nema bacanja i s nekih 1 gr vutre može se naduvat sigurno 10 ljudi pogotovo ako nisu otupili zbog svakodnevnog napušavanja.Unos štetnih tvari je zanemariv ,i što se štetnosti tiče gora stvar je prošetati se po gradu pogotovo velikim gradovima gdje vrve auta i ostali zagađivači nego cjeli dan duvati na vaporizer.
Uz vaporizer što se tiče unošenja količine THC-a u organizam skoro jednako se pokazao ne filtriran joint ,ali onda to naravno vuče za sobom posljedice izgaranja.Zato su usrani Ameri kad su odobrili konzumiranje vutre u medicinske svrhe ,za onih 30 ljudi koji su ušli u onaj program s početka 80-tih,odobrili duvanje njihovih jointa marihuane proizvedene od strane vladinih službi,i dopremaju im po 300 jointa mjesečno po osobi u apoteke u gradovima gdje ovi od kojih je nažalost samo živih još 6 ili 7 ih je bilo 2004.Među ovima koji su ušli u taj program bilo je oboljelih od teških oblika raka ,onda od AIDS-a i ko zna kakvih još sve jebenih bolesti.Među ovih 7 živih mislim da je i danas živ,nisam nigdje čuo da je umro, ima jedan lik Irvine Rosenfeld od desete godine boluje od nekakvog oblika raka kostiju ,i u tome programu je već 2004 godine bio preko 30 godina,čovjek popuši 300 jointa mjesečno znači duva 10 komada kad god stigne inače radi na burzi i izgleda dosta zdravo ,čak normalnije od nekih koji se kod nas smatraju zdravima,s obzirom od čega boluje čovjek izgleda skroz u redu iako uzima na štetan način po pluća .Uglavnom pomaže mu živi uz pomoć vutre s bolešću protiv koje mu nikakvi lijekovi ne pomažu,čudno je to što su ovi američki štakori njima odobrili i uveli ih u taj program dali im da puše i više od tada nikakva istraživanja ne provode s njima niti ih je briga kako im je.Jednostavno dopremaju im i danas te kutije s po 300 jointa čiste trave bez ikakvog filtera u neku od apoteka gdje ovi žive i tamo mogu da ih podigne s tim odobrenjima koja su dobili davno još u 80-tim i briga ih kako im je da li im pomaže ili ne,u stvari znaju oni sve kako ide nego se prave ludi i zaluđuju i široku javnost još uvijek. Iako je program,za koji i u Americi dosta ljudi nema pojma da postoji prekinut i zabranjen je daljnje propisivanje u medicinske svrhe ,s dolaskom Georga guzičara Busha,Scull and bonesa, starijeg 1992 na vlast,ovih 7 preživjelih iz 80-tih još uvijek primaju od vlade jointe od vutre koju vladine službe uzgajaju.Iako je u nekim od sjedinjenih američkih država kao u Californiji na primjer od strane naroda izglsano da se odobri upotreba marihuane u medicinske svrhe,FBI i ostala govna upadaju u medicinske ustanove koje pružaju usluge korisnicima medicinske marihuane i često im zapljenjuju robu i zatvaraju prostorije .Nekada ih pohapse nekada samo vrše prepade ,uglavnom FBI radi protiv zakona koji su ljudi izglasali.I ovaj gore program iz 80-tih ,ja smatram, da je bio samo u svrhe ulivanja lažne nade brojnim medicinskim korisnicima i smiravanju situacije jer ovi u Americi uvijek za razliku od nas ovdje protestuju protiv zakona koji brani marihuanu u medicinske svrhe.

Ma jebo svu ovu priču ispričanu milion puta ništa od toga svega dok neko jak ne izađe u javnost i j e b e im oca i mater dezinformatorskog ,samo kad će da se kod nas pojave ljudi kao što je Montel Williams u Americi i pod br.1 TV kuća koja bi prikazivala takav show. neki se sprdaju s njim kao on je muška Oprah ,Oprah mu može jedino poduvati kitu ,cvjeća vutrinog ako ništa drugo :icon_lol:,i za razliku ,od ovog lika koji se bori za svoje i i pravo ostalih ljudi da konzumiraju vitru u medicinske svrhe ,u njegovom slučaju multiple skleroza,Oprah jer obična alapača koja širokim narodnim masam prosipa neke humane fore i fazone,ne zna šta će od miliona i miliona dolara.Kad je tako humana i pomaže nemoćnima zašto malo ne prouči o vutri i šta je prava istina u vezi toga pa da malo ona objavi nešto o tome,ma malo sutra.

Koliko vas je ovdje uopće čulo za ovog lika,poneko ,a evo pročitajte malo o njemu ,na našim TV i novinama i ostalim kontraobavještajnim sredstvima nema ni riječi,i kad bi bilo izvrnuli bi nešto naopako kladio bih se po život,da bi slagali i sve najgore ako išta postoji loše o ovome liku bi iskopali i stavili u prvi plan,a sama činjencica da lik u javnosti govori da konzumira vutru kod nas je već dovoljna jer zna se šta zaluđeni narod o tome misli:

http://en.wikipedia.org/wiki/Montel_Williams
http://www.montelshow.com/

Ma šta da ti pričam više ,Čoban tera ovčice lagano i dobro mu ide.
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
a o koji mje cigarama tj duhanu bila riječ...jer superlight nije isti kao ultra ili crveni marlboro...tako da sve to ostaje relativno...
jedino ako kje riječ o smotanom duhanu odnosno istoj gramaži...samo što se 1 gram žiže može raspodjeliti na 4 jointa a 1 gram duhana ide na 1 cigaretu...pa tako nekom banalnijom računicom možeš doći do zaključka da je imaju jednaki učinak samo što se žiža puši i konzumira u dvostruko ako ne i trostruko manjim količinama od duhana....
tako da mi istraživanje i ne pije vodu...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kazu: Ko drugome jamu kopa,sam u nju upadne.Jednog dana kad se sve bude znalu i marihuana se bude legalizovala ja i ostali cemo pitati ljude koji su sve ove godine lagali i sirili propagande vs. marihuane...na kraju se uvek pokaze ko je kurva...

peace & respect
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Naravno da se radi o svjetskoj zavjeri. jasno je da ima gro stetnijih legalnih 'proizvoda' na trzistu pa nikome nista. To navodi covjeka da prokopa malo dublje i dode do zakljucka da multimilionerske kompanije jednostavno ne zele konkurenciju, a imaju para i utjecaja pa im nije ni tesko plasirati lazi i skrivati istinu...

http://www.world-mysteries.com/marijuana1.htm
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Oni kazu-Bolje da umrete od cigara nego od marihuane!Dok mi pricamo suprotno i sve to ide tako u nedogled,ja sam se i s matorcima i sa jos hiljadu ljudi o tome ali brate mojjjj sjebano je sve jer gde se god okrenes cigare te guse...Ja ne razumem kakom mozete da konzumirate cigarete kad nemaju nikakvo dejstvo osim zavisnosti o njima i znas da ces umreti od njih ako ih pusis kontinualno....:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno:Ne razumem!!Nije nas bog stvorio bi se unistavali sami...