Kanabis ulje i karcinom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2018
18
10
3
53
Čitao sam puno o učincima CBD na karcinom,davnije,par automatika podignuo ,par sativa domaćica sve kroz igru i užitak,!! Ali kako vrag nikad ne spava dođe mi ta opaka boleština nenajavljeno u obitelj.Molim da mi se jave u temu ljudi sa istim ili sličnim problemom
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Napisi malo vise o kojoj se bolesti radi jer ovako sa malo informacija tesko mozemo pomoci. Znaci koji rak je u pitanju, koji stadij, koliko je stara osoba....
 
06.04.2018
18
10
3
53
Napisi malo vise o kojoj se bolesti radi jer ovako sa malo informacija tesko mozemo pomoci. Znaci koji rak je u pitanju, koji stadij, koliko je stara osoba....
Ups, bija sam uvjeren da ide što manje thc-a! U pitanju je tumor grlića maternice ,supruga je 45.god,odradila je već dvije kemoterapije plus radijaciju u ZG,navodno je tumor odstranjen ali je nakon operativnog zahvata dobila Bakteriju na crijevima(ljudi moji Sodoma i Gomora) i sad prije tjedan opet započet dvomjesečni tretman opeet kemoterapijom.Za popizditi kažem sadio sam za gušt .al sad kad treba o glavu teško do pravih špica doć.Nadam se da sam malo pojasnio o čemu je riječ.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
U tvom slucaju samo jako THC ulje.:thumb: Jedna poznanica je rak grlica matrenice izlijecila bez operacije i kemotrapije sa 30 ml ulja!!!! Znam to iz prve ruke. Nadam se da ce i kod tvoje zene biti isto ok, al neka ona ipak uzme 60 ml.
Nakon sto to protrosi drzi je preventivno na 3-4 grama mjesecno barem godinu dana. O doziranju imas na stranicama Ricka Simpsona - http://phoenixtears.ca/dosage-information/

Sretno sa lijecenjem i samo pitaj ako sta jos trebas.
 
Poslednja izmena:
06.04.2018
18
10
3
53
U tvom slucaju samo jako THC ulje.:thumb: Jedna poznanica je rak grlica matrenice izlijecila bez operacije i kemotrapije sa 30 ml ulja!!!! Znam to iz prve ruke. Nadam se da ce i kod tvoje zene biti isto ok, al neka ona ipak uzme 60 ml.
Nakon sto to protrosi drzi je preventivno na 3-4 grama mjesecno barem godinu dana. O doziranju imas na stranicama Ricka Simpsona - http://phoenixtears.ca/dosage-information/

Sretno sa lijecenjem i samo pitaj ako sta jos trebas.
Hvala na odgovoru,nadam se da ću uspjeti nabaviti sjemenke sa visokim postotkom THC ,.Gsc ,Jack Bunner ili bilo koji hibrid automatic sa visokim postotkom,za balkon.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
06.04.2018
18
10
3
53
Ne automatike, preslabi su za ulje i ljecenje raka. Nabavi feminizirane sorte (idealno jake regularke, al nemas vremena pa idi sa feminiziranim sjemenom). Ovdje sam napisao koje su dobre za ulje (dovoljno jake) - https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/page-105#post-582294

Racunaj od kljijanja do branja min. 4 mjeseca. - za ulje je ok 6-8 dana susenja ( ne moras kjurati ako je hitno)
Hvala na odgovoru,potruditi ću se srediti femiinizirane špice sa što više Thc-a,ima još jedno pitanje oko zemlje,,pošto planiram kupovnu zemlju,u koju smeljem sipine kosti,prirodno gnojivo od koprive i za kraj pitanje da li je netko pokušao gnojiti sa izmetom crva Brašnara ,pošto imam malu koloniju stavljao bih u doba cvatnje.
Pozz
 
06.04.2018
18
10
3
53
Bog
Ovim putem bih zamolio nekog od forumaša ako ima dva,tri sjemena viška ne mora bit fem.,samo da prevladava Indica, vraćam protuuslugom