Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.04.2018
30
21
8
40
Pozdrav svima, evo mog prvog posta, nov sam u ovom forumu, pročitao sam priličan broj stranica ali nedovoljno verovatno pa mi nemojte zameriti na neobaveštenosti.
Moja supruzi su otkrili tumor pluća u januaru mesecu sa desne donje strane, rekli su da je veličine 7x10cm.....
Od tada je prebačena direktno u specijalizovanu kliniku za pluća gde su joj uzeli probu i od tada čekamo na rezultate ili na odgovarajuću terapiju tj. javljeno nam je da imamo razgovor 27 aprila.
Supruga se oseća relativno dobro, manje ili više uglavnom se žali na slabost, boravi prilično vremena na balkonu na svežem vazduhu pošto je lepše vreme, što se hrane tiče jako pazimo šta jedemo, kupili smo već neke preparate od vital gljiva, tableta za imunitet, c vitamin, kurkumu, b17 vitamin, moringu , graviolu, sokove od cvekle i šargarepe.
Pronašao sam na internetu jednu stranicu gde ima da se kupi ulje od kanabisa , pa me interesuje da li je to nekako sigurno, ili pouzdano, i kakvog je kvaliteta to ulje?

https://mediccanna.com/product/amsterdam-50-cbd-paste-3-pack/
 
05.03.2018
138
153
43
46
@cill @sensistar @mario339 ili netko drugi. Molim Vas za pomoc kod biomix kapsula. U onom postu od Herbal boba navedeno je da je to " 150 kapsula (mjesečna preventivno/rekreativna doza od 1.5g CCO).."
A isto tako pise:
"Omjere za terapijsku dozu za karcinom ću napisati u slijedecem postu u kojem ce biti opisan i "osnovni protokol za liječenje raka" koji je vrlo lagano dalje prilagoditi..."

Molim vas koja je razlika. Ja dalje nisam mogla naci nista drugacije. Ili sam jednostavno previdjela od silnog citanja. Molim vas, ako mi netko moze pojasniti.
Hvala vam
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sve isto samo ide 10 ml Rso ali moralo bi pisati....provjerim cim uhvatim vremena pa dopisem ako me netko ne preduhitri ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAMSAN

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Svi omjeri ostaju isti, jedino se količina rso (konopljinog) ulja prilagođava. Kod lječenja raka u biomix ide 10 ml rso ulja, time se dobije terapijska doza za mjesec dana, ekvivalent 30 ml rso ulja. Nakon izlječenja se doza prilagodi i u biomix se stavlja 1.5 ml rso ulja i to je doza za održavanje. Znači da carier ulja (maslinovo, kokosovo) idu uvijek istom omjeru jedino šta se mjenja je količina rso ulja u biomixu.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Sve isto samo ide 10 ml Rso ali moralo bi pisati....provjerim cim uhvatim vremena pa dopisem ako me netko ne preduhitri ;)
Nisa
Svi omjeri ostaju isti, jedino se količina rso (konopljinog) ulja prilagođava. Kod lječenja raka u biomix ide 10 ml rso ulja, time se dobije terapijska doza za mjesec dana, ekvivalent 30 ml rso ulja. Nakon izlječenja se doza prilagodi i u biomix se stavlja 1.5 ml rso ulja i to je doza za održavanje. Znači da carier ulja (maslinovo, kokosovo) idu uvijek istom omjeru jedino šta se mjenja je količina rso ulja u biomixu.

Hvala na pomoci. Znaci sve isto, samo 10ml RSO umjesto 1,5ml. Ali onda ima nesto malo vise kapsula od 150 komada?
Oprostite, ako previse pitam, ali ne bi htjela pogrijesiti, a u strahu sam .
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Za 150 kapsula velicine 00 ti treba 135 ml mixa tako da stavis 10 ml Rso i ostalo prilagodis do gore navedene kolicine
 
05.03.2018
138
153
43
46
Dobro jutro @cill @mario339 @Sensi Star
Molim za savijet. Jucer je moj tata radio psa nalaz i opet su markeri narasli. Dobio je drugi likek Zytiga. Ne svidja mi se kakve nuspojave ima, ali....
Kad su mu bili citali MSCT nalaz rekli su da je u redu, da je cist i da se tumor ne siri i nije znala gdje je zariste. A sada kaze da se ipak ponovo aktiviralo na 11 kraljesku gdje je operiran vec bio, gdje je lani imao metastazu. Imam dojam kao da su se uhvatili toga jer nema niceg drugog. Ne znam mozda grijesim.
Moje pitanje je, da li da ja polako stanem sada sa kanabisom i da pustim da se tata "ocisti" pa onda npr. nakon 3 mjeseca udarim jako i sa biomix i sa cistim. Moj tata je na ulju od 07.07.2017. Isli smo bili polako pa na gram i do 06.10. potrosili 60 grama pa smo odrzavali. Markeri su rasli pa smo 13.01. ponovo dosli na gram, a zadnjih skoro mjesec i na gram i pol. Ja stvarno vise ne znam. Mislim mozda da napravimo pauzu, da izgubi toleranciju i da onda ponovo sve.
Stvarno vise ne znam.... mozda neka vasa iskustva.
Hvala
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
http://pharma-lab.eu/

Stavi 0,2-0,3 ml ulja u spricu (dobro zamotaj ili vakumiraj da ne iscuri ako dodje do kakvog pritiska),napisi na papir svoj nick i vutra.org, neku fejk email adresu gdje da ti salju rezultate, ubaci 50 eura u kovertu (to je cijena za clanove foruma) i posalji. Kada dobiju tvoj uzorak javiti ce ti se na mail da su primili i da ce ti kad odrade analizu poslati rezultate.
 
05.03.2018
138
153
43
46
http://pharma-lab.eu/

Stavi 0,2-0,3 ml ulja u spricu (dobro zamotaj ili vakumiraj da ne iscuri ako dodje do kakvog pritiska),napisi na papir svoj nick i vutra.org, neku fejk email adresu gdje da ti salju rezultate, ubaci 50 eura u kovertu (to je cijena za clanove foruma) i posalji. Kada dobiju tvoj uzorak javiti ce ti se na mail da su primili i da ce ti kad odrade analizu poslati rezultate.
Joj puno hvala. Oprostite, ako pitam sto ke vec bilo ili ako se ponavljam, ali jednostavno tesko podnosim ovu situaciju. Znam da me razumijete
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Toliko ulja je pojeo a nije bolje stanje,to tvoje ulje je lose men se cini,al neki ljudi nemaju jednostavno srece i prekasno im je i za ulje,al necu da te obeshrabrujem,nemoj bacat ulje nikako ikad,Ja sam sa uljem izljecio i cancere i mnoge druge bolesti i to vise puta.Ulje je majka, ja uvjek svima govorim ako neko ima cancer da maknu totalno terapiju,i rokanje uljem i do 3 grama dnevno, i duvanje doslovno.Mjenjanje komplet prehrane,izbacivanje crvenog mesa,sto vise vlakana,(sjemenki).Necu da ispadne da sad pricam nebuloze,al svatko normalan ce ti rec pa tako i sam Jindrich i Rick da dok netko lijeci cancer sa uljem,najbolje je uklonit svu drugu terapiju i niakd ne otic na kemo.Jer ce ulje izbacivat vec samu terapiju i kemikalije,pogotovo ako ima opijatsku terapiju,onda ce malo malo imat one smrdljive proljeve...Nemoras mene slusat ako neces,al ja kad se uhvatim ljecenja nekog ovdje gdje ja zivim,ako me nece poslusat necu ih ni lijecit boli me briga.Ja sam uvjek zahtjevao izbacivanje totalne terapije ukoliko je moguce,samo da donose diagnoze sa pretraga da se moze provjeravat stanje.I stvarno jos ne kuzim kako je i dalje lose,ja sam covjeku u zagrebu napravio ulje,imo je gadne kancere i bio je jako star.Nakon mj dana markeri su pali sa 2000 na 300,dedi je dano 3 mj zivota,uklonili smo mu svu terapiju i jeo je samo ulje,5 godina on jos zivi,cancer free.Pojeo je sve skupa 80 ml ulja,i uz zadnji 20 ml smo ga nagovorili i da duva,i eto covjek ziv i zdrav,i mogu ti jos puno slucajeva opissat,al ovog se drzim jer je ovaj bio u uzasnom stanju,imam i nalaze negdje ako ih nadem evo poslat cu ti.Ja mislim da je lose ulje tvoj problem.Ovaj deda iz ZGa sad preventive radi dan danas jede ulje po bobu dve dnevno,a u pocetku se rusio i po 20 sati spavo.Ako mu maknes ulje morat ces ponovo ispocetka gradit toleranciju al to je najgore moguce sto moze bit.Vjeruj mi kanabinodi koji su trenutno u njemu pomazu mu vise nego bilo koji lijek koji postoji,stoga bi bilo glupo ga micat sa ulja,i od ulja se nemoras cistit vec ulje cisti sve pa tako i cjeli organizam,dok mu nonstop nadograduje imunoloski sustav putem endokanabinoidnog sistema.
 
Poslednja izmena: