Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Nema problema

https://nypost.com/2018/08/21/harvard-professor-slams-coconut-oil-as-pure-poison/

https://www.independent.co.uk/life-...-professor-poison-youtube-video-a8500611.html

Ja osobno s uljem sam uvjek imao pozitivne i brze ucinke,po meni je jedino bitno da je ulje sto jace.Ako vec profilirate biljku da bude indi ili sati i da se drzite striktno nekakvih uputa koje dolaze vecinom od amera misloim da nema potrebe.Kanabinod je kanabinod.terpen je terpen.Jedini problem dolazi kad uzimanja ulja jer ga organizam izbacuje pa ucinkovitost nije 100%-tna,ali moze se jetra pripremit na razne nacine prije uzimanja ulja,na taj nacin organizam vise ulja apsorbira.
Po meni nema nikakve tu dileme ako je dobro i jako ulje lijecit ce,ako je smece i lose skuhano nece lijecit,nema potrebe za ikakvim kapsulama,bioraspolozivost sami radite sa svojom dijetom i prehranom,jeduci puno zelene hrane koja daje kisik i blago alkalne,jeduci omega masti kiseline i amino kiseline,svakio oboljeli od raka bi prvo treba na to obratit pozornost prije nego krene uzimat ulje,a sve ostale stvari koji se spominju mixanja i fore nece barem ja mislim dogurat nikog nigdje daleko,a i kolko vidim nema bas neke lijekovitosti i da se je neko mstvarno pomoglo,to su samo rijetki na koje mogu naletit na forumu.
Izradite sami statistiku,ne izmisljam ja nista nit izmisljam pravila svaka cast onom tko dolazi u ovu temu i pokusava sirit znanje drugima,ali ja eto cvrsto vjerujem u ovo sto pricam i zaklinjem se pred svima, ako imate dobro ulje tj.ne dobro mora bit extra i mora bit jako ulje,i jos da kupite cbd ulje na ovu prehranu napisanu rijetko koji rak ce prezivit.
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nema problema

https://nypost.com/2018/08/21/harvard-professor-slams-coconut-oil-as-pure-poison/

https://www.independent.co.uk/life-...-professor-poison-youtube-video-a8500611.html

Ja osobno s uljem sam uvjek imao pozitivne i brze ucinke,po meni je jedino bitno da je ulje sto jace.Ako vec profilirate biljku da bude indi ili sati i da se drzite striktno nekakvih uputa koje dolaze vecinom od amera misloim da nema potrebe.Kanabinod je kanabinod.terpen je terpen.Jedini problem dolazi kad uzimanja ulja jer ga organizam izbacuje pa ucinkovitost nije 100%-tna,ali moze se jetra pripremit na razne nacine prije uzimanja ulja,na taj nacin organizam vise ulja apsorbira.
Po meni nema nikakve tu dileme ako je dobro i jako ulje lijecit ce,ako je smece i lose skuhano nece lijecit,nema potrebe za ikakvim kapsulama,bioraspolozivost sami radite sa svojom dijetom i prehranom,jeduci puno zelene hrane koja daje kisik i blago alkalne,jeduci omega masti kiseline i amino kiseline,svakio oboljeli od raka bi prvo treba na to obratit pozornost prije nego krene uzimat ulje,a sve ostale stvari koji se spominju mixanja i fore nece barem ja mislim dogurat nikog nigdje daleko,a i kolko vidim nema bas neke lijekovitosti i da se je neko mstvarno pomoglo,to su samo rijetki na koje mogu naletit na forumu.
Izradite sami statistiku,ne izmisljam ja nista nit izmisljam pravila svaka cast onom tko dolazi u ovu temu i pokusava sirit znanje drugima,ali ja eto cvrsto vjerujem u ovo sto pricam i zaklinjem se pred svima, ako imate dobro ulje tj.ne dobro mora bit extra i mora bit jako ulje,i jos da kupite cbd ulje na ovu prehranu napisanu rijetko koji rak ce prezivit.
Sve šta pričaš je Rick Simpson protokol.
Po njegovoj metodi je kod liječenja raka bio varljiv uspeh. Mali.

Možeš imati extra rso ulje i nećeš izliječiti rak. Sada te pitam zašto ga ne izlječiš?
Šta radiš s Cbd uljem? Objasni.

Kokosovo ulje se slobodno može koristiti kod liječenja. Bez problema. Drugo je, ako svaki dan trpaš u sebe veće količine. To ne valja.
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
CBD dajem radi 2 razloga,prvi je taj sto vec sam CBD moze ubit neke vrste raka koje THC bez njeg nemoze,a drugi razlog je da umanjim nuspojave od THC ulja.Ja THC dajem ujutro popodne i navece al svako nocnu dozu dajem CBD.
A to da mogu imat extra ulje i necu izljecit rak mozes se obratit sestero ljudi zasad koji su se izljecili mojim uljem putem RSO protokola samo sto ja vise koristim JBO a to cu uskoro i objasnit neznalicama.
Uglavnom ako meni ne vjerujes javi mi se u pm i ja cu ti posloat brojeve ljudi koji danas zive cancerfree zbog rso/jbo protokola i odrzavane dijetalne ishrane.
Jbo je skracenica od jindricha bayera,covjeka koji je zapravo zasluzan za otkrivanje beneficije ulje a rik je bio taj koji ga je doslovno pokro i po tom napravio dokumentarac i poceo pisat knjige,svu slavu je pobro preko leda drugi.To mi je sam jindrich reko preko facea a mozete ga sami dodat pa razgovarajte s njim.
Isto tako on nije kao rik zaosta u vremenu kad je rso protokol krenio,i on radi biomix kapsule,dijete,dodavanja etericnih ulja bla bla da sad ne nabrajam a isto tako covjek tvrdi da je samo ulje vec dovoljno...
A ti ljudi koje sam izljecio su zapravo nista koliko sam ljudi pomogao,i djeci za epilepsiju,i neuropaticarima,ms etc..Nemos mi govorit da i da je extra nece ljecit.I bas sam usprkos kompletnom ovom temeom bio zgrozen jer se niko nije ni izljecio,i odna kad sam potegnio ja temu u kojoj trenutno lijecim jednu zenu od neoperabilnog raka pluca automatski su mi obrisali temu i njih par mi se javilu u pm i objasnilo razloge eto koe jja smatram glupim.
Da te postedim price ako je moguce tj.ako mi forum dozvoljava da ja ljude (pacijente) mogu vamo prikazat u trenutnom stanju sa svom zdravstvenom dokumentacijom sa kontrola i sveg sta je bilo onda se mos i sam uvjerit.
Nalaze ja imam zena jede ulje vec mj dana,trenutno je na gramu ulja,prekino sam sa svom njenom terapijom ukljucujuci i tablete za tlak,zena se trenutno osjeca izvrsno,spava jede nema bolova i kaslja." komsinice je zvala da im se pohvali a jedna od njih takoder ima rak i vec oce da i njima kuham.
Uglavnom rekao sam zeni da mora pojest od 60ml do 180ml na dijetu koju sam joj striktno izdiktiro i da se toga pridrzava ko pijan plota.Sljedeca kontrola je za mj dana tako sam ja trazio da znamo na cem smo.Nakon toga vidjet cemo tek sta slijedi,i sav taj slucaj sam htio popratit ovdje pred svima na forumu i direkt ste me skenjali.Pojeo vuk magare.
Ja sam sebi izljecio psorijazu i kancer koze sa uljem,isto tako doktora nisam vidio ima najmanje 15 godina,nemogu se cak ni prehladit da ne ureknem.
Ako te sta detaljnije zanima pitaj,ako hoces razgovarat sa ljudima koje sam ljecio i trenutno ih lijecim nemas problema oni stoje iza mene i ja cu ti dat kontakte ali samo tebi chill pa ti onda misli sta hoces,a da mi je dozvoljeno da dokumentiram trenutno lijecenje zene koju lijecim onda bi se svi na svoje oci uvjerili ovako nemamo o cemu vise pricat,vjerovatno ce i ovaj post u najmanju ruku zavrsit editovan ili obrisan pa ga vecina nece ni procitat.
Ja znam da sve ove godine odkad sam na forumu uvjek sam bio nekom trn u nozi,jer ja idem malo drugacijim putem koji takoder pali bio uzgoj il medicina,i znam da me ljudi ne vole, ne volim ni ja njih al sta je tu je.Znam samo jedno,a to je da nisam vamo doso glumit boga trave i baju koji je popio sve znanje ovog svijeta,vec sam jedan od onih koji je cito knjige o travi doslovno 20 godina,i uvjek sam bio u tom,leto po cannafestu,idem i ove godine.Prico sam i sa rikom,i sa jindrihom i sa mnogim growerima a i sam vec 20 godina uzgajam,pusim,experimentiram i znam kad sam u pravu za nesto nema sance da cu se predat pod pritiskom argumenata koji ni ne drze vodu,zapravo protuargumenata nit nema,samo valja ne valja,radi ne radi,oces neces.Tako ovdje to sve funkcionira odkad je foruma.
Onda m ise krv sledi kad se samo sjetim rasprave o h202,i sto je najgore ti isti ljudi i dalje vjeruju da su upravu usprkos cinjenicama.SToga ja da se vamo objasnjavam kako i zasto ulje radi i ne radi,kome cemu?kad me iovako niko ne slusa nit dozivljava ozbiljno.Ja sam svoj zivot posvetio travi,ne djeci, ne autu, ne ganjaju para,nemam cak ni jebeni smartfon.Zivim svijet trave vise nego sto ce mnogi ikad.Kad spavam vidim travu kad sam budan samo mislim o njoj,nista mi drugo nije osobito vazno osim moje zene.Koja takoder moze potvrdit sve sta pricam jer je vidjela na svoje oci, a i sama je jela moje ulje za menstrualne bolove,mazala na pristice i take sitnice.Sad obadvoje preventive radi stalno jedemo ulje i niko od nas nije popio lupocet nit brufen,nije nam ama bas nista,osim sto sam ja puknut u glavu zesce al tu bas i ne krivim travu.
Ne bitno chill oso sam offtopic,kapsule biomixa su ucinkovitije nego samo ulje to je istina,ali tolika kolicina masti u tijelu putem kapsule svakodnevnog uzimanja mislis da nema nekakve negativne efekte?pogotovo sa mmastima koje tijelo nit nemoze apsorbirat kako treba,vec tu razvijas zilne i srcane probleme.
Zar ti ne bi bilo lakse uzet tipa sir koji je mlijecna masnoca dat ga pacijentu 30 minuta priej uzimanja ulja i onda mu tek dat ulje?a uz to mozes davat i etericna ulja,ili bilo koaj ulja bogata terpenima.Bitan je kisik u tijelu,i da ti je tijelo vise alkalno,bitno je da u organizmu imas kiseline i aminokiseline.
A da to sve strpavas u jednu kapsulu mislim da za tim uopce nema potrebe,i nemoj mislit da te napad il vrijedam,postujem te vise od vecine ljudi sto se nalaze vamo,jer znam kolko si doprinjeo forumu.I uvjek si bio fer i korektan prema meni o cem god da je bila rijec.Stoga nek tako i ostane,mi mozemo razmjenjivat informacije ovdje javno pred svima ili privatno kako hoces.Ali nemos mi govorit takve stvari da to ne djeluje kad ti ja kazem da djeluje.
Bitno je pripremit tijelo za ulje,a bez toga nema nista ako si na to mislio,jer samo ulje po sebi ce zavrsit u govnetu ako tijelo nije spremno na njeg,samo mala kolicina ulja ide u organizam zapravo,ali ako ukljucis ishranu i pred jela prije ulja nemozes da pogrijesis,ja sam ti prvi svijedok i dokaz ako ih dosad nisi imo.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Žao mi, ostao si u prošlim vremenima, što se tiče liječenja raka. Sve šta opisuješ je Rick Simpson protokol i modifikacije. Pola tvog pisanja, je hvalisanje samog sebe. Moje ulje, extra ulje, ja sam itd. Zato te ljudi teško probavljaju, sam kažeš ne vole. Zbog ega. Meni to ne smeta, a drugima smeta.

Cbd ulje, kako ga ti upotrebljavaš je potpuno pogrešno. Uvijek je kod liječenja jedan kanabinoid vodeći. To može biti Cbd ili thc kanabinoid. Čim je omjer blizu 3:1, to već ne valja, ker se u tijelu obadva svadžaju medžu sobom, Cbd i thc.

Zašto ulje kod nekih ne radi ili radi, tu nemaš pojma. Žao mi. Pričaš floskule, što svi pišu i pričaju na internetu, a na znaju zašto je tako.

Upuštaš se u razpravi o mastima i biomix kapsulama. Tijelo kanabinoide proizvodi iz masnoće. Za malu količinu u kapsulama, kokosovo ulje radiš paniku bez potrebe.
To ne pravi nikakvu štetu u tijelu. I kokosovo ulje u biomix kapsulah se upotrebljava zbog toga što produži rad kapsule u tijelu za okvirno jedan sat, ako se miješa pola s maslinovim uljem. Produži biološko razpoložljivost kanabinoida u tijelu.

Jbo protokol, nemoj srat. To je varijacija Rick Simpson protokola i još si bezobrazan, kada članove prozivaš "neznalice,".

"Ali nemos mi govorit takve stvari da to ne djeluje kad ti ja kazem da djeluje."
Ovo više da ne napišeš, tvoje mišljenje je tvoje pravo, a na forum se stavljaju tačne i korektne informacije, bez egoizma i ličnog hvalisanja i potom toga posiljevanje drugih ljudi s time moje pravo.

Ovakav pristup daje rezultate kod liječenja raka.
https://www.vutra.org/threads/upute-za-liječenje-raka-koje-daju-rezultat-izlečenje.18626/
 
05.03.2018
138
153
43
46
Žao mi, ostao si u prošlim vremenima, što se tiče liječenja raka. Sve šta opisuješ je Rick Simpson protokol i modifikacije. Pola tvog pisanja, je hvalisanje samog sebe. Moje ulje, extra ulje, ja sam itd. Zato te ljudi teško probavljaju, sam kažeš ne vole. Zbog ega. Meni to ne smeta, a drugima smeta.

Cbd ulje, kako ga ti upotrebljavaš je potpuno pogrešno. Uvijek je kod liječenja jedan kanabinoid vodeći. To može biti Cbd ili thc kanabinoid. Čim je omjer blizu 3:1, to već ne valja, ker se u tijelu obadva svadžaju medžu sobom, Cbd i thc.

Zašto ulje kod nekih ne radi ili radi, tu nemaš pojma. Žao mi. Pričaš floskule, što svi pišu i pričaju na internetu, a na znaju zašto je tako.

Upuštaš se u razpravi o mastima i biomix kapsulama. Tijelo kanabinoide proizvodi iz masnoće. Za malu količinu u kapsulama, kokosovo ulje radiš paniku bez potrebe.
To ne pravi nikakvu štetu u tijelu. I kokosovo ulje u biomix kapsulah se upotrebljava zbog toga što produži rad kapsule u tijelu za okvirno jedan sat, ako se miješa pola s maslinovim uljem. Produži biološko razpoložljivost kanabinoida u tijelu.

Jbo protokol, nemoj srat. To je varijacija Rick Simpson protokola i još si bezobrazan, kada članove prozivaš "neznalice,".

"Ali nemos mi govorit takve stvari da to ne djeluje kad ti ja kazem da djeluje."
Ovo više da ne napišeš, tvoje mišljenje je tvoje pravo, a na forum se stavljaju tačne i korektne informacije, bez egoizma i ličnog hvalisanja i potom toga posiljevanje drugih ljudi s time moje pravo.

Ovakav pristup daje rezultate kod liječenja raka.
https://www.vutra.org/threads/upute-za-liječenje-raka-koje-daju-rezultat-izlečenje.18626/
@cill
Vidim ovdje na linku sad je drugacija "receptura" za biomix?? Ja sam radila po recepturi Herbal boba. Molim te za savijet.
Hvala ti
 
05.03.2018
138
153
43
46
Sada sam skroz zbunjena....@ramsan
Sto raditi....spremam sr za izradu po tvom receptu od neki dan.
@mamma
Ja stvarno tako radim svome tati. A isto tako kad sam ti napisala recept nitko nije reagirao pa pretpostavljam da su i jedan i drugi u redu. U svakom slucaju dok narucis lecitin i dok ti stigne, ja sam sigurna da ce se @cill i ostali oglasiti. I mene sad to zanima.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
mamma i RAMSAN,
Biomix kapsule, može po receptu herbal boba, nije pogrešno.
Ja na sve skupa gledam drukčije i u praksu kod liječenja raka uvodim razum.
Ta mi kaže, da je kod herbal boba previše eteričnih ulja. Zašto;
Primjer, na internetu se mogu kupiti originnalni terpeni nekih thc hibrida.
Tamo ti ide 1 kap terpeni na 10g ili 10ml rso ulja.
Ako to pogledaš, onda nema smisao niti funkcije ako dodaješ toliko kapi eteričnih ulja, koliko je napisao herbal bob.
Dovoljno je svega skupa dodati 5-6 kapi različitih eteričnih ulja. To je praksa pokazala, da je dosta. Jedno je teorija a drugo je, kada to uvidiš kod liječenja ljudi.
 
20.08.2018
27
12
3
mamma i RAMSAN,
Biomix kapsule, može po receptu herbal boba, nije pogrešno.
Ja na sve skupa gledam drukčije i u praksu kod liječenja raka uvodim razum.
Ta mi kaže, da je kod herbal boba previše eteričnih ulja. Zašto;
Primjer, na internetu se mogu kupiti originnalni terpeni nekih thc hibrida.
Tamo ti ide 1 kap terpeni na 10g ili 10ml rso ulja.
Ako to pogledaš, onda nema smisao niti funkcije ako dodaješ toliko kapi eteričnih ulja, koliko je napisao herbal bob.
Dovoljno je svega skupa dodati 5-6 kapi različitih eteričnih ulja. To je praksa pokazala, da je dosta. Jedno je teorija a drugo je, kada to uvidiš kod liječenja ljudi.
Da treba pogoditi ispracnu stvar i ne pogrijesiti kada odlučujes o necujem liječenju....velika je to odgovornost. Zato se toliko i libim od biomix kapsula sto imam 100 pitanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAMSAN
05.03.2018
138
153
43
46
mamma i RAMSAN,
Biomix kapsule, može po receptu herbal boba, nije pogrešno.
Ja na sve skupa gledam drukčije i u praksu kod liječenja raka uvodim razum.
Ta mi kaže, da je kod herbal boba previše eteričnih ulja. Zašto;
Primjer, na internetu se mogu kupiti originnalni terpeni nekih thc hibrida.
Tamo ti ide 1 kap terpeni na 10g ili 10ml rso ulja.
Ako to pogledaš, onda nema smisao niti funkcije ako dodaješ toliko kapi eteričnih ulja, koliko je napisao herbal bob.
Dovoljno je svega skupa dodati 5-6 kapi različitih eteričnih ulja. To je praksa pokazala, da je dosta. Jedno je teorija a drugo je, kada to uvidiš kod liječenja ljudi.
Hvala @cill,

Oprosti, ali ne razumijem ovo pješice grožđa ulje?

Hvala
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Mislim da bi konstruktivnije za sve bilo da ukoliko je netko nekoga izlijecio uljem ili biomixom da napise dijagnozu, godine te osobe, koliko dugo je uzimala ulje ili biomix, koliko je jako ulje bilo i slicne informacije koje su puno korisnije od "Ja sam izlijecio" Ili "Ja lijecim".
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
RAMSAN,
peške, sjemenke od grožđa, to se stiska i dobiješ ulje.

Sensi Star,
Ja lječim biomix kapsulama.
Zadnje tri mjeseca; bolesnici kod mene.
Žena, 65g,
Remisija tumor pljuča, ne podnosi thc. 9 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.

Žena, 45g,
Rak pljuča, ne tumorom nego na više lokacija, 2 mjeseca, ostale još točkice od raka.
2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.

Muškarac, 66g,
Rak žlijezde na vrstu. Nalazi čisti, čeka se ct.
2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.
 
Poslednja izmena:
20.08.2018
27
12
3
RAMSAN,
peške, sjemenke od grožđa, to se stiska i dobiješ ulje.

Sensi Star,
Ja lječim biomix kapsulama.
Zadnje tri mjeseca; bolesnici kod mene.
Žena, 65g,
Remisija tumor pljuča, ne podnosi thc. 9 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.

Žena, 45g,
Rak pljuča, ne tumorom nego na više lokacija, 2 mjeseca, ostale još točkice od raka.
2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.

Muškarac, 66g,
Rak žlijezde na vrstu. Nalazi čisti, čeka se ct.
Uzima 2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula.
To je konkretno....i ohrabrujuce za mene i kod moje mame karc. pluća koji je operiran prije 2 tjedna. I meni ste preporucili biomix ja vas molim kako ste vi radili kapsule s obzirom da je kod vasih primjera također cancer pluća. Ja sam laik 100% dakle prvu puta se srecem sa svim. Mama je prije operacije troslia smolu RSO koji nisam testirala ali je nabavljen od osobe koja radi za sebe pa višakproda, sada je na rektalnim cepicima ujutro i uveče, cepici kupljeniu Sloveniji. Sada je super taman ima sve nuspojave koje treba imati. Povecavamo joj prema dobivenom protokolu svaka 4 dana. I sadasam mislila na biomix kada testiram ulje i nabavim sve potrebno a do tada cu ju ostaviti na cepicima. Prehrana je alkalna od prvog dana dijagnoze cca 2 mj. I sokovnik smo uvrli hladno presanje povrce ujutro, popodne voće. Sto mislite o svem sto sam napisala, ako predlazete da predem na biomix....dali cu ja to znati? Voljna sam naučiti nema mi druge. Forum čitamod prvog dana dijagnoze.....
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
mamma,
Tu sam sve objasnio.
https://www.vutra.org/threads/upute-za-liječenje-raka-koje-daju-rezultat-izlečenje.18626/
Ako ideš raditi biomix kapsule, i osoba ima već neku tolerancu na thc, tada u jednom mjesecu treba pojesti 15g rso ulja u kapsulama. Ja dajem tokom dana THC sativa rso ulje, a za uveče thc indika. Ako nemaš, onda upotrebiš ulje koje si nabavila za sve kapsule. Superzitori, kod mene samo dopuna terapije, većinu thc rso ulja se konzumira oralno.
 
08.06.2018
25
8
3
58
Cill
Sensi Star
koja je razlika, posto se dugo godina bavite lijecenjem, izmedju 1gr/dnevno i recimo 0.5gr/dnevno ili neka druga kolicina? Zasto bas 1gr/dnevno?