Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2018
138
153
43
46
Da treba pogoditi ispracnu stvar i ne pogrijesiti kada odlučujes o necujem liječenju....velika je to odgovornost. Zato se toliko i libim od biomix kapsula sto imam 100 pitanja.
@mamma
U biti i jedne i druge kapsule su sastavljene od RSO, carrier ulja, lecitina i etericnih ulja. E sad, kad sam ja citala o biomix kapsulama po herbal bobu, on je je napisao da kao carrier ulje (nosece ulje), mozemo izabrati ili maslinovo ili laneno ili kokosovo. Ja sam izabrala maslinovo jer sam nekako najsigurnija da je pravo domace. A @cill je sada u novoj recepturi iskombinirao sva tri. Mozda se tako bolje "prenosi" RSO, sto ima i logike. A sad jedino ostaje razlika ne samo u kolicini, vec i u vrsti etericnih ulja. Jer u novoj recepturi su potpuno drugacija ulja. To ne bih razumijela zasto.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sensi Star,
Nije greška, tu sam mislio, ako lječiš rak, Cbd rso uljem. 52%cbd i 7% thc. Ako hoćeš lječiti tim Cbd rso uljem, njemu treba dodati 20% thc rso ulja. Tada je sveukupno ulje dovoljno jako da može izliječiti rak.

RAMSAN,
Eterična ulja, so zamjena terpena. Odabiremo one, koje ima biljka sama i slične.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Cek, cek, do sada nitko nije spominjao lijecenje raka sa CBD uljem! Zar nije cijelo ovo vrijeme prica o tome da THC lijeci rak?
Znaci ti rezultate imas sa CBD uljem (52 postotnim) u koje je dodano jos 20 posto THC-ulja? Ako je to tocno onda je ovo potpuni zaokret od onoga sto pricamo na forumu.
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja sam malo racunao vezano za post od importana...Ja stavljam 50 ml u osnovni protokol od 150 kapsula...sa obzirom da od litre kokosovog ulja radim 3 000 kapsula koje meni traju 600 dana ja pojedem litru kokosovog ulja u skoro dvije godine kroz Biomix...A u godinu dana moja obitelj pojede 20-25 litara maslinovog ulja:)..mislim da se nemam sta zabrinjavati vezano za kokosovo ulje:)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sensi Star,

Ja imam dva bolesnika s rakom na Cbd rso ulju.
Žena, koja ne podnosi čisti thc, nego Cbd rso ulje, 20% ojačano thc uljem. Ona ima remisiju raka, tumor pljuča več 8 mjeseci.
Muškarac, rak žlijezde na vratu.
Uzima 4 puta dnevno cbd biomix kapsule, Cbd rso ulje, ojačano 20% thc rso uljem sative. 35mg Cbd kanabinoida po jednoj kapsuli. Uveče za spavanje thc biomix kapsule, indika hibrid, thc rso ulje, 45mg thc na jednu kapsulu.

Može i Cbd kanabinoid da stavi rak u remisiju i izlečenje. Samo ne uvijek i kod svih. Napisao sam, jedan hibrid konoplje, iz njega rso ulje, liječi rak pljuča a rak želuca ne. I obrnuto. Tu informaciju je potrebno uvažavati, kod terapije raka, ako hoćeš uspjeh, izlečenje. Drukčije, ako sve staviš na jedno rso ulje, onda je uspjeh izlečenja ispod 25%. Ker ne znaš, koliko dobro to rso ulje liječi rak.
 
Poslednja izmena:
05.03.2018
138
153
43
46
Sensi Star,
Nije greška, tu sam mislio, ako lječiš rak, Cbd rso uljem. 52%cbd i 7% thc. Ako hoćeš lječiti tim Cbd rso uljem, njemu treba dodati 20% thc rso ulja. Tada je sveukupno ulje dovoljno jako da može izliječiti rak.

RAMSAN,
Eterična ulja, so zamjena terpena. Odabiremo one, koje ima biljka sama i slične.
Razumijem. Nabaviti cu nova etericna ulja. Takodjer i pomjesati sva tri carrier ulja.
Hvala ti
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Žena, 45g,
Rak pljuča, ne tumorom nego na više lokacija, 2 mjeseca, ostale još točkice od raka.
2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula. Tu se vidi rezultat, kod pravilnog pristupa liječenju.

Izgleda, da so me pogrešno obavijestili. Bio je i jedan velik tumor. Ovo sam juče dobio na email;

Samo obveščam

27.9.2018 so ženi na Golniku opravili CT.
Danes 4.10.2018 so ji sporočili rezultate.
Tudi CT je pokazal, da se je tumor zmanjšal za polovico.
Zdravnica, ki ji je predstavila rezultate je zadevo komentiral samo kot "ZELO DOBRO".
Povedala je še, da GIOTRIF zdravilo tumorja ne ubija in ne odpravi, namen tega zdravila je samo ohraniti zatečeno stanje.

Glede na izjavo zdravnice je zanimivo, zakaj se ne vpraša, kaj pa je povzročilo zmanjšanje tumorja, če GIOTRIF tega ne povzroči ?

Lep pozdrav
 
09.10.2018
4
0
1
54
Dobra vecer, imam jedno vazno pitanje, mozda je negdje i receno,ali u moru toliko informacija i postova nisam popratila. Moj tata ima karcinom debelog crijeva sa prosirenim metastazama na jetri i zdjelicnoj kosti. Primarni na debelom crijevu je operiran. Kemoterapije su vise odmogle nego pomogle i sada smo dosli na ulje. Pa moje pitanje glasi dali je za ovakvu vrstu raka pozeljnije ulje sa visokim udjelom THC-a ili CBD-a i koja je glavna razlika. Prije 10 dana krenuli smo sa uljem koje ima visoki udio THC-a, ali poboljsanja ni na vidiku.. ne znam dali je to moguce jer jos uvijek pije saku tableta, ali jednostavno nista ne pomaze. Ne zelimo previse eksperimentirati, vec krenuti s onime sto je bolje za ovaj slucaj. Sto predlazete, svaki odgovor je dobrodosao!!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Obično je thc ulje za tvog tatu. Jedino zavisi, ako je pravljeni od konopljinog hibrida, koji utječe na rak od tate.
Koliko ulja uzima u jednom danu?
 
09.10.2018
4
0
1
54
Znaci ovo bi trebalo biti u redu, samo dali je moguce stvarno da to nije pocelo djelovati jos uvijek zbog tableta koje pije? Inace bolovi su cijelo vrijeme tu.. jedino sto ga "pere" je omamljenost i to je to. Ulje uzima kao zrno rize jedanput na dan
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
To, šta mu dajete, je puno premalo! On bi trebao uzeti zbog Kemo terapije, 2-3g smole dnevno. To znači, ako imaš brizgi veliku 10ml, trebaš istisnuti za jedno uzimanje oko 1,5 cm gliste, trake iz brizge, 4 puta dnevno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shiz

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Može li pomoći ulje (CBD/THC) ili neki drugi pripravak kod Astme? Radi se o djetetu cca 10 godina. Postavljam pitanje jer još nisam naišao na tu temu a i na opisima ljekovitih svojstava kanabisa nisam naišao na astmu.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jurio,
Kod astme treba dete uzimati 5mg do 10mg Cbd kanabinoida u biomix kapsulama 3-4 puta dnevno.
Najvažnije je, da za dete nabavite vaporizer, na koji će da udiše Cbd konoplju ili Cbd smolu. To najviše pomaže.

Žena, 45g,
Rak pljuča, ne tumorom nego na više lokacija, 2 mjeseca, ostale još točkice od raka.
2 mjeseca uzima terapiju biomix kapsula. Tu se vidi rezultat, kod pravilnog pristupa liječenju.

Izgleda, da so me pogrešno obavijestili. Bio je i jedan velik tumor.
Juče sam bio kod njih i pogledao lekarske nalaze. Tumor je bio veličine 4,2cm x 3,7cm x 3,2cm. Smanjio se za više od pola u dobi dva mjeseca. Moja ocjena je, da će trajati još dva mjeseca, da bude žena bez raka. Zadnje novosti.
 
09.10.2018
4
0
1
54
Povecali smo dozu, ali ne skroz jer je ulje prejako, 100%tni THC. Kroz ova dva dana stanje mu se jako pogorsalo, bunca, noge su mu otecene pa ni ne moze hodati, ne raspoznaje osobe i nepovezano sve govori, nema nista veze s vezom...sad dali je moguce da je to od ulja jer je jako, dali su opce moguce takve nuspojave ili se gad siri??!
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Bok @CilI, oprosti šta nisam prije reagirao, gužva. Interesiram se zbog djeteta od poznanika a on to i nezna. Sad ćemo vidjeti kako će reagirati, a onda ćemo dalje već prema okolnostima. Tebi za sada puno, puno hvala. :) Pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
16.03.2018
77
14
8
44
Treba li praviti pauzu? Neko kaze treba neko ne.Zamina me misljenje ljudi s foruma.Radi se o dozi zrno pirinca dnevno,ulazimo u 4.mesec... operisan je tumor na plucima,pa se vodimo time da ga nema i kontrolna snimanja pokazuju da je sve ok.Dal'praviti odredjenu pauzu ili uzimati svakodnevno preporucenu dozu?