Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
Ma znao sam. Amerika :)
U kojoj si drzavi u USA??? Hajd nam kupi za Balkan sve to i odmah cemo tako raditi. Samo jos da nam legalizuju kao Vama!
Farmacija i tacka!
Ti kao Hadzijalagic klizeci uleti. 10 god i mi ni makac :)
Inace smo svi iz Kalifornije, Kanade... Sve nam na izvoli... Dodji i kupi ovo ulje u Hr u apotekama.. Pa da se svi lijepo, uz presu, plamenobacac nqdimimo rosina. Tvoje je samo da kazes strain i rosin te ceka. :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
@Yami_Raziel Ok, ti si sebi našao kombinaciju koja tebi pozitivno djeluje ali možda nekome drugome to ne paše i treba neku drugu kombinaciju. Ulje rađeno Rickovom metodom je odlične kvalitete ako se sve odradi kako treba. Iz višegodišnjeg iskustva mogu potvrdit da takvo ulje nije nikad nikome odmoglo, pomogne svaki put pri unutrašnjoj i vanjskoj primjeni. O nekoj štetnosti ostataka u ulju mi nema smisla raspravljat, da je najgori otrov u toj količini od koji miligram neče naškodit ni nekome slabijeg organizma, to mogu potvrdit iz prakse. Tako možemo raspravljat i o špinatu koji je tobož zdrava namirnica a ima nitrita koji su štetni ha zdravlje, ali sveukupno pozitivno djelovanje nadilazi štetno pa ga se preporuča svima ko zdravu namirnicu a to nije jedini primjer.
Naravno da ima i boljih ekstrakcija od ove koju mi koristimo ali je jednostavna i uz pravilan postupak svatko može sebi napravit kvalitetno ulje. Koje se otapalo koristi po meni je sasvim nebitno ukoliko se postupak napravi kako treba.
Rosin i live rosin su neka sasvim druga priča.
Svi smo mi željni novih informacija ali isto volimo kad su ljudi pristojni i na normalan način prezentiraju neke nove metode i saznanja, nitko ne voli kad mu se kaže, glupane jedan neznaš ti ništa sad ču ti ja reči.
Polako, strpljivo, otvori temu i prezentiraj i obrazloži svoje načine izrade i upotrebe.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.972
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
samo iznosite vlastito negodovanje zbog uvrijedjenosti mog pristupa jer se zamarate povrsnim umjesto informacijama koje su prilozene.
Nemam namjeru spamati temu,pogotovu ovu temu a neces ni ti :)
Ponasaj se normalno kao i svi drugi i bit ce sve ok
Gle vratio sam se na forum nakon skoro 10 godina izbivanja cist da vidim na kojoj smo razini tocno i vidim nije se puno toga promjenilo
I onda te ljudi napadaju? Pa daj pogledaj malo sta pises i kako pises i nemoj me tjerati da te moram banati.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Vidim da ste u polemike usli pa necu puno smetati, samo me zanima dal postoji rok valjanosti ulja?
U zadnje vrijeme nesto u siroj obitelji ima previse bolesti sranja, pa rekoh da sad kad vec sadim, da i napravim ulje, pa zlu ne trebalo da je pri ruci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Složit ću se sa kolegom Yamijem, vjerujem da je u ovih 20ak godina znanje o kanabisu u medicini poprilično napredovalo i da definitivno postoji superiornija metoda ekstrakcije. No RSO je bez pogovora iznimno korisno za organizam. Tome svjedoče brojni oboljeli i izlječeni diljem svijeta.

Ajde Yami molim te napravi tutorial da obogatimo forum novim znanjem.
 
03.11.2018
52
148
33
38
Ljudi sta da radim? Mama je 5 mjeseci na ulju 1,5-2 grama dnevno. Prije dva dana imala je EPI napade uzrokovane metama na mozgu. Na intenzivnoj je, ne mogu joj davat ulje. Moje pitanje je, ako se skine s intenzivne i dodem u priliku davat joj ulje, jel pocinjem opet od pocetka ili gram. Ne znam koliko ce proc dana, oce li se uopce stabilizirat.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Probaj joj kako god da znas dati ulje jer nije dobro da se ovako naglo skine sa 2 grama. Reagirat ce organizam na to, a doktori bi mogli krivo potumaciti njenu reakciju na neuzimanje ulja. Kod tako naglih skidanja sa ulja pomaze Normabel 10 mg. Ako se skroz skine sa ulja moras opet poceti pomalo, ali ce se i brze dizati do 2 grama.
 
03.11.2018
52
148
33
38
Ne mogu joj ga nikako dat na intenzivnoj. 36 sati uopcel nije bila prisebna, na raspiratoru. Ako joj uspijem sutra dat, koliko da dam? Zrno? S druge strane prima HRPU ljekova, za epilepsiju,srce,kortikosteroide, ne znam ni sama sta joj sve daju.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Luki, u prvom dijelu recenice napises da te ta kombinacija dobro izludjivala, a u drugom dijelu da se ulje mora koristit uz kortikosteroide za ostat normalan. Izjava ti je u kontraindikaciji.:D Ako te ta kombinacija izludjivala, onda ne kuzim zasto bi se to dvoje mjesalo zajedno. Ili si nesto drugo htio reci, al si se krivo izrazio.:D;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k and WEEDetix

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
u pravu si weeedetix kortici stvaraju osjecaj kao da imas kosmare najradije bi napustio kozu i najgore mi je zadnji dan jer se oni piju cijeli tjedan nakon kema... siguran sam da bez ulja i bez trave bih bio na tabletama za smirenje i spavanje + zivi zombi
 
16.10.2018
139
88
28
Kako mi je teško čitati tvoj problem. Evo zaista ne znam šta da ti kažem i šta da poslušaš kada je došlo do takve situacije.

Da li postoji IKAKVA mogućnost da se o svemu tome posavjetuješ sa ljekarom?

Nadam se da će biti sve ok!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: happy place

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
Gledao sam video gdje covjek prica kako prije jakog thc-a zapali sortu sa visokim cbd-om niskim THC-om (tipa do 0.3 thc) i tek onda sortu sa THC-om .
Bas iz razloga da mu ne podigne jako otkucaje i da smanji efekte THC-a.

Dali netko moze potvditi ili je probao sa vutrom ili uljem ?

Hvala
 

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Sa različitim kombinacijama thc-ja i cbd-ja možeš postiči različite efekte, čovjek koji to na sebi prakticira :) i istražuje je dr Paul Hornby...možeš pogooglat ili mu osobno postaviti pitanje pa ti možda odgovori...
Svakako drži, da ako si previše munjen od thcja uzmeš dozu cbdja koji smanji efekat thcja...