Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
To ćeš morati sama odabrati,ima ih dosta. Evo ovdje imaš sve što bi te trebalo zanimati
Edit:
Zaboravio sam napomenuti da moraju imati preko 20% THCa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove
05.03.2018
138
153
43
46
Znastveno je dokazano da ima punu snagu i dijelovanje tri tjedna postoperativno.Svaka daljna uporaba smanjuje imunitet i unistava zivcane zavrsetke koji su zasluzni za bol.

Uvedite uporabu CBD zajedno sa THC kako bi dobila volje.Ali ove bocice gore imaju slabu snagu.Tebi treba minimun 150 mg THC i 40 mg CBD dnevno.Gram,ml kvalitetnog CBD ima u sebi oko 60% ukupnih kanabinoida sto je oko 600 miligrama.

Oprostite, jel CBD ulje ili bas smola??
Hvala
 

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
Ne,bitno je da je ekoloski uzgojen cbd.To je najvaznije inace kupujes konoplju punu toksina.Jer ne zaboravi da ind konoplja vadi sve toksine iz zemlje.Zato je bitno i zato naglasavaju prodaju sa "Slavonskih pasnjaka" i time pokazuju kako je njihov proizvod "prirodan".
Ugl.bitan je postotak canabinoida kako za doziranje tako i da znas sta unosis u tijelo.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Ne,bitno je da je ekoloski uzgojen cbd.To je najvaznije inace kupujes konoplju punu toksina.Jer ne zaboravi da ind konoplja vadi sve toksine iz zemlje.Zato je bitno i zato naglasavaju prodaju sa "Slavonskih pasnjaka" i time pokazuju kako je njihov proizvod "prirodan".
Ugl.bitan je postotak canabinoida kako za doziranje tako i da znas sta unosis u tijelo.
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hermic
05.03.2018
138
153
43
46
O kojoj bolesti se radi?
Tata, tumor prostate, otkriven 20.06.2017. Mete na 4 kraljska, PSA marker 700, nepokretan. Prognoze katastrofalne. U 10/17. Pocinjemo odmah sa uljem i u 10/17 PSA 8,16 i tata pomalo pokretan. Polako je tata i prohodao, ali su markeri poceli rasti sve do 04/18 na 86 (interval 0-6,5). Tu smo poceli biomix, a i tata je dobio novi lijek Zytiga. Markeri su pocelu padati i od 10/18 su u normali. Tata iagleda odlicno, pokretan je sasvim normalno, uglavnom, ne mogu mu se nacuditi.
Usput smo naravno strogo promjenili prehranu u alkalnu, b17, graviola, aloa vera, AHCC, sodium ascorbate, maticna mlijec...
Sad gledam za CBD. Cini mi se da sam negdje citala da je dobar za kosti. Bila sam mu uzela 30gr smole sa najjavim postotkom jos tada. Ne znam bi li opet uzimala ili ne.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Tu bi ja uzimao 200,300 mg thc,cbd biomixa u omjeru 7-1 u korist THC ili cak 5-1 jer cbd je odlican oksidant i ima jak utjecaj na imunoloski sustav.
Ali nebi ti bilo lose napraviti cbd biomx sa nekih 25 mg cbd za pocetak dana,da mu malo ublazi nuspojave i pocetak dana ucini podnosljivim.
Mi radimo biomix po Hrrbal bobu, znaci 10gr THC pomjesam sa maslinovim uljem i suncokretovim lecitinom prema propisanoj dozi i po 5 kapi cetiri vrste etericnih ulja. Vidjela sam da ima novih "verzija" biomixa, ali ja se bojim bilo sto mijenjati, obzirom da su vec 9 mjeseci markeri u normali. Prije 3 mjeseca poceli smo skidati po gram THC-a i sad u biomixu ima 7gr.
Mislila sam samo, kao sto rekoh, dodati mozda da uzima kapi cistog CBD-a, onako u jutro, jer kao sto i kazes, dobro je za imunitet, a to je jako bitno.
Nisam bas shvatila kako si mislio da napravim biomix. Mislis 7 ili 5gr THC i 1gr CBD i tako da napravim biomix? Ili da napravim biomix samo sa CBD pa da uzima njih samo u jutro, a THC svakih 5 sati kao i do sad?
 
05.03.2018
138
153
43
46
Ja sam davno bio pokrenu temu o rektalnom koristenju ulja i cinilo mi se kao odlican nacin uzimanja jer sam bio procitao studiju koja je bila dokazivala bolju ucinkovitost ali nisam odmah shvati da je studia radjena sa sintetickim kanbioidom koji je topiv u vodi dok nase ulje nije i istrazivajuci dalje ostao sam u nedoumici dali je to ispravan nacin ali kako je clan obitelji uspio ozdravit a zivot mi je donijeo tisuce drugih obaveza zbog koji nisam u stanju trenutno odvojit vremena i ponovno istrazivat i pomoc koliko bih zelio ali vec sam pisao o tome i trebalo bi biti tema za i protiv pa ako pogledate na moj profil negdje postoje teme pa bacite oko i krenite istrazivat tamo gdje sam ja stao jer ipak ja sam pokrenu temu o rektalnom uzimanju ali nisam siguran da ima efekt o kojem sam pisao i nebi zelio da neko gubi dragocijeno vrijeme na osnovu necega u sto vise ni sam nisam siguran.

Sretno svima sa lijecenje i samo naprijed jer nema predaje a tu sam slobodno posaljite PM nacu vremena da odgovorim na vase nedoumice koliko znam.

Lp. Mario339
Drgo mi je da je clan obitelji uspio ozdraviti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
Nisam bas shvatila kako si mislio da napravim biomix.
10 grama thc-150 kapsula(Herb protokol)
8 grama thc-2 grama cbd-150 kapsula-4 dnavno
Ili da napravim biomix samo sa CBD pa da uzima njih samo u jutro,
8 grama cbd-2 grama thc-150 kapsula-jedna kapsula ujutro nakon dorucka,a ove gornje do kraja dana.
5 kapsulu bi bilo dobro udariti cisti,jaki thc prije spavanja i imati dobar san.Ali moze ove sa cbd koncetratom.
ja se bojim bilo sto mijenjati, obzirom da su vec 9 mjeseci markeri u normali.
Ako je tako ja nebi nista mjenjao.
Sretno.

I pripazi sa etericnm uljima,jako znaju promjeniti "smjer"ljecenja.Bolje prouci prirodne terpene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and RAMSAN

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Molim pomoc prekinuo sam kuvanje na pola kuvanja na pari primjetio sam talog koga nije bilo kada sam presipao iz kuvalaPogledajte prilog 285524
Posudu na pari, uvijek drži nagnutu u jednu stranu. Tako, ulje nije po cijeloj posudi, nego samo u kutu!
A, ovaj talog je ulje, osim ako ti filter za kavu nije pukao, pa je prošlo nešto nečistoča!
 
05.03.2018
138
153
43
46
10 grama thc-150 kapsula(Herb protokol)
8 grama thc-2 grama cbd-150 kapsula-4 dnavno

8 grama cbd-2 grama thc-150 kapsula-jedna kapsula ujutro nakon dorucka,a ove gornje do kraja dana.
5 kapsulu bi bilo dobro udariti cisti,jaki thc prije spavanja i imati dobar san.Ali moze ove sa cbd koncetratom.

Ako je tako ja nebi nista mjenjao.
Sretno.

I pripazi sa etericnm uljima,jako znaju promjeniti "smjer"ljecenja.Bolje prouci prirodne terpene.

Kako mislis promjeniti "smjer" lijecenja???
 
03.11.2018
52
148
33
38
Forum je ogroman. Ne znam gdje pisat ali čini mi se da je ovo dobro mjesto. Ako griješim neka me admini upute na pravo mjesto. Zahvaljujem svima una odgovorima, pomogli su puno.
Također, podjelio bih neka iskustva ali i nedoumice.
Supruga mi je trenutno na 0,7g ulja. Već je spremna za više ali čekamo da dođe sebi nakon druge kemo pa krećemo brzo na gram. Ulje ( ono kvalitetno a ne prevaru a o toj prevari mogu kasnije nešto reći) počela je uzimati nedugo prije prve kemo. Tako da nam je teško razlučiti šta je pozitivni učinak kemo a šta ulja. I to me živcira. Cijelo vrijeme otkako smo skontali kako i na koji način uzimati ulje te ga konstantno povećavati pri doziranju ona se osjeća sve bolje. Ima sve manje bolova. Tek, odlican. Spavanje skoro pa odlicno. Izbacila Zaldiar. Izbacila i obične analgetike. Pokretljivost vidljivo povećana i svakim danom sve bolja. ( radi se o raku dojke s metama na jetru, kralježnicu, rebrima i desnoj aksili.) Sad kad se sjetim da je pala u krevet na nekoliko dana i jaukala od bolova moleći Boga da je uzme, svi smo mislili to je to- umire...kraj...
A sada!? Hej!!!
E, sad dolazi zbunjujuća stvar: dva dana prije druge kemo TM su uvećani duplo. Stalno su se kretali ne puno iznad gornje granice normale, 40 i nešto. A sad odjednom 90 i nešto. I dok žena prima svoju drugu kemo ja i buraz filozofiramo u bircu: "paaa, možda ulje ubija stanice raka koje se raspadaju te onda markeri bivaju raspršeni po krvi." Guglam po netu i nigdje ne nalazim sličnu ideju. Dobijem suprotni odgovor: povišeni TM sugeriraju povećanje tumorske mase u tijelu.
Crnjak. Ali i zbunjoza. Jer kako to da je ona vidno sve bolje i bolje?
Navečer dobijemo mišljenje doktora koji je obiteljski prijatelj: "TM su povišeni jer kemo ubija stanice raka te markeri bivaju raspršeni po tijelu. Znak da kemo dobro radi posao".
I hajd sad budi pametan.
Mislim, ok....znam da TM nisu neko mjerilo. Ali doktori ih uzimaju kao mjerilo i putokaz. A koliko vidim oni koji se liječe uljem rade to isto.

Inače, danas ( 2 dana nakon druge kemo) žena mi kaže da mi nije htjela govoriti ali da je tumor na aksili mogla napipati ranije. A da ga sad više ne može napipati. Ajmeeee!
Imam toliko pitanja za postaviti ali ovo me sad jako zaokuplja: Do sada je supruga u svoj organizam unijela nekih 18 g RSO. Nekih desetak dana je na 0.7g. Iako vise nisam onaj koji vjeruje da je kanabis lijek već onaj koji to zna na osnovu raznih iskustava svejedno se pitam, je li moguće da je ulje imalo tako pozitivan učinak u tako kratkom vremenu?

S druge strane mi je također nevjerojatno da nakon jedne jedine terapije (docetaksel) bude toliko bolje. A da nakon druge ( docetaksel +herceptin+ne znam šta još) više ne osjeti metu pod pazuhom. Volio bih ovo pripisati ulju. Ali ne mogu još. Nemam dovoljno informacija. Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva.
Toliko za sada.
Pozdrav. Ja vam mogu reci da kanabis je lijek iz vlastitog iskustva. Mama je umrla ( rak kada smo otkrili bio je u poodmakloj fazi, ali....). Mama je imala rak dojke, prosiren u linfne cvorove ( grupa cca 12 cm ispod pazuha), prepuna pluca metastaza na plucima ( citaj preko 20), rebro. Bilo ih je jos, 3 na mozgu, ali nije raden ct mozga, tek kasnije. Od prvog rtg-a krenila je s uljem, doveli smo je i do 2 grama dnevno. Ono sto je bitno je, da se cvor ispod ruke poceo smanjivati prije kemo i imunoterapije. I tako znam da je djelovalo ulje. Sa svim zajedno, kroz par mjeseci, cvor koji nije mogao stat u rastvoreni dlan, dosao je na velivinu oraha, meta na plucima najveca, s 2.6 cm na 1.7 cm itd. Bez bolova, pokretna, vesela, aktivna. Nazalost, ove na mozgu za koje se nije znalo, napravile su sranje. Serijske EPI napadaje koji su uzrokovali ostecenje srca,vec osteceno imunoterapijom, infarkt i gotovo.
Al u ulje ne sumnjajte, dignite dozu sto prije, nista joj se ne moze dogodit. Mama je u pola godina "pojela" 190 grama.