Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
05.03.2018
126
130
43
41
Drago mi je cuti za vasu mamu da je ozdravila,ako mi mozete reci da li je bio karcinom i koji,ja sam operirala karcinom na slepom crevu a kao preventivu odsekli su i komad debelog creva,bio je drugi stadijum,odbila sam hemo i uzela ulje,e sad pitanje kolko ulja se uzima kao preventiva,dali vasa Mama uzima.hvala na odgovoru pozdrav
@EdibB drago je i meni da je Vasa mama ozdravila. Nisam vidjela Vase postove. Molim Vas jel mozete reci kako ste koristili ulje i koliko?
Puno hvala i sretno

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
495
1.035
143
67
Pozdrav @mario339, drago mi je da si napisao ovu objavu, inače volim pročitati tvoje objave. :respect: Samo moram priznati da mi se ne dopada ova rečenica na kraju gdje veliš da te hvata dvojba i to još velika. Ne znam dali je nekome nekad pala na pamet ideja da se nekoliko vas starijih growera
(aktivnih, iskusnih, koji poznajete tematiku) na neki način udružite u istraživanju da bi došlo do rezultata koji bi bio prihvatljiviji za početnika. Nešto kao
vodič za napredne. Početnici bi bili oni koji znaju uzgojiti biljku. Napredni bi onda radili ulje, kreme, čepiće etc. Tu bi se onda možda izbjegla situacija
da nakon nekog vremena čovjek ne posumnja u ispravnost odluke. To bi trebali biti jednostavni i razumljivi naputci koje isto tako jednostavni ljudi
razumiju. Kad sam čitam neke teorije popraćene grafikama, to je pisao stručnjak za stručnjaka, mislim da to nije za široke mase, pa nismo svi
biokemičari. Znam da je ova moja ideja teško izvediva zbog situacije, ali kako inače doći do čvršćih stavova o pripremi tih ljekovitih preparata koji
mnogima život znače.

OP
OP
mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.119
7.859
258
Jedi nacin za provijeriti dostupnost canabioida u organizmu je labaratorijska analiza krvi svako tot vremena i tu se vidi koliko je uslo i koliko dugo ostaje a sve ostalo su nagadjanja..
ja sam uvijek davao znacaja logici pa ako uzmemo da je thc izrazito psihoaktivan a tokom rektalnog unosa izostaje taj ucinak onda nastaje prostor za sumnju e sad sto se pise zaobilazi ovo ili ono ali ipak dolazi u krvotok a ako je u krvi po meni moras osijetiti djelovanje...Ovo je samo moje misljenje nemam cvrstih dokaza ni za ni protiv

06.09.2019
10
15
3
Kolege,da se javim.Napravio sam drugo kuhanje ulja i ispalo je skroz OK.
Napravio sam biomix kapsule te je stari krenuo sa terapijom 15.10. sa uljem jednog straina Royal Madre.Prije par dana skuhao ulje od White Widow i sada mu dao to na korištenje.
Do danas rezultat:super se osjeća,pije kapsule svakih 5 sati te kaže ima osjećaj da ga leđa više ne bole.Prije konzumacije kapsule ide sa apigeninom,amentoflavonom i kokosovim uljem.
Trebao bih mišljenje: koristiti različite vrste ulja zasebno ili ih izmiksati pa tako konzumirati?
Poslat ću uzorak na analizu pa javim rezultate!
Uglavnom hvala svima na pomoći i ovakvom forumu jer bez Vas nemam ideju kako pomoći bilo kojem bolesnom čovjeku!!

Prilozi