Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Voljela bih da se jave ljudi koji su uspjeli duzi niz godina drzati bolest pod kontrolom ili je pobijedili.
Teško je ljude zadržati kao stalne goste. Ako ćeš prolistati teme od prije (početka) vidjeti ćeš različitih svjedočanstava i to ne u 2 posta. Neki ljudi su vodili mjesecima dnevnike i opisivali od konzumacije, rezultata, nuspojava, psihe, funkcioniranja s djecom. Da ne nabrajam….
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and 0Marac0
19.11.2021
101
70
28
44
Čitala sam. Voljela bih čuti da je netko 10 i vise g živ. Izvor od kojeg ja uzimam radi za svog tatu. 10 g ga drzi a rak kostiju je u pitanju

Ja sad moram poduzeti sve da se ne vrati. Od psihe do tretmana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
25.11.2021
4
1
3
67
Pozdrav ljudi.

Sestri mi je dijagnostikovan rak pluca pa smo htjeli da pocnemo sa unosom nekog cbd ulja.

Malo smo zbunjeni sa informacijama jer npr ovo RSO ulje je ulje sa velikim %Thc dok imaju i cbd ulja sa malim % THC, tu do 0.3%.

Moze li mi ko reci sta bi bilo bolje za nju uzeti ?
 
07.11.2021
57
103
18
59
Evo mene dobri ljudi! Radni dan je gotov, malo se leglo na trosjed pa cemo jedan Čepić, veselit se suboti pa staviti malo i pod zub!!
Da Vam kazem svoje misljenje
Mislim da treba svako probati i prilagoditi sebi kako mu pase i ne baca ga u stranu, definitivno sam za thc bilo oralno ili rektalno ali kad se borite za zdravlje i dobrobit svoje obitelji , borite se svim srcem!!
Zdravi i veseli bili!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and 0Marac0
19.11.2021
101
70
28
44
Da li ulje ide s imunoterapijom? Tipa NK cell terapy? To rade vani i ja bih to probala. Znaci iz krvi naprave tako zvane stanice ubojice koje svi imamo samo ih ubrizgaju u velikim kolicinama u tijelo
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Vas svoje trenutno komunicirate u ovoj temi, mi ostali pratimo ali očigledno nemamo ništa pametno za savjetovati osim eventualno da vam damo podršku u tome šta radite. Ja isto neznam odgovor na tvoje pitanje, mogu samo reči da thc i ostali kanabinoidi u ulju zajedno povoljno utiču na organizam i imunitet. Moje je mišljenje da nebi trebalo bit kontraindikacija ali to je samo moje mišljenje.
I još jedna stvar, največa prijetnja tvome zdravlju u situaciji u kojoj jesi je depresija, toga se treba šta prije riješit.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jejo, primjetite da sam ja cijelo vrijeme tu. Takodjer i kolega koji je na cepicima. Pantagan cita. Ima nas, samo je jako tesko biti pametan kad nisi tu takvoj situaciji. Ono sto je sigurno, je da pozitivan stav pomaze. Kako, nemam pojma. Ja koristim malu. Curica 2.5 godine. Dovoljno mi 2 minute da ju zagrlim i stisnem i eto mi volje za barem 2 sata. Pa ako nista idem svaka dva sata kod nje. Vec me nekad pocela cudno gledati :) Da ne talebam ja ovdje gluposti, nemas se cemu ustrucavati. Od ulja, thca, cbd-a. Ono sto nisam do sada nigdje niti procitao niti cuo je da je ulje nekome nastetilo. Sto se tice kombiniranja s drugim terapijama, najbolje je pitati toga tko priprema novu terapiju, kako mu se slaze terapija sa tvojom trenutnom recimo jel. AKo koristis cbd. Ili thc. Svejedno je. Nemas se sta sakrivati i lagati ili brinuti sta ce tko misliti...
 

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Pozdrav..izvinite na upadu ako nije u ispravnu temu postavljeno.
Htjela bi pitati gdje nabavljate tekuci lecitin za Biomix kapsule?
Da li se moze nesto drugo osim tekuceg lecitina koristiti?
 
07.11.2021
57
103
18
59
Evo za jeja 12,
Moram primjetiti da te pere jebena dilema oko konzumacije thc a, pa ti pokušam neka iskustva pojasniti!
25. 08 2021 sam prvi nalaz psa dobio 7,54, veli doktorica nije dobro, ultrazvuk, prst u guzicu, biopsija i da edenokarcinom prostate ali treba mr i ct zdjelice, obavim sve to i nema sumnje, veli dr probilo čahuru prostate operacija nije opcija samo hormonska terapija i zračenje, obzirom sam i prije volio zapaliti vikendom krenem istraživati i pocnem 28. 10. 2021 trpati cepice u guzicu vikendom i u gubicu i nemam bas nikakvih nuspojava u hormonsku terapiju, sve kaj mi se dogada je dobro!!
Psa mi je pao na 1,05, radim ko da mi nije nista u utorak idem na ct pa se javim.
Mislim da ti naškodit nemre!
Molim te digni glavu gore i bori se, pusti depru u *****!

ps oprostite na malo slobodnijem izričaju Al se nadam da bu ju malo diglo!!
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.361
258
Sem ako već unosiš dosta trave u sebe pušenjem ili na neki drugi način, 3 zrna riže bi mogla biti baš previše. Ja savetujem da kreneš sa jednim, ako ne i manje.

A za to kad da uzmeš, zavisi da li želiš da osetiš rad ili samo da te zakuca u snu. Treba nekih sat vremena dok počne delovati pa ako ne želiš da to osetiš budna, nemoj više od sat vremena pre spavanja uzeti.

Može se desiti i da dođe do nesanice u zavisnosti od sorte od koje je ulje i same tvoje reakcije pa je možda i to jedan razlog da ne uzimaš previše za prvi put.

U svakom slučaju, sretno! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and Jeja12