Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.11.2021
57
103
18
59
Dobro jutro Jejooo, samo pozitiva nama moze pomoci da sve te terapije pomognu rijesiti bestiju.
Uzimaj thc kako ti najbolje pomaze i nedaj se!!
Evo Simson je pisao da je prilikom uzimanja thc ulja dosao na svoju idealnu težinu i to ti je istina, meni se salo sa trbuha topi na očigled a mišići ne atrofiraju i imam snage za raditi skoro kao da sam zdrav!!

pozdrav!!

O hvala, hvala !!!‍
 
19.11.2021
101
70
28
44
Pozdrav.. bas si sjajan. Ja se jos mucim sa psihom. Tesko mi je bas. Thc cu definitvno pojacati jer spavam do 4 ujutro a rado bih malo duze.
Od operacije je proslo mjesec dana. Mozda ipak treba jos vremena, samo nama je bas vrijeme ono sto zelimo dobiti. Gdje ides na ct?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and Bizzzo
07.11.2021
57
103
18
59
Evo me , nisam stigel prije!
Ako nastaviš ovako razmisljati ubila te bude glava, a ne karcinom!!!
Tesko mi je bilo kaj pametno reci Al moja osobna mišljenja ti mogu reci , a ti probaj uzet ono kaj ti pase.
Tesko mogu reci da se bumo izliječili sto posto, ali da moremo ovo kolko nam je ostalo zivit kak treba , mozemo!! I tak se trebamo ponašati. Imam dvije kceri stare , vjerujem ko i ti i veselim se svakom danu kad ih vidi i cujem,dakle nadam se da bumo jos dugo uživali u svakom danu , sa svojim najmilijima.
Kaj se tice thc, probaj navecer cepic jer smiri cjeli organizam.
Meni kad uzmem po jezik mozak radi 300 na sat i ne naspavam se nisssta!
Na ct simulaciju idem u KBC sestre milosrdnice!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Pantagan
07.11.2021
57
103
18
59
16.06.2019, mamasita ti je na vutra. org napisala izvanredan osvrt na svoje iskustvo sa kemoterapijom, pronađi i procitaj, zeni se naklonom do poda!!
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ako se ide na kemoterapiju dao bi jedan savje. Protiv mučnina od terapija konzumacija ulja oralno nije dobro rješenje jer mu treba dugo dok krene djelovanje a i ne rješava problem najbolje, puno bolje je zapalit, ko nema iskustva s motanjem preporučan neki vaporizer jer je djelovanje skoro trenutno i lakše je kontrolirati konzumiranu količinu. Dva dima pa pričekati, ako je malo onda još koji dim i tako ponavljati dok se ne postigne efekt. Ovako se postigne najbolji efekt protiv mučnine. Ovo ne isključuje dnevnu konzumaciju ulja samo bolje pomaže kod mučnine izazvane terapijom.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Kad se pišu nepotrebne poruke koje remete koncepciju teme. Evo sad su ove naš dvije poruke spam u ovoj temi. Na dnu svakog svog posta kojeg objaviš još neko vrijeme imaš opciju “izmijenite”, kad klikneš na to zadnju svoju poruku možeš izmijeniti ili dopuniti ako si nešto zaboravio da se forum ne zatrpava nepotrebnim postovima.
I sad opet neko od moderatora mora ovo brisat, eto zato ne volimo spam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo