Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kroz noc se smanji razina kanabinoida u organizmu. Ujutro kad uzme prvu dozu se opet podigne. A nakon kompletne doze za dan odnosno te popodne, obzirom da po onome sto citam, imate kvalitetno ulje, organizam polako ide u "down". Medjutim, kako tipkamo, cannabis je lijek. Idealno bi bilo kada bi mogli rasporediti dozu tocno na 6 sati. Znaci u 6 ujutro pa u 12 pa u 18 pa u ponoc. Kod takvog trosnjea bi promjene vjerovatno bile manje primjetne. Ono sto primjetim je da on krene ujutro s uzimanjem i do navecer je uzeo cijelu dozu.
 
13.02.2022
73
57
18
Mama i ja smo rasporedile doze, prvu u 6 ujutro jer onda ona odlazi radit, a ja preuzimam oko 9 (ne živim s njima), a zadnju mu daje oko 21, 21:30 da ga ne mora buditi kasnije..moguće da je to.. On većinu dana provede u nekom svom filmu a ja nemam s tim iskustva pa moram pitat hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vjerovatno tu ima utjecaja jos pokoji element kao sto su lijekovi mozda koje uzima ili trenutno raspolozenje njegovo generalno jel. Ono sto je meni jedino nekako logicno s obzirom da je sada skoro 10 dana na istoj dozi je da jednostavno do ujutro razina bude niska i onda prolazi proces svaki dan kako kazes. Pricekaj Pantagana s obzirom da je on do sada vodio doziranje. Svakako su ovo sve sto javljas dobre vijesti. Drzte se!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Scrable
19.11.2021
101
70
28
44
Treci tjedan bez oralne kemo znog teskih nuspojava na pocetku. Idem na Rebro testirati se da li imam nedostatak enzima koji uzrokuje nakupljanje kemo u organima. Priv.onkolog nije bio za kemo-drzavni je i eto. Uglavnom svima na znanje ukoliko vam netko odredi terapiju kapcetabinom (xeloda) ili 5FU obavezno testirati se prije pocetka uzimanja. U inozemstvu je to obveza s kod nas je nedavno covijek umro od xelode.
 
  • Angry
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Super su te kemije, a uzmeš-nema nitko vremena da puno proispituje i traži.. Da je po mom ja bi tati makla kemo odma.. Ako ove dvije nisu pomogle, di će treća linija.
 
19.11.2021
101
70
28
44
Ovo je glupa tzv.preventivna kemo. Prije par tjedana je bas bilo da je neki poznati umro od xelode to je kcer rekla jer su objavili da je umro od covida
 
19.11.2021
101
70
28
44
Statistika je super jer ju tumaci tko kako hoce. Ona je prosjek a nikako rok trajanja. I za kolangio su statistike lose a cine ih podaci od prije 5-10 godina. Ima ljudi koji su bili 3 stadiji o zivi 25+. Ima ih IV stadij zivi 12 godina. Ima ih koji su bili u stadiju jedan i umrli. Jbg svaki organizam reagira drugacije na promjenu prehrane,suplemente..
Sve je u umu.
Meni recimo quingong je bas dobar i za vjezbe i meditaciju i vizualizaciju. Ali moras vjerovati da to pomaze da je to to.
 
19.11.2021
101
70
28
44
Hvala!! Svasta koristim i vjerujem da ce nesto od toga pomoci.

Hvala!! Svasta koristim i vjerujem da ce nesto od toga pomoci.
Ali da nadodam. Puno mi je pomoglo sto sam upoznala dosta ljudi ( inozemstvo) koji su se izborili sa bolescu. Neki su imali i po 5 relapsa-povrata. Imam jako dobrog kirurga/onkologa koji me je operirao i sa kojim se redovno cujem ( ne znam kakav je prema drugima garant igra ulogu sto je muz dobar s njim). Puno meditiram i sigurna sam u uzrok bolesti tako da cu ga s te strane napasti. I zadnje apsolutno sam sigurna da je cjepivo protiv ***** koje sam primila odigralo ulogu.

Inace, javilo mi se jos par ljudi dijagnosticiranih nakon cjepiva a prije toga sve 5. Mora imati neku ulogu .
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Uzima li ulje pa ne jede ili sta je situacija? Vidio sam da ste gore iznad tipkali, medjutim iz cijele price nisam uspio zakljuciti tocno uzima li ulje ili ne?