Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
565
1.263
163
70
Englez ima labos i opremu iz buducnosti (za mene), ali mi je Mariov nacin izrade puno blizi. Isto tako Mario radi kao i Rick Simpson, dok mi ovaj drugi nacin i nije bas skroz jasan (sa onim dodacima u alkohol i kasnije u ulje), a i dalje cu raditi ulje po oprobanoj metodi pa me i ne zanima.

07.05.2021
3
1
3
32
Pozz još jednom, sinoć sam napravio ulje nekih 6 sati kuhanja cca biljne mase oko 150g. I posto je potrajalo kasno u noć s više manje prvim znakom prestanka mjehurica sam i ja prestao kuhati i stavio u spricu.

E SAD kada konzumiram ulje osjeti se blaga gorcina u ustima kao "after taste". Jeli to alkohol jos uvijek prisutan ili nesta drugo?

• Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Cyric

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.03.2009
221
1.181
143
Dalmacija
Neznam kako si ga kuhao ali taj gorak okus sto ostane vjerovatno je od klorofila, siguran sam. I ja sam ga imao. Nije me smetalo. Mozes ga konzumirati na malo kruha ili bananu il sto god zelis u biti. Da umanjis taj okus klorofila. Espresso mi npr jako dobro pase uz taj aftertaste. Tamno pivo takodjer (al samo nocu pijem…ponekad) :)

11.10.2022
2
3
3
36
Pozdrav svima,

Moze li jedna pomoc gde moze da se nadje tecni suncokretov lecitin, jedino sto uspevam da nadjem za nase trziste je u obliku kapsula.

Jel neko probao da odvaja kapsule da iz njih isipa, jel to izvodljivo?

• Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Stipe
25.08.2017
30
12
8
Pozdrav svima, u potrazi sam za izopropilnim alkoholom za izradu ulja. Možete pomoći sa savjetom koji da kupim i ako znate tko ga uopće ima .... hvala!!!

AK 47, sjemenkara :) cca 100g zgrindano. Radim ulje ženi. Za apetit, menstrualne bolove. Biti ce i cepica čini mi se uskoro, jer pase joj ulje, ali želudac se buni….

Pogledajte prilog 441713
Jedno pitanjce :)... gdje ste kupili alkohol 99,99% ?? Tnx

11.10.2022
2
3
3
36
Pozdrav svima,

Moze li jedna pomoc gde moze da se nadje tecni suncokretov lecitin, jedino sto uspevam da nadjem za nase trziste je u obliku kapsula.

Jel neko probao da odvaja kapsule da iz njih isipa, jel to izvodljivo?
Evo u prilogu sta se dobija u kapsulama koje sam porucio, moracu da ga zagrejem prvo da bi dobio tecnu smesu nadam se da to nece da bude problem kod mesanja sa ostalim uljima za pravljenje BioMix kapsula.

Ako neko ima neki bolji predlog bio bi zahvalan za povratnu informaciju.

Hvala!

Prilozi

• IMG_20221026_162330.jpg
    IMG_20221026_162330.jpg
    109,3 KB · Pregleda: 17
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric