Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2015
48
35
18
LoST
Znaci mama je danas imala biopsiju.. nalazi dolaze u ponedjeljak. Doktor nas je zamolio da se strpimo da će sve znati bolje rec tada. Obradovao nas je s prvom dobrom vijesti koja je da je nalaz krvi normalan.. kao u zdravog čovjeka ., jako začuđujuće posto je u pitanju karcinom u visokom stadiju.
Samo ulje.. ulje., prehrana..
pozitivna energija koja ima najveci postotak i postoji šansa za izlječenje svega.
Punim svoju energiju na ovom forumu.
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Znaci dobili smo kontakt tipa koji je šešelja izljecio kada je bio pušten iz zatvora da umre doma.. bio je u kritičnome stanju i pušten je kući da umre na svojem.. Nakon toga je stupio u kontakt s tom osobom na području Srbije, koja mu je aloe veru dala kao lijek i uspio ga je izljecit..
ista ta osoba je nama složila aloe veru, tretman za mjesec dana.
Jučer je došlo i odma smo počeli primjenjivat. Zlica ujutro i zlica navečer.
Da li se itko okusio u liječenju aloe verom?
Da li je itko upoznat ili ako zna da li se smije dozirat kanabis te aloe vera u isto vrijeme..
po mami i učinku svega zadnjih dana.. ulje pomaze.. ima miran san,jede i opuštena je.. istina je da je cjeli dan u stanju mirovanja i spavanja ali tako treba biti.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Mozes Aloe veru, al nemoj nikako kurkumu sa uljem jer su u kontraindikaciji jedno s drugim.

P.S.
Aloe verom izlijecio Seselja u skoro terminalnoj fazi?
Hmmmm...nekako ne vjerujem bas.
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Znaci doziramo kurkumu u medicinskim dozama 1700+
Doktori i svi koji zagovaraju.. kažu da kanabis i kurkuma odgovaraju jedno drugome. Jel mi možeš Dat izvor po kojem to tvrdiš?
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Zanima me okvirno doziranje ulja za multiplu sklerozu, pročitao mazarov dnevnik ali me zanimaju iskustva ljudi koji su tretirali MS uljem.
Hvala:)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pa ako si procitao mazarov dnevnik onda ti tesko mogu sta nadodati...njegov zakljucak je da visoke doze definitivno nisu za MS a ostalo je ralativno od osobe do osobe, krenes da malim dozama i postupeno pojacavas i ganjas dozu od koje ces se najbolje osijecati
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znam, ali sam mislio da na forumu ima MSovaca ili ljudi koji imaju iskustva sa tretiranjem MS uljem. Mazarov odličan dnevnik je nažalost usamljen, tako da želim skupiti što više iskustva prije nego nabavim ulje. A tu je isto i pitanje CBD, THC.
Hvala na odgovoru, učvrstio si moje mišljenje da odbacim Rickov protol, jer je on na kraju napravljen za rak a ne za MS.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Svaki MS-ovac je prica za sebe i stvarno su velike razlike izmedju jedno i drugog pa sa tim ces morati eksperimentirat sam nebi li si nasao najbolji omijer svega;) a sto se tice MS-ovaca ima ih dosta na forumu vec ce se netko javiti
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Znaci doziramo kurkumu u medicinskim dozama 1700+
Doktori i svi koji zagovaraju.. kažu da kanabis i kurkuma odgovaraju jedno drugome. Jel mi možeš Dat izvor po kojem to tvrdiš?
Izvor mi je Rick Simpson. Osobno sam ga upoznao jednom prilikom i pitao sam ga bas za kurkumu i ulje i on mi je tada rekao da ne uzimam ulje i kurkumu zajedno. Takodjer mi je rekao da se ulje ne uzima ako se koriste kortikosteroidi.

Simpson je dobra prijatelj sa dr. Paul Hornbyjem i dr. Robertom J. Melamedeom pa valjda covjek ima neke informacije vezano za to dvoje.

Ako nije problem jel mozes napisati koji doktori su ti rekli (ne mislim na imena) da mozes to dvoje mjesati? Neki onkolozi ili ?

Ova djevojka sta sta si se nasao sa njom (ona koja koristi Skorpionove kapi) jel je mozes pitati gdje nabavlja te kapi?

ista ta osoba je nama složila aloe veru, tretman za mjesec dana.
Sta ste konkretno dobili (kupili), cistu Aloe veru ili neki miks sa jos necim? Malo je nejasno, pa ako mozes pojasniti.

Tnx

P.S.
Zena mi se lijeci od raka (otac umro od istog prije 10 godina) pa znam nesto o tome - naucio kroz godine. Majci izbaci sav secer iz prehrane, alkohol takdjer jer se rak hrani secerom.
 
Poslednja izmena:
15.03.2015
48
35
18
LoST
Kapi su s Kube i jako teško su došli do njih. Dozirala ih je sada vise ne., Ostalo joj je 5-6 kapi koje će mi dns donjet i ja ću se po prvi puta susrest s tim.. Molio sam je da mi nabavi ili bar pokuša ali je rekla da mi ne može obećat jer i za nju samu kada su nabavljali su vrlo teško došli do njih. Ako uspijem doći do tog izvora,obećavam tebi da ću te kontaktirat i podijelit informaciju s tobom. Ona je i sama Dozirala kurkumu zajedno s uljem i hvala Bogu pa je kod nje bilo uspješno.. Za osobe koje mi to tvrde ću ti javit čim dobijem njihove točne odgovore.
Javim sve..
Ovo je slika sveg s čime doziramo majku., Naravno +ulje te aloe vera
 

Prilozi

  • IMG_0212.JPG
    IMG_0212.JPG
    266,1 KB · Pregleda: 44

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Zanima me okvirno doziranje ulja za multiplu sklerozu, pročitao mazarov dnevnik ali me zanimaju iskustva ljudi koji su tretirali MS uljem.
Hvala:)
Ja bi na tvom mjestu kontaktirao Huanita Luksetica iz Matulja (Hrvatska). On boluje od MS-a i bolest drzi pod kontrolom zahvaljujuci ulju. Proguglaj malo pisalo se dosta o njemu po medijima jer su mu plavci zaplijenili vecu kolicinu trave koju je uzgajao za lijecenje svoje bolesti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and UnknownG

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Mozes me kontaktirati i na PM.

Ako koristite kurkumu svakako je koristite sa npr. kokosovim uljem jer je kurkuma topiva u ulju te je zbog toga bolja bioapsorcija hranjivih tvari.
Sama kurkuma koja se uzima sa vodom nema takavu biodostupnost za organizam, a kokosovo ulje je samo po sebi odlicno protiv raka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: UnknownG

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znam za njega još od CCSVIa, ali ono šta mi je čudno, kada se razgovara o raku znanje i korisni savjeti teku kao rijeka, a kad se povede riječ o MS suša...
Čudno mi je to i zato jer je MS stavljena u HR na listu bolesti koja smije ulje kupovat, ima nas u HR po članstvu u raznim udrugama oko 5000, a ponovo nigdje nema iskustva liječenja(kao @mazar, naklon do poda) nego samo tu i tamo članak u novinama ili reportaža na TV kako ulje dobro čini.
Uopće da ne spominjem "majstore" koji sve lječe uljem po Rickovoj metodi, bez obzira koja bolest je u pitanju i kvalitetu ulja...
Izvinite na offu al sam se morao ispuhati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znam, hvala, ma muči me to da moramo inormacije o tme tražiti kao da smo u srednjem vjeku a o lječenju raka se sve zna, još dobiš i najbolje sorte.
Ne bi ništa rekao da je MS rijetka bolest, al ima nas i nažalost rastemo...tako da sam stvarno iznenađen...

P.S. znam da je MS bolest sa 1000 lica, ima je 4 vrste, ali niti mučko đubre od raka nije jedna vrsta....
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Znaci u kontaktu smo s Dr. Christinom Sanchez .... Postavili smo par upita o primjeni lijekova koje dajemo i da li odgovaraju jedan drugom.. Kanabis se slobodno može dozirat s kurkuminom..
Iskusna Dr. , Mnogo lakše dostupnija od takozvanih Hr. Ljecnika.. odgovara na upite mailova a bavi se time već 10-15 godina.. proučava kanabis kao lijek..
Slobodno joj daj upit i uvjeri se sam..
pozz
 

Prilozi

  • IMG_0239.PNG
    IMG_0239.PNG
    166,4 KB · Pregleda: 31
15.12.2016
1
0
1
37
Dobro veče ljudi,
Ne znam da li sam u pravoj temi, ima nekoliko sličnih... Značilo bi da mi neko brzo odgovori. Elem, majka je pre dve god otkrila rak dojke, išla na terapije, bilo bolje, lošije, I sve tako, a sad nekako samo lošije... Uglavnom, nabavili smo ulje, tj. Smolu. Uzimala je mesec i po dana,sve do pre neki dan. Krenula je od 1/4zrna da bi od pre neki dan stigla na Po 15 zrna 3x na dan.KAD JE Počela, bila je pospana I slično, ništa strašno. Ipak, kako se povećavalo, osećala se sve tromije I tome slično. I to sam smatrao normalnim. Međutim, počela je jako da kašlje već danima, da se nenormalno zamara. Na kraju, prekjuce je bila toliko loše da nije mogla da ustane sa stolice. Zvali smo hitnu, toliko nizak pritisak da nisu mogli da ga izmere. Odmah u bolnicu. Sad leži, dobija nešto za srce I infuzije Prima itd. ona inače ima nizak pritisak. Sad je u tolikom strahu da više ne želi da uzima ulje a ostalo je još više od mesec dana do kraja terapije uljem.. Ona, zaista, je bila loše, srce, pritisak, kašalj, ne može da se nadiše, da govori,dakle nije samo trip I strah, mada delom verovatno ima i toga. Da li poznajete slična iskustva, šta savetujete,da li da nastavi, da ne napravi veću štetu nego korist... Ona je potpuno kolabirala na kraju... Ne znam šta da radim, molim za savet. Pozdrav I dobro zdravlje želim svima
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Prvo ti zelim da budes jak i pobjedite te teske trenutke...
Nije ti do sad jos nitko odgovorio, naci ce se jos neko ko ce ti dat savjet.
Ja ti samo mogu reci da moras biti 100% siguran da je to ulje ono pravo ulje kakvo mora biti...
Znam par slucajeva di su tesko bolesni ljudi konzumirali svasta, misleci da piju ulje od kanabisa.. ustvari su konzumirali smece i to su masno placali...