Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Isti a je negdje izmedju...ali nije to niti vazno gdje je.Za ovakva oboljenja nema nikada garancije da se nece po ovno vratiti.Znam ti iz svog radnog iskustva.....ali da na taj nacin razmisljam kao vi , morala bis se lijeciti od Pts-aa ne od malignih stanica.Ja sam pobornik pozitivnih mislii i borbenog stava, jer mislim da sa tim ne dozvoljavam tom zlu da mi unisti nadu u bolje sutra.Svi smo mi individue, i svatko od nas mora pokusati pronaci za sebe ili za svoje drage ono sto im naj vise odgovara.Nevjerujem doktorima, a posebno ne Onkolozima.Isto tako necije 1 lose iskustvo, nije dobro odmah staviti u javnost, jer sa time ubijate nadu onima koji ju ovdje na ovim stranicama traze i pronalaze.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
marckoni,
Ako nesto stavim u podforum medicine, to provjerim vise puta. Cannabis lijeci rak i omela isto tako. Drukcije ne bi stavio. Tim informacijama se ja ne igram nikada, pozadi so bolesni ljudi. Omela je stari ljek, jedino je tesko doci do informacija i iskustva ljudi.

Ima knjiga koju je napisala Iva Ebner, Komplementarno zdravljenje raka, Bela omela,
zdravljenje z Viscum album ekstrakti ( VAE)

30 godina prakse u Njemackoj, zdravljenje raka s belo omelo.
I tamo prvo bolesnike operiraju i davaju kemoterapije, obsevanja itd. Kada od toga nema nista, tek onda jih salju na zdravljenjem belom omelom.
Slicna prica kot z konopljo.

Sensi Star,
Mozes ici po njihovoj shemi uzimanja omele. Nema problema. Jedino gledaj, da ako se pojave koje neuspojave da smanjis dozu. Drugo nista. Priroda je to.
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Cili,
Ako nisi primetio, Omelu nisam ni spomenuo...a, u tvoje dobre namere nikada nisam posumnjao...da jesam, odmah bih izneo svoj stav.
Iz najboljih namera pokusavam da ukazem, da neproverene tvrdnje samo zbunjuju cak i informisanog, dok neupucenog mogu skupo kostati...ali ne zbog kupovine koje kakvih budalastina, vec gubitka vremena da krene sa ozbiljnom terapijom.

tri u jednoj
Sve ste pojasnili, upravo onako kako sam i pretpostavljao.
sorry na mojim besmislenim upadicama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tri u jednoj
23.04.2017
76
66
18
63
Hvala na savjetu @Sensi Star
Nisam sigurna da bi mi uspjelo to s čepićima jer moj suprug insistira na samostalnosti i teško mu pada ovaj nagli preokret unatrag 2 mjeseca. Mislili smo da smo se riješili zla...

A ima i KOPB - na kisiku je. Nadam se da ulje može sve to barem ublažiti kako bi živio dostojanstveno i što je moguće kvalitetnije. Čuda se događaju. I ja upravo to očekujem!
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma nagovori ga na cepice, nece ga ulje toliko mantati. I brze ce do grama. Samo pazi da mu napravis dobre omjere ulja i kako maslaca da ga ipak ne bi previse klepilo ako nema dovoljno izgradjenu toleranciju, mada je to rektalno puno teze.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napravis kapsule biomix u kojima je rso ulje. Trebas 3 puta manju kolicinu ulja za jednaki efekt, jednostavnije dozirat, tacne doze. Mozda bi bilo dobro da proba vaporizer, ako ima problema s plucima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Koko13
23.04.2017
76
66
18
63
Sve to sad moram brzo i dobro proučiti i odlučiti zajedno s njim. S uljem ćemo do 1g doći za desetak dana. Sad smo na 10 +10+10 zrna...
Vaporizer idem guglati pa s razumijevanjem ponovo čitati o biomixu.
Pitanje je jedino trena li mijenjati terapiju kad smo već pri kraju, odnosno blizu gramu.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nisi pri kraju. Tek na pocetku. Nije jos na gramu i to traje duze vreme.

Drugo, ne mjenjas terapiju. Ides samo na bolji protokol. Vecu iskoristljivost kanabinoida u krvi i tijelu.

Koju stranicu nazad, sam napisal ceo postupak pravljenja biomix kapsula.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
02.08.2016
38
112
33
64
Hvala na savjetima. Jako su mi korisni.
Međutim, muče me još 2 stvari:

2. Zna li tko kako je djeluje na KOPB? Ima ovdje dnevnik, ali mi je malo čudna da je čovjeku isti čas bilo bolje. Mom suprugu nije. I inače su mi čudne priče tipa: uzeo bolesnik jedno zrno pa odmah živnuo. Ja sam probala isto i skoro zaspala za tipkovnicom.

...

Sutra , ustvari sada već danas kada se razdani , nastaviti ću svoj dnevnik konzumacije , no kako sam sada uletio i malo razgledao te vidio da sam indirektno i direktno prozvan , te da na određeni način nekoga dovodim u zabludu i pričam gluposti, samo čitam između redaka , a nisam glup .....

da koliko god Vama bilo čudno da mi je bilo isti čas bilo bolje , da budem točniji bilo mi je bolje nakon nekih pola sata kada je čepić počeo djelovati. Za vašu informaciju i ja sam prije toga odavno trebao završiti trajno na kisiku i dok sam bio u bolnici 90% vremena sam bio prikopčan na kisik. Doćio sa 96 kg na ispod 50 kg nije mala stvar ali u kako god bio u teškom stanju nikada se nisam predavao.

Da ste pročitali sa razumijevanjem , vidjeli bi da sam dotaknuo samo dno dna i otuda je kod mene bilo takovo stanje kako sam ga i opisao. Da li će te vi vjerovati to je Vaša a ne moja stvar , a svaku skeptičnost ostavljam Vama.Da ja sam nakon prvog čepića živnuo jer sam prodisao , u skladu sa svojim mogućnostima , a ne što bi uzeo nešto da me podigne da budem high. Čitajte i čitajte i ja sam mjesece i mjesece proveo čitajući i sam napravio svoje ulje bez ičije direktne pomoći. Kod rektalnog uzimanja terapije , nema psihoaktivnog djelovanja , bar kod mene a i koliko sam čuo i kod ostalih.

Što se tiče samog doziranja , kod oralnog uzimanja iskoristivost je do max 20% , što bi u prevodu značilo da od doze 1 grama rso ulja iskoristivo je 0,2 grama , pa sada to usporedite ako u mom čepiću ima 0,5 grama rso ulja a iskoristivost je od 80-100% tko je tu u prednosti.

Za moje pomake u zdravstvenom stanju , u odnosu na prijašnje stanje i medicinsku dokumentaciju , imam veliki broj svjedoka , a to što ste Vi nevjerni Toma to prepuštam Vama .... Za mene nije nevažna niti činjenica da sam primio i bolesničku pomast i tada najavio svećeniku da vjerujem ću uz Božju pomoć i pomoć rso ulja ako ne skroz ozdraviti a ono učiniti svoj život totalno drugačijim.

I sada evo Vam jedan link , od kojega sam i ja krenuo , a ako nije u skladu sa pravilima foruma , unaprijed se ispričavam pa neka moderatori odrade svoje .

http://complete-health-and-happines...abis-off-all-meds-and-back-to-work-full-time/

a naročito obratite pažnju na dio :

For COPD or cancer sufferers who may find taking THC cannabis daily like Jeff to be a bit hard to handle with the “high” side effect, there is the “back door” method of using cannabis suppositories or squirting a syringe of half cannabis oil and half coconut oil into the anus.

This works even better for lung issues than orally ingesting or vaping (vaporizer inhalation) cannabis and minimizes any psychotropic side effects. TCM (traditional Chinese medicine) is aware of the large intestine’s energetic lung connection, and ozone therapy uses rectal insufflation (absorption) for lung issues.

Imam i ja svojih uspona i padova , no o tome na drugome mjestu, i želim Vašem bolesniku svako dobro.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro si napisal. Jedino moram nesto dodat. Fama iskoristivosti kod oralnog doziranja.
Prva metoda i protokol je stavio rick simpson. / stara metoda / mala iskoristivost kanabinoida. Komplicirano doziranje, nisu jednake doze.

Druga metoda je pravljenje biomix kapsula. / nova metoda / velika iskoristivost kanabinoida. Jednostavno doziranje, tacne doze.

Kod ovih dve metode je velika razlika u iskoristivosti kanibanoida. Jako puno bolje so biomix kapsule.
 
18.04.2017
19
1
3
Ej, pročitala sam sve o BioMixu o čemu se raspisao Hebal Bob i Chill, sve je lijepo objašnjeno i navedeni su neki slučajevi izlječenja. Zanima me da li je netko od vas ovdje koristio taj način liječenja ili i dalje koristi RSO tehniku? Pročitala sam da bi bilo dobro koristiti amentoflavon i apigenin 30tak minuta prije korištenja ulja jer se onda lakše podnosi ulje, koristite li i to i je li pomoglo u tome? I zanima me je li Biomix možda bolje koristiti u slučaju primarnog raka gušerače i metastazi na jetri?
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja ti za biomix kapsule mogu kazat. Zena u splitu smanjila raka i metastaze biomix kapsulama, jos se ljeci. Kapsule rade, to je iz prve ruke. Sada se krece usporedo i terapija omelom, da se jos omelom rak napadne.

Ja samo rso ulje vise ne preporucujem, jer je stari nacin ljecenja koji ima vise nedostataka. Trebas uzimat puno vise rso ulja naspram biomix kapsula, neuspojava toga je zadetost ili high. Netacno doziranje, puno vise rso ulja potrosis naspram biomix kapsulam, Rezultat kod obe metode je slican, mada je biomix metoda puno bolja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
18.04.2017
19
1
3
Ja ti za biomix kapsule mogu kazat. Zena u splitu smanjila raka i metastaze biomix kapsulama, jos se ljeci. Kapsule rade, to je iz prve ruke. Sada se krece usporedo i terapija omelom, da se jos omelom rak napadne.

Ja samo rso ulje vise ne preporucujem, jer je stari nacin ljecenja koji ima vise nedostataka. Trebas uzimat puno vise rso ulja naspram biomix kapsula, neuspojava toga je zadetost ili high. Netacno doziranje, puno vise rso ulja potrosis naspram biomix kapsulam, Rezultat kod obe metode je slican, mada je biomix metoda puno bolja.


Znaci kad se uzima puna doza to je 5 puta u danu po jedna kapsula? I jel za carrier ulje u slucaju metastaza na jetri dobro uzeti kokosovo ulje umjesto maslinovog?
 
15.11.2016
54
59
18
46
Kod rektalnog uzimanja terapije , nema psihoaktivnog djelovanja , bar kod mene a i koliko sam čuo i kod ostalih.
Rodney zanima me na kojoj dubini si rektalno umetao cepice? Ja sam dosta iscitavala, i pronasla da ako se umetne na otprilike 2 cm dubine onda ne die direktno u jetru i psihoaktivno djelovanje je minimalno, a ako se umetne na nekih 4 do 5 cm dubine onda ide dirketno preko arterije u jetru gdje se razgradjuje i imas onda isti psihoaktivan ucinak kao i oralno.
 
02.08.2016
38
112
33
64
@Libra sve ste super iščitali i sva je baš kao sto ste napisali. I ja ga upravo koristim kao sto je rekao @Sensi Star , nakon uzimanja čepića okrenem se na desni bok i sačekam nekih 20- tak minuta i sve pet
 
23.04.2017
76
66
18
63
@Rodney , oprosti ako sam te nehotično uvrijedila. Jednostavno sam očajna jer mu je sve lošije. Imamo doma koncentrator kisika, a saturacija mu je toliko pala da sam povisila na 2l/min i još je niska. Sve uz uzimanje ulja.
Iz očaja sam probala stati s uljem dan - dva da vidim hoće li mu biti bolje..
Vjerojatno ćete me svi osuditi zbog nedosljednosti, ali me jako strah. Čepići mi se čine idealnima, ali već neko vrijeme ima i problema sa stolicom (proljev) i jedva dođe do toaleta uz moju pomoć. Slabo jede i jako je slab.
Kad je počeo s uljem, uzimao je čepiće dva puta na dan i jednom ulje. Onda je dobio simptome kao što ih ima sada i završio u bolnici s upalom pluća i jedva se izvukao.
Prošao zračenja, uz konzumaciju ulja, sada je doma i evo ga opet sve iz početka.

U bolnici su nas upozorili da bi mogao zbog ulja imati respiratornih problema. Pa sam na takve priče naišla i na netu. I kako ne bih bila sumnjičava?

Drago mi je da tebi pomaže, nadam se da će i njemu

Trebam se naspavati i vidjeti kako dalje. Premalo znam, premalo je vremena - rekli su.mi da imamo par mjeseci - a previše toga očekujem i Adam se.
Eto.
Javim se i hvala