Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napravi biomix kapsule, nema puno neuspojava dok se navikavas na doze.
Dobro je kod oralnog uzimanja pojest jedan red crne cokolade za kuvanje, popit sok od limuna ili narance ako moze pacient to konzumirat.

Reakcije koje opisujes mi nisu normalne, sta je razlog, hm.
Moze ulje ili pacient ima problem sa zelucem.
Koji stadij ima?
 
22.06.2017
4
0
1
41
Imamo prazne kapsule u koje sipamo ulje, dok je bila na jednom zrnu rize (koje smo nekako od oka oderedili) stavljala ga je pod jezik i nije bilo problema, sada kada ga pije bez kapsule ili sa (pokusali smo i na hljebu) javlju se mucnine i dijareje, vrtoglavice, smanjila sam dozu na jednu kapljicu i sada joj se samo spava ali znam da moramo povecati. Pije limun i narandzu, nisam znala za cokoladu. Nema problema sa zeludcem, jede normalno, ima dobar apetit, dali su joj da pije kontrolok zbog mucnina od hemoterapije. Stadium je treci, karcinom nije metastazirao van pluca ali se nemoze operisti jer pritisce plucnu arteriju.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako dobro kontam, u kapsule stavljate samo rso ulje, od oka.

Napravite biomix.

Početna terapijska doza: 300mg CCO = rick simpson ulje, dnevno (trajanje 1 mjesec)


Ova doza je ekvivalent po biodostupnosti kanabinoida sa 1.2g RSO oralnom aplikacijom...


- lagano zagrijati 10g/ml CCO=RSO ulje + 25ml carrier= maslinovo ulja po izboru i dobro promiješati = dobijemo 35ml BioMix baze

- bazi dodati 75ml carrier= maslinovo ulja + 25ml suncokretovog lecitina = dobijemo 135ml BioMix terapije

- dodati po 5 kapi od svakog eteričnog ulja (Kopaiba, Limunska trava, Lavanda, Slatka naranča)

- zamrznuti na 24 sata nakon čega je spremno za punjenje u kapsule

- zagrijati u mlakoj vodi prije punjenja, 22-24°C.


Koristiti kapsule 00 veličine koje imaju kapacitet od cca 0,9ml te ćemo dobiti 150 BioMix kapsula potrebnih za mjesec dana intenzivne terapije...


Ako podijelimo početnih 10.000mg CCO (10g) na 150 kapsula dobijemo količinu od 66.66mg CCO/kapsula, 66.66mg CCO po biodostupnosti ovom metodom (90%+) nam daje 60mg čistih biodostupnosti kanabinoida po kapsuli te aplikacijom 5 x dnevno postižemo terapijsku dozu od 300mg/dan...


Psihoaktivni efekti ove metode se bitno razlikuju od RSO metode iz razloga sto se ulje apsorbira u limfni sustav osim u slučaju tretmana raka jetre ali i u tom slučaju konverzija THC je puno sporija te "high" nije toliko intenzivan.. Bez obzira na sve to počnite polagano i ustanovite nivo tolerancije, svi reagiramo drugačije na THC...


Krenite sa jednom kapsulom u jutro i jednom predveče, za tri dana pojačajte na tri puta dnevno po jednu i tako opet do pune doze od 5 kapsula dnevno.. Nakon toga održavati dozu dok se ne potroši 150 kapsula...


Ovisno o receptivnosti osobe, vidljivi pomaci u smanjivanju eventualnih tumora i povlačenju metastaza trebali bi biti vidljivi na kompletnom onkološkim pregledu kojeg preporučamo na kraju prvog mjeseca te se prema nalazima kalibrira terapija...
 
21.03.2017
37
33
18
58
Hej,ljudi!
Sinoc napokon popila prvu kapsulu(stalno je bilo razloga za odgadjanje).Napeto iscekivala reakcije,al one su izostale!
Nakon pola sata od uzimanja preplavio me neki val vrucine(mozda obicna valunga),i neki kratki napadaj adrenalina(mozda panike;)).Zaspala sam nakon sat dva(zaspala bi ionako) i probudila se ko vjeverica jutros u 4 (i u medjuvremenu se budila provjeravat jesam li ziva).
Sad me isto drzi neka nervoza ko da sam se nalila kave.
Moj mudri zakljucak je da sam vjerovatno popila samo maslinovo ulje(zacinila san se:))
Naime,prvih nekoliko kapsula sam napunila tako da nisam promjesala sadrzaj,pa je svo ulje kanabisa ostalo na dnu.Odlucila sam ipak pocet od njih racunajuci da cu lakse podnit.
I bome jesam...:p
A nista,veceras cu provat opet,ali ovih prvih par cu bacit.
S obzirom da sam 4ml platila 400€, ne bi trebala sumnjat u kvalitetu...?
Kapsule se mogu stavljat i rektalno,jel tako?
Mada,kakve su mi reakcije,nece mi to ni tribat:banana_rasta:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Cjena kod nas je 600€ 10ml, 1 liga ulje, a oni koji mute prodaju od 500-1000€ 10 ml.
Mozes i biomix dobit. Nemoj da te iskoristavaju.
 
21.03.2017
37
33
18
58
I u nas se moze nac za 400-500€.Prvo mi je trebalo stic iz Slovenije za 500€,pa mi je to propalo,pa sam nasla ovaj izvor za 400,a bilo mi je receno da ima 10 ml.Tek kad sam ga stavila u spricu,vidila sam da sam zeznuta.A izvor i dalje jamci kvalitetu.
Moze li se to u Sloveniji legalno kupit?U ljekarni,sa receptom ili bez?
 
23.04.2017
76
66
18
63
Večer svima. Mali update: moj bolesnik sve manje spava i malo je bolje. Svejedno ne može ustajati i vrti mu se čak i kad sjedne. Krevet uzima danak...
Radi smanjenja stresa i radi preventive (jer stvarno sam pred raspuknućem) uzela sam niti 1/2 zrna na večer. Rezultat - cjelodnevna glavobolja. Sljedeću večer opet i san je bio bolji, a dan je prošao bez glavobolje. Večeras ću opet uzeti malo iako se bojim. Mislila sam doći na ono 3+3+3 zrna.
Ima li tko iskustva s takvom preventivom ili je to bez veze? Bojim se onoga što radi stres...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Izmjesaj maslinovo ulje i rso ulje 1:1, i onda probaj kako radi.
To jeste preventiva za zdravlje i stres. Gledas da jedes sto manje praradzene hrane, kada si nervozna popusis jedan dzoint i uvece uzmes malo gore navedene mjesavine.
Bices preporodena. Jedini faktor ti je u ulju. Ako sam uzgojis, tacno znas sta imas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Koko13
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
@Rivas ako bas ne mozes da uzgojis svoje ulje, probaj naci nekog u makedoniji, kod njih od prosle godine ima u apotekama ali samo na recept. Ako znas nekog ko tamo zivi, a da si bas dobra sa tom osobom, probaj tako. Meni je za majku bila opcija to ili sadjenje, i odlucio sam se za drugu opciju zbog cene i kvaliteta. Takodje sam probao ulje iz makedonije, i kvalitet je bio odlican, pomoglo je prijatelju koji je lecio hepatitis C. Nije mogao da izdrzi terapiju do kraja, hteo je da je prekine, kad je poceo da koristi ulje, nastavio je i izlecio virus bez problema. Nus pojave u pocetku kod uzimanja ulja su sasvim normalne kod nekog ko ne konzumira marihuanu u bilo kom obliku, jer je veca koncentracija, ali to jako brzo popusta, sa tim sto bih ja svima preporucio (govorim iz iskustva sto je i doktor preporucio drugaru) da u koliko niste nikad koristili ulje, a hocete radi preventive, prvo zapalite, lakse ce vam se organizam navici. Takodje, nemojte kupovati na ulici travu u koliko niste sigurni u njen kvalitet, ne znaci toliko puno napraviti ulje od neke lose uzgojene semenkare, tu bas nema nekog super efekta.
 
21.03.2017
37
33
18
58
Hvala ,ekipa!
Sinoc sam opet popila kapsulu,odlucila sam 5-6 dana samo uvecer,od slijedece subote pocet duplat dozu(ja ko oni sta dijetu drze-uvijek od ponedjeljka,tako ja od subote:)),al reakcije su ponovno izostale.
A sve sam napravila skolski:popila kokosovo ulje pola sata prije,obukla svecanu pidzamu(vezenu) ,popila kapsulu i osluskivala.Rekla ukucanima da me koji put obidju,al obilazila sam ja njih...
Nakon dva sata cekanja,ne znan ni ja cega,zaspala do jutros u 5. A napeta san,ne bi da uziman cijanid.
Jel ovo normalno?Ili san ja neka super zena?:banana123:
Kapsule sam napravila po Cilijevom receptu.Jedino sta mogu prijavit je da mi zamrzivac bas ne ledi dobro pa nakon ona 24 sata u njemu,ulje nije bilo bas zaledjeno.I u zamrzivacu je bilo u onoj vatrostalnoj posudi u kojoj se grijalo.Pa ako je to sta utjecalo na kvalitetu...:confused:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MonikadeLuci

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
A sve sam napravila skolski:popila kokosovo ulje pola sata prije,obukla svecanu pidzamu(vezenu) ,popila kapsulu i osluskivala.Rekla ukucanima da me koji put obidju,al obilazila sam ja njih...
Probaj kao i svaku drugu vecer to shvatiti kao kamilicu prije spavanja,bez cekanja,iscekivanja..Samo se opusti i prepusti da ulje odradi svoj dio posla:thumb:Covijek zna sam sebi biti najveci neprijatelj(krecem od sebe)..cekas,cekas...ma ne,samo se opusti,stavi film neki i pusti da dode toplina u tijelu.
 
21.03.2017
37
33
18
58
A ne mogu rec da nisan provala...Na tri cetri sad...;)
Koliko je moguce s obzirom da je muz stalno zapitkiva-jel te lupilo,jel te lupilo...:)
U nadi da ce moc okrenit TV na utakmicu kad me jednom strefi:popcorn::.
Salu na stranu,ne smeta meni sta nema nuspojava,dapace,samo mi je neobicno.Valjda kad se toga malo vise akumulira ce bit.
Prodavac se kune u kvalitetu!(je znan...kleja se i u kvantitetu...):D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Koko13,
Stavis vecu posudu s vrucom vodom na stednjak. Unutra malu keramicku skodelicu. U skodelicu 10 ml rso ulja i 10 ml maslinovog ulja. Grijes i dobro izmjesas.
Odstavis i pocekas da se malo ohladi. Napunis 2 brizge od 10 ml i koristis.
Koliko uzmes, probas i uzmes toliko, da ti se svidza delovanje. Jednostavno.:thumb:

Rivas,
Biomix kapsula pocne radit za oko 1.5 sata nakon konzumacije. Da, ne treba cekat nesto spektakularno. I psihoaktivno dejstvo je puno manje nego kod klasicnog uzimanja rso ulja.
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Sto se tice iscekevinja, hazeri je potpuno u pravu. Sigurno je deo ljudi odavde probao i neku drugu psihoaktivnu supstancu(ja jesam, a sada sam ih zestoki protivnik), i kod vecine ljudi desava se to da "iscekuju" rad, pa ni ne osete nista. Naime ja kada sam prvi joint zapalio sa drugom, nisam uopste razmisljao nego se opustio, i mnogo me je jako lupilo. Drugar je stalno zapitkivao sta je ovo, kako ovo, toliko je razmisljao o tome da nije ni osetio "rad", ni malo. Sutradan kad se opustio otkino se. Tako je sa svime, ne treba iscekivati i razmisljati o tome, kad ce, kako ce delovati, jednostavno uzeti i sto manje razmisljati, a nek kanabinoidi odrade svoje. Ako sumnjate u kvalitet, neka neko drugi proba malo ulja, ako imate nesto van kapsula, pa da vidite kako ce delovati.
 
23.04.2017
76
66
18
63
Koko13,
Stavis vecu posudu s vrucom vodom na stednjak. Unutra malu keramicku skodelicu. U skodelicu 10 ml rso ulja i 10 ml maslinovog ulja. Grijes i dobro izmjesas.
Odstavis i pocekas da se malo ohladi. Napunis 2 brizge od 10 ml i koristis.
Koliko uzmes, probas i uzmes toliko, da ti se svidza delovanje. Jednostavno.:thumb:

Rivas,
Biomix kapsula pocne radit za oko 1.5 sata nakon konzumacije. Da, ne treba cekat nesto spektakularno. I psihoaktivno dejstvo je puno manje nego kod klasicnog uzimanja rso ulja.
Hvala puno. Informativno i korisno, kaao i uvijek. Probat ću pa javim