Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2018
4
6
3
35
ne, ima dosta prevara, bolje je da "nabavis", kako ti to suptilno kazes, cvece spremno za duvku i uz pomoc momaka sa foruma napravis svoj lek. jer ces daleko jeftinije proci; a takodje se spremis za sopstveni uzgoj citajuci forum.
Prijatelj mog prijatelja moze da nabavi ulje iz austrije jer je po priči kako sam čuo to kod njih dozvoljeno u medicinske svrhe stvarno neznam kako i šta pa ćemo videti
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Tu smo da pomognemo, samo opušteno.
evo, počelo nakon 1 sat i pol sa smijehom i euforijom, malo ne zna nastaviti rečenicu i tako i sada spava. dakle, rekla bih da ga lijepo radi i obzirom na to da je konstatirao da nije znao da je ovako duhovit i da se osjeća kao da je prvi put u životu pijan... lijepa večer. :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
05.03.2018
138
153
43
46
Tesko je reci ovako na prvu od cega je vasem ocu lose ali dolazak kontrole sigurno svakom bolesniku tesko pada e sad koliko to ovisi o osobi. Jeste sta mijenjali kad mu se stanje pogorsalo?

@cill, @mario339
Jucer je tata ima msct pa je moguca nervoza. Sad cekamo nalaz. Zadnji msct je bio u 7 mjesecu koji nije pokazao metastaze, ali je tumor bio velik. Od tada, kao sto rekoh, promjena prehrane, ulje, b17, graviola, aloa, noni, ahcc i psa je bio sa 700 pa na 8, ali je opet u dosao do 49 iako smo vec na 25 digli na gram i dalje se dizao do 49. Dodali smo CBD prije 20-tsk dana pa cemo ici na psa u ponedjeljak. Ali radio je nedavno MR i nema niceg, cisto je. A lani su uz MR nasli metu na ledjima, operirali i rekli da nece na noge, a moj tajo hoda i po par km dnevno, vozi... stvarno je borac. E sad da vidimo jos i taj msct.
U pravu ste mislim da je bila nervoza, ali u ovakvim situacijama covjek reagira na svaku sitnicu. Svi smo prestravljeni i u strahu vec 9 mjeseci. Koristili smo 60 grama od 07.07.-06.10. Poslije 3 zrna rize, ali kao sto rekoh psa dosao na 25. 13.01. Opet na gram, a 28.02. psa 49. Dodali smo cbd 08.03. pa cemo vidjeti sad... stvarno ne znam. Da, znam u pravu ste, psa moze i zbog drugih stvari rasti.
Oprostite na ovako opsirnom pisanju i ponavljanju, ali ocajna sam. A ni ne znam gdje sam sto pisala, jer mi je ovo prvi forum u zivotu pa eto htjela sam da vidite tocan tijek svega...ali evo drugi tjedan cemo biti pametniji.... a minuta godina
Hvala puno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Samo opuste znam kako vam je i ja to prozivljavam vec godinama...evo sinoc mi mama javila da je nalaz u redu a vec 3 tjedna nam je u glavi neka sjena na plucima koja je nadjena prilikom kontrole i uradi CT i na kraju zagube joj nalaz i agoniji nikad kraja a u sestoj smo godini od prve dijagnoze tako da je to stvar na koju se covijek navikne sa vremenom ali nikad potpuno jer strah je prirodan i svaka kontrola ga ponovno vraca...

Sretno sa ocem i tu smo da si pomazemo ;)
 
05.03.2018
138
153
43
46
@cill @mario339
Evo stigao nalaz msct i pise da u komparaciji sa nalazom iz 07/2017 nalaz je stacioniran, osim novonastale skleroticne lezije na 11th, koja odgovara sekundarizmu.
Sto to znaci? A na magnetskoj sve je bilo cisto, gledala sam CD sa doktoricom.
Moj tata koristi ulje od 07.07.2017. A od 13.01. gram dnevno, to je dva i pol mjeseca plus cbd od 08.03.
Hvala vam
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Lezije su nove metastaze, a sekundarizam znaci da je rak metastazirao, otisao dalje na druge organe sa glavnog raka.
Ako su mu ovo snimanje odradili sa kontrasrom onda se bolje vidi na snimci nego samo klasicni magnet
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ja bi rekel drug Jurio da nisi shvatio dobro.
Dečki su rekli isto samo na malo drukčiji način...Kako god okreneš lezije su posljedice primarnog problema. Da nema primarnog problema nebi bilo ni sekundarnog.
Ali isto tako može biti i od liječenja standardnim postupcima itd...
 
Poslednja izmena:
05.03.2018
138
153
43
46
@cill @sensi StarMalo sam se posavjetovala, ne sa onkologicom, ali sa nekim strucnjacima i kazu mi da skleroticne lezije nisu metastaze, nego skleroticne (skleroza) lezije odnosno posljedica svega toga, a pogotovo sto je tata imao 5 zracenja nakon proslogodisnjeg msct. A rekli su mi da to zracenje okosti. Kad se usporedi sa proslogodisnjim nalazom, limfni cvorovi su manji, kao da su i neka zadebljanja manja, sad imamo dimenziju prostate od 37x35x30mm, a prosjecna 35x45x25mm. Lani je prostata bila takva da je nisu mogli izmjeriti.... ne znam.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Sve upucuje na to da je to posljedica metastaze i zracenja i da se to prilkom zracenja okostilo, samo se bojim jer pise koja odgovara sekundarizmu.... treba docekati utorak, a minuta je godina
 
05.03.2018
138
153
43
46
Hocu da, obavezno. Hvala svima puno.
Ali mi nije jasno nakon tolike kolicine ulja da je tako. Mozda trebamo jos koristiti. U biti znam da trebamo, samo ne znam smijemo li smanjiti dnevnu kolicinu. Ne moze se to dugorocno financijski podnijeti. Ne znam sto da sada radim....
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Dnevnu dozu od 1 grama (za lijecenje jos bolje gram i pol) ja osobno ne bi smanjivao iducih godinu dana, al u tom slucaju vam je bolje saditi svoje i raditi vlastito ulje jer kada kupujete na ulici nikad ne znate od cega je ulje i jel okej napravljeno.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Godinu dana! A joj, a onda cu morati svoje raditi. A o tome nista ne znam. Dobro, nauciti cu i to. Ali nisam mislila toliko da ce morati biti na gramu. Citala sam, doza od 60, 120 ili 180 grama, ali godinu se nisam nadala. Ali smisliti cemo nesto. Sve za mog taju. On tako voli zivot, jako je energican, uvijek je party maker, bez njega nema zabave i ima samo 61 godinu.
Strasno je sve ovo, strasno....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove