Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2017
19
1
3
Lijep pozdrav, ljudi! Procitala sam cijelu temu, nazalost meni bliska osoba boluje od raka gusterace (prosirilo se na jetru) i nije operabilno. Odbija kemoterapije te ce koristiti ulje i promjenila je prehranu. Zanima me jeste li se susreli s nekim tko ima rak gusterace, a da mu je ulje pomoglo? Hvala
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Neznam nikoga sa rakom gusterace al to je manje bitno jer najvaznije je da je krenula sa uljem i nadam se da ima vremena da odradi kvalitetnu terapiju
 
18.04.2017
19
1
3
Prijateljica sad vec tjedan dana koristi ulje, uzima dva puta dnevno, prespava pola dana, ali dosta slabo jede, jel to normalno? Znam da dosta vas navodi da se treba imati dobar apetit od ulja, nadam se da ce doci do toga, ne znam jel jos u fazi privikavanja.. :(
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Traba uzimati tri puta dnevno ako uzima po ptotokolu Ricka Simpsona. To sto spava je normalno i dobro (ulje je najvjerojatnije radjeno od ciste indice koja ima umirujuce i uspavljujuce djelovanje).
Sto se tice apetita, ne podize bas svaki strain apetit, i morati ces je buditi i tjerati da jede. Al ne brini kada stvori dobru toleranciju na ulje bude opet jela normalno.

Protokol izimanja ulja je na pocetku kolicina kao pola zrna rize tri puta dnevno. Svaki 3-4 dan podizete dozu za duplo - zrno rize, pa nakon 3-4 dana dva zrna rize, pa nakon toga 4 zrna rize, i tako dok ne dodjete do 0.33 grama po dozi.
I obavezno 3 puta dnevno.
 

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
:banana_rasta:Poznajem.osobu koja se vec 16 mjeseci bori sa rakom gusterace.Tumor se nalazi na glavi gusterace i bio je.na pocetku velicine 7 cm..sa brojnim metastazama na jetri i limfnim cvorovima.Nakon 34 kemo terpije i 1.5 godinu koristenja ulja., primarni Tumor se smanjio sa 7 cm na manje od 2., a Metastaze na Jetri su u potpunosti nestale.Sada doktori neznaju sta da rade..jer sa tim nemaju iskustva,, iz razloga sto je sve statitike probila.:thumb:.Trebala he vec odavno biti.mrtva (kao sto su i.meni rekli:)Iva Gospodja prima nekakvu takozvanu; Bio kemoterapiju.:oops:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sandra2111
18.04.2017
19
1
3
Tri u jednoj: hvala puno na ovoj prici, daje nadu. :)

Pratili smo protokol koji je netko naveo ovdje, a to je da se uzima 1-4 dana 1 zrno navecer, 4-8 dana 2 zrna (ujutro i navecer), ali nadam se da ce poceti tako uzimai bas po RSO protokolu. Ne zivim s njom pa mi je tesko sve tocno pratiti. Tjeraju je da jede i to vecinom povrce...
 
23.04.2017
76
66
18
62
Bok svima. Nova sam na forumu i hvala Bogu da sam Vas našla jer su mi vaša iskustva dragocjena.
Uglavnom, suprug je prije 6 godina operirao rak pluća koji je bio u samom začetku. Nije išao ni na kemo ni na zračenje jer, tako su rekli, nije bilo potrebno. Svi nalazi su bili ok do prije 2 mjeseca kada je, nakon upale pluća, dobio epi napadaj.
U bolnici ustanovljene metastaze na mozgu. Puno njih. 'Odradio' je 10 zračenja i jako je slab. Pritom ima i KOPB, također u uznapredovaloj fazi pa je na kisiku (1l).
Već oko 4 tjedna dajem mu thc ulje u kapsulama. Došli smo na 6 zrna riže 3 puta na dan. On uglavnom spava. Slabo jede i ne može ustati iz kreveta bez pomoći. Uz kapsulu mu dajem žličicu kokosovog ulja i kapama pod jezik CBD.

Doktori su rekli da je to četvrta faza bolesti. Zadnja. I da je to statistički nekoliko mjeseci...

1 g thc-a mi se čini gotovo nedostižan. Povećavamo doze, ali ne duplo, nego postepenije. Nema bolova, ali ih nije bilo ni prije.

Pročitala sam oprečne informacije o tome koliko zrna riže ide u 1g. 50?
Jako se bojim. Imate li neki savjet?
Pritom,među ostalim, uzima kortikosteroide i antiepileptike. Užas!!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Dijagnoza nije sjana a sto se tice 1 g koliko zrna to je ovisno o velicini zrna al za bolje razumijevanje uzmi da je 1.1 ml otprilike 1 g ulja pa ce ti biti lakse za izracunat ako ti je ulje u sprici..sto se tice nacina doziranja ja bi vam savijetovao da rasporedite doze na 5 puta (min 4) u 24 h i da 3 doze budu rektalno ( mogu se koristiti vega kapsule samo treba malo prakse kako ih stavit) sto se tice spavanja i nemogucnosti da se sam krece to je sastavni dio terapije tako da vas to nebrine a moze biti i od bolesti ako je dosao u taj stadij sto se nadam da nije..

Slobodno pitajte sve sto vas muci i sretno sa lijecenjem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
18.04.2017
19
1
3
Traba uzimati tri puta dnevno ako uzima po ptotokolu Ricka Simpsona. To sto spava je normalno i dobro (ulje je najvjerojatnije radjeno od ciste indice koja ima umirujuce i uspavljujuce djelovanje).
Sto se tice apetita, ne podize bas svaki strain apetit, i morati ces je buditi i tjerati da jede. Al ne brini kada stvori dobru toleranciju na ulje bude opet jela normalno.

Protokol izimanja ulja je na pocetku kolicina kao pola zrna rize tri puta dnevno. Svaki 3-4 dan podizete dozu za duplo - zrno rize, pa nakon 3-4 dana dva zrna rize, pa nakon toga 4 zrna rize, i tako dok ne dodjete do 0.33 grama po dozi.
I obavezno 3 puta dnevno.

Na kraju protokola potrebno je uzimati 16 zrna 3x dnevno? Otprilike? Ako sam dobro skuzila na RSO stranici.
 
10.03.2017
13
2
3
40
Traba uzimati tri puta dnevno ako uzima po ptotokolu Ricka Simpsona. To sto spava je normalno i dobro (ulje je najvjerojatnije radjeno od ciste indice koja ima umirujuce i uspavljujuce djelovanje).
Sto se tice apetita, ne podize bas svaki strain apetit, i morati ces je buditi i tjerati da jede. Al ne brini kada stvori dobru toleranciju na ulje bude opet jela normalno.

Protokol izimanja ulja je na pocetku kolicina kao pola zrna rize tri puta dnevno. Svaki 3-4 dan podizete dozu za duplo - zrno rize, pa nakon 3-4 dana dva zrna rize, pa nakon toga 4 zrna rize, i tako dok ne dodjete do 0.33 grama po dozi.
I obavezno 3 puta dnevno.
Meni ovo bas i nije jasno vezano za doziranje iz 3 puta. Cini mi se da sam negde na forumu procitao da je vazno uneti 1 gram dnevno a da je manje bitno iz koliko puta se dozira. Mi mamu dajemo iz 4 puta gram. Znam da je po RS protokolu 3 puta ali me zanima da li sam u krivu kada dajem iz 4?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prestalo se koristiti samo rso ulje.
Sada se koristi rso ulje u biomix capsulama. Bolje ljeci, tacno i jednostavno doziranje.
Početna terapijska doza: 300mg CCO = rick simpson ulje, dnevno (trajanje 1 mjesec)

Ova doza je ekvivalent po biodostupnosti kanabinoida sa 1.2g RSO oralnom aplikacijom...

- lagano zagrijati 10g/ml CCO=RSO ulje + 25ml carrier= maslinovo ulja po izboru i dobro promiješati = dobijemo 35ml BioMix baze
- bazi dodati 75ml carrier= maslinovo ulja + 25ml suncokretovog lecitina = dobijemo 135ml BioMix terapije
- dodati po 5 kapi od svakog eteričnog ulja (Kopaiba, Limunska trava, Lavanda, Slatka naranča)
- zamrznuti na 24 sata nakon čega je spremno za punjenje u kapsule
- zagrijati u mlakoj vodi prije punjenja, 22-24°C.

Punis 50 kapsula na pola, to je doza privikivanja na ljek, ostale kapsule punis na puno.
To je regularna doza.

Koristiti kapsule 00 veličine koje imaju kapacitet od cca 0,9ml te ćemo dobiti 150 BioMix kapsula potrebnih za mjesec dana intenzivne terapije...

Ako podijelimo početnih 10.000mg CCO (10g) na 150 kapsula dobijemo količinu od 66.66mg CCO/kapsula, 66.66mg CCO po biodostupnosti ovom metodom (90%+) nam daje 60mg čistih biodostupnosti kanabinoida po kapsuli te aplikacijom 5 x dnevno postižemo terapijsku dozu od 300mg/dan...

Psihoaktivni efekti ove metode se bitno razlikuju od RSO metode iz razloga sto se ulje apsorbira u limfni sustav osim u slučaju tretmana raka jetre ali i u tom slučaju konverzija THC je puno sporija te "high" nije toliko intenzivan.. Bez obzira na sve to počnite polagano i ustanovite nivo tolerancije, svi reagiramo drugačije na THC...

Krenite sa jednom kapsulom u jutro i jednom predveče, za tri dana pojačajte na tri puta dnevno po jednu i tako opet do pune doze od 5 kapsula dnevno.. Nakon toga održavati dozu dok se ne potroši 150 kapsula...

Ovisno o receptivnosti osobe, vidljivi pomaci u smanjivanju eventualnih tumora i povlačenju metastaza trebali bi biti vidljivi na kompletnom onkološkim pregledu kojeg preporučamo na kraju prvog mjeseca te se prema nalazima kalibrira terapija..

I korist se tinktura imele, koja provjereno unistava metastaze i tumore raka.
Protokol i gde nabavit mozemo pricat pp.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Meni ovo bas i nije jasno vezano za doziranje iz 3 puta. Cini mi se da sam negde na forumu procitao da je vazno uneti 1 gram dnevno a da je manje bitno iz koliko puta se dozira. Mi mamu dajemo iz 4 puta gram. Znam da je po RS protokolu 3 puta ali me zanima da li sam u krivu kada dajem iz 4?
Mozes i 4 puta. Vazno da je gram dnevno.

Moze probati i sa ovim mixom sto je @CilI napisao.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nabavis ovdje. Provjereno radi.
http://webshop.azena.hr/Default.aspx?pgid=11

Protokol uzimanja imele, omele.
Upotrebis spricu, brizgu.
1,2,3 DAN uzimas 3 puta dnevno po 1.5 ml.
4,5,6 DAN uzimas 3 puta dnevno po 3.0 ml.
7,8,9. DAN uzimas 3 puta dnevno po 4.5 ml
10,11,12 DAN uzimas 3 puta dnevno po 6.0 ml
13,14,15. DAN uzimas 3 puta dnevno po 7.5 ml
16,17,18. DAN uzimas 3 puta dnevno po 9.0 ml
Nastavis dok rak ne nestane.

Tinktura se uzima u 1dl vode, moze malo meda, soku, caju.
Za djecu 4-8 g uzmes 1/3 doza, 8-12 g uzmes 1/2 doze. ( gore napisano u protokolu)
Moze se koristiti i tinktura rosopas. Usporedo.
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Zena ce za koji dan dobiti Vidatox 30 kapi (https://cubamedicos.com/products/vidatox). Jel znas jel smije piti zajedno sa imelom, da nije kontraindicirano?

Rosopas se dozira na isti nacin kao i imela?
Mozes taj homeopatski koristit uz imelu proteini iz skorpionovog otrova djeluju skoro jednako kao antitumorski protein imele a rosopas ako ces konzumirat iz sve to mozes u istoj dozi ko imelu ,smo pazi posto rosopas moze djelovat kao opijat jer sadrzi akaloidi koji je po strukturi slican opiju koji je glavni alkaloid opijuma/ opijumski mak pa ako bude previse udaralo prepolovi rosopas na pola doze nwg sto je imela
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tri u jednoj

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Ne bih da me pogresno shvatite, ali meni neke stvari prosto nemaju smisla u logickom rasudjivanju...pa ako ima neko da me prosvetli, argumetima.
1. Poznajete li bar jednu osobu u svom okruzenju koja je izlecila karcinom homeopatijom? Da li znate na cemu se zasniva Homeopatija?

2. Isto vazi i za Vidatoh kao i ostale "jeftine" komercala-suplemente...dok isti ti ameri (i ostali belosvetski hostapleri) koji gruvaju svakojake lovacke-internet price u lecenju carcinoma, prodaju samo jedan suplement (ne mogu da se setim naziva) koji na desetogodisnjem tretmanu navodno "sigurno" produzava zivot za 1. god. (slovima JEDNU)...po ceni od 10.000 $ za jednomesecnu terapiju...sto znaci, cena "sigurnog" produzetka zivota (obolelom od cancera) od samo jedne god. kosta, "tricavih" 1.200.000$
Na cemu se onda zasniva zdravorazumna logika, kupicu suplement ili ma kako se to-nesto zvalo za 'ebenih 150-200$ od cega cu ozdraviti u potpunosti?

3. Da li ste uopste svesni jedne opake cinjenice, kada neinforisano obolelom servirate hrpu nicim dokazanih cinjenica u reali da je to-nesto-lek, Vi mu tako samo odmazete.
Prvo, pocne da luta u lavirintu koji nema kraja i pocne da sumnja i u ono sto je znao da mu donosi kakav takav napredak...dosta njih prekinu terapiju bas kada ona krene da deluje.
Drugo, mnogi izgube i ono malo dragocenog vremena u experimentisanju sa komercijalom...pa kad sve ladje potonu, onda se prisete RS ulja i ocekuju nemoguce.
Daj molim Vas urazumite se, pokusajte da dajete samo LICNO provereno...sve ostalo nije dobro, garantujem.
 
Poslednja izmena: