Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
To za tezinu osobe i kolicinu ulja sam jednom prilikom pitao i Ricka Simpsona osobno jer ima kakave veze tezina sa kolicinom ulja i on je rekao da nema.
A ti zivis u uverenju da RS sve zna?

Pamtim slucaj od pre 3.god kada smo RS pitali: koju dozu primeniti na detetu od 14. mes. za neki vrlo redak i nezgodan tip carcinoma bubrega, gde smo dobili odgovor: NE znam, a nakon izvesnog razmisljanja je predlozio da se doza odredjuje vrhom cackalice-(sto je ortodoksna budalastina)
Na insistiranje oca da po svaku cenu detetu daje ulje, predlozio sam da primenimo logiku doziranja: 1 gr = 1000 mg : 75 kg (prosecna tezina coveka) =13,3 mg (dnev. doza po 1.kg) nakon cega smo 13.3 mg pomnozili sa tezinom deteta i dobili sveukupnu dnevnu dozu... koja je, neces verovati, dala odlican rezultat:)

Kod odraslih tezina ne igra presudnu ulogu u doziranju, ali kod dece...mislim da ne postoji logicnija varijanta doziranja od gore opisane. Postoji cak i fora kako se lako i precizno kontrolisu te male (minijaturne) doze, pa ako nekad nekom zapne oko toga, tu sam da pojasnim detalje.
 
23.04.2017
76
66
18
62
Moj dragi bolesnik se bori za život u bolnici...Očekivala sam čudo, a čudo čeka nekog drugog.
Izgleda da smo stigli na kraj puta

Pusa svima i sretno!
 
12.02.2015
86
4
8
Pozdrav narode. U situwciji sam da mi treba ulje i neki ciko mi ponudio 55ml za 3000kuna. Jel mi moze netko molim vvas reci da li je to u redu cijena ili je prenapuhano?

I mozete li mi reci da li je 1ml ulja isto sto i jedan gram ulja? I ako nije koliko ml onda ulazi u jedan gram? Hvala i lijep pozdrqv
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
200
866
93
Nemojte se zaletati.. za 50ml ulja je potrebno oko 400g vrhova..tako da cijena od 3000kn je jeftina ako je u pitanju thc ulje.....ako je to cbd ulje onda se neisplati nikako uzimati...

Moj savjet uzgojiti svoje i onda napraviti..bar cete znati sta imate..

Ovako cisto sumnjam da je ovo prava stvar...
Probajte saznati od kojih sorti je radeno i koliko ima thc i cbda..

I da 1ml je otprilike isto kao i 1gram...ali mogu vam i prodati ulje koje nije dokraja ispareno pa ima povecan volumen samim yim i gramazu
 
23.04.2017
76
66
18
62
Drzi se, pokusaj sto manje razmisljat oko toga. Tu ne mozes nista vise pomoc.
Hvala svima na lijepom druženju i podršci. Ljudi, divni ste!
Zaista nisam mogla ništa više napraviti. Napustio me...bila sam uz njega do zadnjeg njegovog daha. I to me tješi. Njemu je sada lakše, a i meni na neki način jer ne gledam bespomoćna njegovu patnju. Nedostaje mi do neba i natrag, suze su mi svakodnevica. I dalje smo zajedno, samo se ne vidimo jer samo u različitim dimenzijama.

Držite se i sretno. Vi ste svi krenuli na vrijeme s liječenjem i znam da ćete biti dobro

Povremeno ću svratiti do vas da vidim kako ste i da se zajedno s vama veselim dobrim vijestima
Pozdrav
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ajme, zao mi je. Sada se barem vise ne muci, nema vise patnje. Sad je sigurno sretan "gore" i zahvalan sto si ucinila za njega. Pazit ce na tebe i uvijek zivjeti u tvom srcu. Bol ce jako dugo trajati i nikada nece u potpunosti nestati.

Drzi se Koko i ulje koristi da mozes lakse zaspati. Koristiti ce ti u ovim trenucima.

Iskreno saucesce.

:(:(:(
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Hvala svima

na lijepom druže
nju i podršci. Ljudi, divni ste!
Zaista nisam mogla ništa više napraviti. Napustio me...bila sam uz njega do zadnjeg njegovog daha. I to me tješi. Njemu je sada lakše, a i meni na neki način jer ne gledam bespomoćna njegovu patnju. Nedostaje mi do neba i natrag, suze su mi svakodnevica. I dalje smo zajedno, samo se ne vidimo jer samo u različitim dimenzijama.

Držite se i sretno. Vi ste svi krenuli na vrijeme s liječenjem i znam da ćete biti dobro

Povremeno ću svratiti do vas da vidim kako ste i da se zajedno s vama veselim dobrim vijestima
Pozdrav
nema druge koko samo napred gledat moje iskreno saucesce vjeruj znam kako je al od plakanja nemamo bas puno ....nabaci najaci osmjeh nauci nesto iz ove situacije cijele nemoj da je uzaludna i kreni dalje u zivot s iskustvom vise kakvo god da ono bilo ....

@Jovanka to je ulje jako jeftino prije kupnje obavezno testirat boju ulja na rizlu,test potapanja zrna ulja u vodu(nesmije plutat ,ako pluta znaci ima dodano baznih ulja) i naravno probat jednu dozu na sebi i vidjet uvcinak
 
01.11.2016
9
7
3
42
Koko..
Najiskrenije saucesce. Pratili smo vasu borbu na ovom forumu, nadali se najboljem, drzali palceve..ali nazalost sad je tako kako je. On je definitivno na nekom boljem mjestu. Budi jaka i uzdignute glave dalje, ucinila si sve sto si mogla.