Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2018
8
4
3
Primorsko-goranska, hr
Tnx. DJELUJE!!!
Listajuci ovdije vidim puno novih stvari.
Jmam ja tu jos puunuu uciti.
Puno stvari osnovnih bazalno radim prosjecno.
Svida mi se nac. fenotipa po boji. To sam pocela primjecivat u zad 2god. Sad sam sigurna.

Sigurno se javim jos.
Idem sad sve nanovo od poc.
1. korak sjetva ljetnja, otvorena
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
05.03.2018
138
153
43
46
Jurio,
Ulje ako je kvalitetno, se može koristiti 1 do Maximalno 2 godine. Za material te ne kužim.

RAMSAN,
Psa može narasti zbog raka, nije obavezno i kod benigni hiperplaziji prostate i upali prostate.
To može jedino liječnik ugotoviti.
Tako, da nemojte sebe opterećivati u ovom trenutku i nema potrebe za panikom.
Cili,
Hvala puno. Stvarno se bojim sto je sad. Jer kao sto rekoh palo je sa 700 na 8 pa smo smanjili ulje i pocelo je rasti. I ponovo smo vratili na gram i nakon 45 dana konzumiranja psa i dalje raste. Prosle godine u 6 mjesecu dijsgnosticiran mu je tumor sa metastazom na ledjima koju su operirali. PSA sa 700 pa o na 8 pa sad opet dosao na 49
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio
05.03.2018
8
4
3
Primorsko-goranska, hr
Zeljela sam ali me bilo strah da ne zeznem
I to sto je ostalo. Kuhala sam bez rizinog kuhala i od male kol (20akg).
Za vl upotrebu i mogu ti reci da sam nocas prvi put nakon dugo savala ali dozu sam pretjerala)
Mozda cu probati napr novu soluciju pa ovu ubaciti unutra kad spustim tmp umijesto vode
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Molim te, je li moze pitanje. Nova sam ovdje i niti ne znam kako da stavim post na glavni zid. Tata mi ima tumor prostate. Lani u 6 mjesecu smo otkrili jer nije mogao hodati pa su otkrili metastaze na ledjima. PSA mu je bio 700. Operirali su ga i cim je dosao kuci krenuli smo sa uljem. Rekli su da vjerovatno nece na noge. Radio je scintigrafiju sceleta (pregled svih i najmanjih kostiju) i nije bilo vise metastaza. Radili su CT trupa nije bilo metastaza. I kao sto rekoh, kad je dosao kuci krenuli smo sa uljem dana 07.07. Do 06.10. uzeo je dozu od 60 gr, ali smo koristi jos po gram na dan do 19.10.,a 11.10. PSA bio je 8. Bili smo jako sretni. Mislili smo to je to. I smanjili smo dozu na 3x2 zrna rize. U 11 mjesecu prohodao samostalnu u 12 voziti auto. Ali PSA je poceo rasti i 03.01. je bio 25. Poceli smo povecavati dozu i od 13.01. dosli na gram. I cijelo vrijeme uzima gram, ali je PSA 28.02. bio 49 Jako smo zabrinuti. Zasto raste, a vec skoro puna 2 mjeseca koristi gram. Molim te, ako nesto znas. Mislila sam sad jos nadodati i cisti CBD 50%. Molim Vas, sto mislite o tome. Bilo tko, ako nesto zna.
Puuuno hvala

Kao sto ti je Cill odgovorio nemoj se zamarati sa vrijednostima pusti doktore neka to prate a vi se pobrinite za sve ostalo od prehrane pa na dalje jer to je ono sto mozete...cbd ima svoja svojstva i ako ste u mogucnosti slobodno ga ubaciti u omijeru 1x1
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAMSAN
05.03.2018
138
153
43
46
Kao sto ti je Cill odgovorio nemoj se zamarati sa vrijednostima pusti doktore neka to prate a vi se pobrinite za sve ostalo od prehrane pa na dalje jer to je ono sto mozete...cbd ima svoja svojstva i ako ste u mogucnosti slobodno ga ubaciti u omijeru 1x1
Hvala puni mario339,
Pokusati cemo se ne zamarati, ali eto nije bas jednostavno, kao sto svi ovdje znamo. Prehranu smo promjenili cim je dosao kuci iz bolnice pa caj od korjena maslacka, b17, graviola... sve sto znam AHCC za imunitet, aloa veru takodjer. I sad sam narucila CBD 50% 30 doza i mislim mu davati 30 dana 1×1 THCxCBD.
Radio je magnetsku prije 20-tak dana. Cisto je sve, nema metastaza. Sad cekamo MSCT trupa...
Hvala jos jednom i tebi i Cill na pomoci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
05.03.2018
138
153
43
46
Ako treba kakva pomoć, samo se javi. Ovdje smo.
Hvala jos jednom. Super mi je ovaj forum. Prvi u zivotu u koji sam se ukljucila. Zato ni ne znam bas kako staviti objavu, vec samo odgovaram
Malo smo se prepali sto je psa poceo rasti iako 45 dana koristimo ulje. Pa sam se grizla mozda da smo nastavili onda u 10 mjesecu bilo bi sve super. Pa me bilo strah da se nije sada rasirilo, ali kao sto rekoh na magnetskoj nema nista. Cekamo jos MSCT.
Iako sam vidjela i citala da zna bolest tako se kao pogorsati i onda slijedi ozdravljenje. Mi nastavljamo pa cemo vidjeti.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Ako su ti hedovi za ulje ne moras raditi curing. Osusi cvjetove 6-8 dana i mogu u ulje. Dekarboksilaciju radis na kraju, kada je ulje gotovo, a ne stavljes hedove prije u pecnicu.
Hvala ti @Sensi Star na uključivanju, svi su mi savjeti dobrodošli, skužio si da sam početnik, međutim imam recept po kojem se dekarboksilacija
radi prije mješanja hedova sa uljem.
 
04.03.2018
3
0
1
51
Pozdrav cijeloj ekipi,
potpuno nova u temi, ali muka natjerala pa sam se odlučila javiti za pomoć, savjet, mišljenje.
Tata, 79 godina, prije godinu dana dijagnosticiran i kirurški odstranjen rak debelog crijeva. Tijekom 2017. podvrgnut radioterapiji 25 doza i kemoterapiji 3x3 po folfox protokolu. Sve praćeno fitoterapijom (osnova kurkuma uz razne druge pripravke). Tumor držan par mjeseci pod kontrolom par mjeseci , dok krajem 2017. nije došlo do nagle progresije tumorskog tkiva. Krajem 1.-og mjeseca 2018. ponovno operiran i ugrađena kolostoma. Na drugoj operaciji utvrđene neoperabilne metastaze na jetri i zahvaćeni mokraćni organi te otpušten iz bolnice na palijativnu skrb kod kuće. Trenutno lošeg općeg stanja, tzv. kaheksija tj. gubitak mišićne mase i masnog tkiva, tako da uglavnom leži. Mislim da nema više od 50.-tak kg. Nema apetita, nema većih bolova, prilično nervozan jer je do prije godinu dana Tata bio potpuno aktivan, zdrav i bez ikakvih zdravstvenih tegoba. Trenutno zaprimljen u drugu bolnicu gdje je na infuzijama uz preparate za poticanje imuniteta i apetita i antibiotike(u međuvremenu je imao i jaku postoperativnu infekciju). Liječničke prognoze ne daju puno optimizma ali bih ja ipak pokušala s uljem kanabisa, makar da se osjeća bolje. Za uzgoj se nema vremena pa ćemo ići na nabavu gotovog ulja.
Cill,
molim te za mišljenje oko odgovarajuće vrste ulja tj. šta da tražimo, na šta da pazimo i da li bi tretman biomix kapsulama i doze koje si opisao na par mjesta bio odgovarajući za ovaj slučaj.
p.s.
sorry ako sam upala na neku neodgovarajuću temu, ili je nešto drugo krivo prvi put sam na bilo kojem forumu...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Žal mi, da tata ima to bolest.
Kemo i radioterapija rade to što sada imate. Za lječenje kod vas ne važni klasični protokol od Rick Simpson, da za 2 mjeseca konzumiraš 60 ml rso ulja.
Nego mora zaužiti za 2 mjeseca 180 ml ulja. Zbogom štete, kljub je kemo i radioterapija napravila. Još je jetru jako teško lječiti. Jer ako ona ne radi dobro, Nije ni krv dobra.
Možeš za lječenje koristiti biomix kapsule, koje trebaju imati omjer THC naspram CBD, 1:1.
To znači na početju ti potroši u mjesec dana 10ml THC rso ulja i 10 ml CBD rso ulja, koje je dozirano u biomix kapsulama.
Sledeči mjesec ide dupla doza. 20 ml THC rso ulja i 20 ml CBD rso ulja.
Dobro je i čepiče za rektalni unos napraviti, čepiči od 2g, u 3 čepice (dnevni unos) ti ide 1 mjesec 0,5 g THC rso ulja, sledeči mjesec 1g.
Kontaktiraj me na pp.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Hvala ti najljepše na odgovoru, nije zamišljeno za rak nego protiv glavobolje i eventualno artritisa i parkinsona. Ali nisam skužio šta točno misli
kada kaže: ako želite jako ulje ponovite, jeli se na budove stavlja novo (čisto) ulje ili ono koje je već bilo.