Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Draga @RAMSAN, hvala na odgovoru. Malo nas je ovo dodatno iznenadilo jer je totalno apsurdno, primarni kancer skoro da nije vidljiv, pola metastaza na jetri nema i sada ovo na skeletu. Ja se nadam da će zračenje pomoći jer sam čula da daje dobre rezultate kod koštanih metastaza. Dižemo na 2g lagano. Mi nismo radili biomix niti čepiće zbog metastaza na jetri. Ulje je dalo ovdje odmah efekte - primio nešto malo kemoterapije u tabletama, 4 dana koristio a tada je bio oko 2 mjeseca na ulju - metastaze se prepolovile, svi se iznenadili. Metastaze na jetri su se smanjile prvo 50% pa onda još nekih 20%, da ne govorim sad u mm... Odjednom su počeli bolovi u leđima pa u nozi i odmah je urađena scintigrafija koja je pokazala žarišta - leđa, noga, kralješci. Znam da je borba proces sa usponima i padovima, tako da niko nije klonuo duhom. Hvala svima na podršci! mŽivjela 2g za početak... ::listomahanje::
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
RAMSAN,
Ako so metastaze nastale zbog primarnog raka, na koga ulje djeluje, onda je svejedno gde jesu.
Ako niso nastale iz primarnog raka, nego je nešto novo i to ulje ne djeluje na te metastaze, onda treba drugo ulje, od drugih hibrida, koji utjecaju na te metastaze.
 
08.06.2018
25
8
3
58
Povracanje, proljev, treskavica, toplo-hladno, nemir....i tako minimalno 12 sati i vise dok se ne smiri. Daj joj cim osjeti da krece promjena Normabel od 10 mg. To ce je donekle umriti.
Sens
@Vrabac420 jako mi je zao zbog vašeg gubitka. Isto mi se desilo sa mamom prije mjesec. Tuga i bol su još tu i mislim da nikad neće proći...da me je samo neko uputio na ovaj forum prije godinu... ili da sam je natjerala da ide na kontrole redovno... sve bi bilo drugačije...
držite se...
Sensistar
Hvala na savjetima samo me jos interesuje koliko dana bi trebalo da prodje da ulje izadje iz organizma i da li je moguca kao jedna od nus pojava,otesan govor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k
08.06.2018
25
8
3
58
Dobro vece,da li neko ima iskustva sa sljedecim:
moja supruga vec par dana povraca zelenu tamnu tecnost sa sitnim komadicima i talogom na dnu posude.
Svaki komentar/iskustvo su dobro dosli
 
20.08.2018
27
12
3
Dragi Vutrici...dali netko zna dali neka od vrsta kanabisa pomaze kod djeteta 17 god koje ima autizam, jedna od nuspojava je napad bijesa.
 
20.08.2018
27
12
3
Dragi moji @Chill , @RAMSAN @Sensi Star i svi ostali koji mi mogu pomoći,
slali smo ulje na analizu tri uzorka, mogu Vam reći da komunikacija sa laboratorije funkcionira jednostavno i jako brzo, uzorke smo predali u poštu u Ljubljani u četvrtak 18.10.2018. a danas 24.10.2018. stigao je nalaz.
Trebam Vašu pomoć o kvaliteti ulja, tj. dali je jedno od poslana tri dovoljno dobro za liječenje karcinoma pluća moje majke. Kratko ću ponoviti njezinu dijagnozu da ne tražite unazad:
Karcinom pluća ne malih stanica, PET CT pokazao da nema metastaza, operirana je prije 1 mjesec, bile su zahvaćene 2 limfe. Majka uzima rektalno ćepiće koje nabavljam gotove u Sloveniji, želim ubaciti oralno ulja pa šaljem nalaz da vidite dali je dobro ili nije da tražim dalje.
 

Prilozi

  • PharmaLab-certificate_2018-1241.pdf
    181,2 KB · Pregleda: 76
  • PharmaLab-certificate_2018-1242.pdf
    174,2 KB · Pregleda: 45
  • PharmaLab-certificate_2018-1243.pdf
    167,4 KB · Pregleda: 69

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ima dovoljno Cbd kanabinoida. Ulje od 66% je vrlo dobro. Sada, kada bude uzimala, posle mjesec do mjesec i pol, ako nema rezultata, smanjenje metastaza ili odebeljena limfa, tada trebaš menjati ulje za drugo, jer to ulje ne utjeca na rak koji lječiš. Na to budi pažljiva. To je vrlo važno.
 
20.08.2018
27
12
3
Ima dovoljno Cbd kanabinoida. Ulje od 66% je vrlo dobro. Sada, kada bude uzimala, posle mjesec do mjesec i pol, ako nema rezultata, smanjenje metastaza ili odebeljena limfa, tada trebaš menjati ulje za drugo, jer to ulje ne utjeca na rak koji lječiš. Na to budi pažljiva. To je vrlo važno.
Metastaza nema .... sto je onda relevantan pokazatelj da ulje radi ?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ako bi mi netko mogao dat savjet u vezi izrade ulja,par stvari ima gdje malo zapinje..
1: koliko je važna dekarbolizacija jer vidim da Rick ne radi istu?
2: kada tocno dodat par kapi vode?
3: u kojem tocno trenutku trebam maknut ulje iz Rice c., I pocet isparavati na pari i da li je isto isparavati na pari ili samo mogu stavit u pećnicu da ispari?
4: radio sam 2 puta ulje, jednom mi je mislim pregorilo jer nisam imao Rice c., Već sam ga kuhao u Zepter loncu i nisam imao cim pratiti temperature, mislim da mi je tek na kraju otvorilo jer sam cijelo vrijeme kuhao na rubu vrenja i pri kraju kad sam trebao maknut i pocet isparavati valjda nisam na vrijeme maknuo s kuhala i u desetak sekundi tečnost je postala kruta i ljepljiva, to "ulje" je imalo blagi ucinak samo kad bi ga namazao po rizli i zapalio,djelovanje kao loši hašiš
5: da li je uopce moguće skuhati ulje bez Rice cockera? I zadnje
6: koja je razlika izmedju hash oila i ulja za ljecenje? Puno pitanja ali meni jako bitno, hvala unaprijed.
Edit: drugi put kad sam ga kuhao u istom loncu ,skinuo sam s kuhala kad je ostalo nekih 1cm tekućine i krenuo isparavati, ovo je bilo 4 puta bolje iako je materijal bio duplo lošiji nego prvi put,ali opet oralnim konzumiranjem nikakav učinak nisam osjetio vec samo ako bi zavaljao duhan u to i popušio, kao malo bolji šit.
Gdje grjesim? Rice cocker vjerujem da je odgovor
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako radiš etanolom ili izopropanol tamo nema potrebe stavljati par kapi vode.
Voda se stavi samo kod benzina za čišćenje.
Previše kompliciraš.
Uzmeš riž kuhalo, staviš unutra extrakt i izparevaš. Kada vidiš, da postaje malo gušće, prekineš rad riž kuhars i posudu iz riž kuhala staviš u vruću vodnu kupku. Ne kipuću. Tamo izparevaš još 10 minuta i onda staviš u pećnicu na 125°C za 45 minuta. Izvadiš, staviš nazad u vruću kupku i puniš brizge. U vruću kupku staviš, da ti se ne zgusti ulje u posudi riž kuhala.