Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.08.2017
30
12
8
Da li ima netko iskustva s uporabom medicinskog benzina kao otapala pri izradi ulja? U apoteci imaju samo benzin i dođe 40 kn litra...
 
23.04.2017
76
66
18
63
Ako radis cepice onda jedino sa cistim kakao maslacem. Prvo rastopis kakao maslac i onda dodas ulje. Ja sam tako radio i normalno se sve sjednini. Uzmes pipetu i sa pipetom punis supozitorije. Drzi ih u frizideru.
Bok, ne znam da li me se sjećaš...zanima me kako supruga? Sve ok?
Pozdrav svima koji su mi prisustvom i savjetima bili neprocjenjiva pomoć u teškim mjesecima.
Povremeno dođem na forum da vidim kako je tko, ali teško se snalazim u ovom redizajnu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and RAMSAN
16.03.2018
77
14
8
44
Mogu li otopinu drzati u tegli 1-2 dana? Ako moze na kom mestu najbolje da je drzim? I moze li ovaj filter velicina 2 ?
 

Prilozi

  • 556051541_1l.jpg
    556051541_1l.jpg
    105,2 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
09.11.2018
7
3
3
34
Nikako ne mogu da nadjem odnos gramaze I militraze, ali drug mi tvrdi da je od 600g dobio 50ml ulja. Meni nekako previše? Nije testirao ali subjektivno na osnovu "efekta" kaže da je jako.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Nema tu određenog odnosa, ovisi kakav je bio grow, loš grow malo ulja dobar grow više ulja, a i koje su sorte uzgajane. 50 ml ulja od 600 g materijala je malo ako su cvijetovi kuhani, to je nekako donja granica od oko 9%. Inače bude od 10 pa čak do 22% ulja ovisno o kvaliteti materijala.
 
03.12.2018
21
18
3
46
Unaprijed se zahvaljujrm svima koji se odluce javiti i podijeliti svoje iskustvo.U nadi da ću naći način kako pomoci majci kojoj je dijagnosticiran tumor gušterače sa metastazama na jetri .Molim sve ljude koji su imali slicno iskustvo i odlučili se nakon svih bezuspjesnih terapija na lijecenje uljem kanabisa.Kao osoba koja je neiskusna i nema doticaja s navedenim ...sto ne znaci da se neću odlučiti pokušati napraviti .U nadi da što prije pokušam s tom terapijom molim da mi se jave ljudi sa slicnim iskustvom.
 
16.10.2018
139
88
28
Volio bih ukoliko bi mi neko mogao pomoci pri odabiru medicinske sorte za indor uzgajanje.

Naime, moja mama trenutno koristi THC i CBD ulje na nacin da THC koristi kao nocnu dozu, dok CBD po danu, kako bi mogla obavljati svakodnevne obaveze.

Mama ima problema sa reumalnim artritiskom, te blazim oblikom auto imune bolesti (lupus). Stanje je takvo da se ove dvije bolesti smjenjuju (ukoliko vam to nesto znaci). Od kako koristi gore navedenu terapiju, stanje je sve bolje, ali bismo sada da uzgojimo vlastito, da zna šta koristi. Prema tome, da li mi možete preporučiti neku sortu iz koje bih napravio THC i CBD verzije ulja?

Moram pročitati još dosta ove teme, ali bi mi odgovor dobro došao jer moram napraviti narudžbu. Znam a je reklamiranje zabranjeno, ali stranice s kojih ja mogu naručiti su Royal queen seeds i Hanf & Hanf. Nadam se da mi moderator neće zamjeriti. Da li mi možete preporučiti nešto iz gore navedenih radnji?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
@Udovica Šta prije nabavite ulje jer nemate vremena za čekanje a u međuvremenu organizirajte svoj uzgoj. Šta prije treba doči do pune doze, u vašem slučaju čak i dva grama dnevno. Uzimajte čisto ulje ne biomix kapsule jer tako pripravljeno ulje preskače jetru a to nije dobro kad je problem i u jetri. Ulje mora imati šta veči postotak thc, cbd vam nije bitan.

@EdibB Možda bi bilo bolje da je neka sorta s odnosom thc/cbd 1:1 za preko dana, moja preporuka Y Griega cbd od Medical Seeds, ulje od nje je dobro i za po danu i za po noči. Plus dodatno čisto cbd ulje uzimati paralelno s drugim uljem. Cbd ulje ja radim od sorte KC Dora.
Evo i tu imaš nekih informacija na tu temu https://www.vutra.org/threads/ulje-i-artritis-doziranje.13923/
 
03.12.2018
21
18
3
46
@Udovica Šta prije nabavite ulje jer nemate vremena za čekanje a u međuvremenu organizirajte svoj uzgoj. Šta prije treba doči do pune doze, u vašem slučaju čak i dva grama dnevno. Uzimajte čisto ulje ne biomix kapsule jer tako pripravljeno ulje preskače jetru a to nije dobro kad je problem i u jetri. Ulje mora imati šta veči postotak thc, cbd vam nije bitan.

@EdibB Možda bi bilo bolje da je neka sorta s odnosom thc/cbd 1:1 za preko dana, moja preporuka Y Griega cbd od Medical Seeds, ulje od nje je dobro i za po danu i za po noči. Plus dodatno čisto cbd ulje uzimati paralelno s drugim uljem. Cbd ulje ja radim od sorte KC Dora.
Evo i tu imaš nekih informacija na tu temu https://www.vutra.org/threads/ulje-i-artritis-doziranje.13923/
@Udovica Šta prije nabavite ulje jer nemate vremena za čekanje a u međuvremenu organizirajte svoj uzgoj. Šta prije treba doči do pune doze, u vašem slučaju čak i dva grama dnevno. Uzimajte čisto ulje ne biomix kapsule jer tako pripravljeno ulje preskače jetru a to nije dobro kad je problem i u jetri. Ulje mora imati šta veči postotak thc, cbd vam nije bitan.

@EdibB Možda bi bilo bolje da je neka sorta s odnosom thc/cbd 1:1 za preko dana, moja preporuka Y Griega cbd od Medical Seeds, ulje od nje je dobro i za po danu i za po noči. Plus dodatno čisto cbd ulje uzimati paralelno s drugim uljem. Cbd ulje ja radim od sorte KC Dora.
Evo i tu imaš nekih informacija na tu temu https://www.vutra.org/threads/ulje-i-artritis-doziranje.13923/
@Udovica Šta prije nabavite ulje jer nemate vremena za čekanje a u međuvremenu organizirajte svoj uzgoj. Šta prije treba doči do pune doze, u vašem slučaju čak i dva grama dnevno. Uzimajte čisto ulje ne biomix kapsule jer tako pripravljeno ulje preskače jetru a to nije dobro kad je problem i u jetri. Ulje mora imati šta veči postotak thc, cbd vam nije bitan.

@EdibB Možda bi bilo bolje da je neka sorta s odnosom thc/cbd 1:1 za preko dana, moja preporuka Y Griega cbd od Medical Seeds, ulje od nje je dobro i za po danu i za po noči. Plus dodatno čisto cbd ulje uzimati paralelno s drugim uljem. Cbd ulje ja radim od sorte KC Dora.
Evo i tu imaš nekih informacija na tu temu https://www.vutra.org/threads/ulje-i-artritis-doziranje.13923/
Ja sam trenutno u Hercegovini nisu problem kilometri ako mi možete dati neku preporuku