Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.11.2021
57
103
18
59
Evo sam doma, ide klopica pa se javim!!

Jejo, ni jedan dan nije gubitak vremena , osim ak ti tako hoces!
Ja kao i ti, Neznam dali cu se izliječiti , no nedas nam da ti pomognemo da ovo vrijeme dok se ne izlječis pomognemo oporavit se u glavi.
Molim te pomozi nam da ti pomognemo, a vidim da nas ima sve vise.!! Zivila i vesela bila!!
 
19.11.2021
101
70
28
44
Ma dečki puno mi znače vaše riječi! Postoje pametni lijekovi-imunoterapija koji su pokazali dobre rezultate kod sranja koje mi je izvađeno ali do njih ne mogu jer još nisu odobreni striktno za liječenje bas tog govneta. Gle ja bih ga i sama platila ali ga nitko ga nece prepisati. Morat cu predati sve u Božije ruke.

Besye koliko uzimaš navečer?

Koliko ti uopce dnevno uzimas? Koliko u svakom čepiću? Ti uzimas onda više od grama dnevno

Tri grama dnevno???

Zar toliko treba svi pricaju o gramu dnevno
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Nazalost puno nas ovdje bi rado pomoglo, ali ne smije po pitanju ovoga.
Moja preporuka je da umjesto kupovanja ulja, kupis opremu za prvu ruku, ako treba ja cu biti tu za svaku nejasnocu tokom growa, oko izrade samo ulja je ova tema tu, ai ostatak ekipe ce pomoc.. Drugacije nazalost ne mogu pomoc.
(to je opcije gdje si bez ulja cca 3 mjeseca, ali ces imat ono sto ti treba.) ne znam kakve su tu opcije, ali po meni jedino tako dobivas kvalitetno ulje.
 

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Pozdrav. Izvinite na upadu. Radim Biomix kapsule .i narucila bi apeginin i onaj drugi (ne znam sad kako se zove). Pa me zanima doziranje tih dviju komponenti prije Biomixa. Jer nasla sam apeginin 100mg i 200mg...?
 
19.11.2021
101
70
28
44
Čitala sam po netu slučajeve ozdravljenja ljudi od raka uz pomoć thc-a i ima ih ali nažalost ima puno onoh koji su i umrli. Ima li na forumu tko priču o nekom tko godinama uz pomoć ulja održava stanje?
 
19.11.2021
101
70
28
44
Strah me je ljudi. Strah me da me dijete nece zapamtiti, da cu otici bas kad mu najviše trebam.
Nasla sam privatnog onkologa mozda bude spremniji na eksperimente od ovih bolničkih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Za početak izbaci riječ “strah” iz vokabulara, šta više spominješ to ti se više uvlači pod kožu. Radije to zamjeni za recimo “brinem se” ili “muči me”, naizgled su to male stvari ali pomognu, za “strah” nema mjesta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and 0Marac0

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Dobar je strah, kako god ga nazvali. Evo ja imam iste te strahove kao i ti, a zdrav sam. Bar donekle fizički. Samo treba strah iskoristiti da radi za tebe a ne protiv tebe.

Strah te ljudi - ajmo među ljude!
Strah te da te dete neće zapamtiti - napravi mu svaki dan nezaboravan!
Strah te da ćeš umreti kad detetu trebaš najviše - pripremi ga za život. Suviše ljudi decu štite od istog.
Strah te smrti - živi! Onako baš! Ludački, iz srca!

Strah je dobar. Odustati od svega zbog njega - to nije dobro!

Takođe, znam da je teško i da bi lakše bilo da neko drugi vodi bitku za tebe, ili bar preuzme veći deo iste. Ali to ne ide. Nikada. Svi mi svoju bitku bijemo! To je možda teško za prihvatiti ali takođe je dosta oslobađajuće kad shvatiš. Sve možeš, samo prvo trebaš prihvatiti da možeš!

A podršku ćeš ovde uvek imati ovde na forumu. Da nije ilegalna trava, već bi ti ih 10 na vratima bilo! ;)