Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.11.2021
57
103
18
59
Cuj!!
Jejo, tvoje dijete te bude pamtilo kao mamu koja je ( otisla prije nego sto je trebala) ili kao mamu koja. Se borila za zivot..
Samo je na tebi da maknes ove silne upitnike i krenes u onu pjesmu TBF. a pozitivan stav , nemoj biti minus!
Službena medicina ti nemore garantirati da bus ozdravila, nemremo ni mi na forumu, Al ti moremo pomoc da sva sra…a, lakse prebrodiš.
Meni ulje pomaze, sutra dojdu tri sprice i opet proizvodimo cepice!!!

Jejo a kak znas da ulje ne valja, si nosila u lab neki?

Znaci, neznas kolko ima thc a, i mene ne lupa svaka isto, zato preporucam cepice. Ljepo sam ti napisao preporuku pola od pola zrna rize ako uzimaš na jezik dok se ne priviknes ili cepek u vrit dva puta dnevno po zrno rize
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
07.11.2021
57
103
18
59
Cepice potrazi u ljekarni, i mene kad zapalim ili koristim ulje uvjek malo zeza mučnina , ovisno o robici bude i napada panike, ovo zadnje koje je stiglo jucer je ful veselo. Opet ti preporucam kombiniraj cepice i pod zub. Cepici rade svoje, mene je ful opustilo a ne lupeta u glavu!!
 
19.11.2021
101
70
28
44
Novosti. Dobila sam ulje ( 90%). Počinjem večeras, upozorena sam da počnem sa pola zrna obzirom na jačinu.
Tkivo tumora je poslano u Ameriku na genetsko sekvencioniranje radi određivanja precizne terapije. Obavila sam tumorske markere koji su uredni i PET CT za koje kirurg koji me je operirao kaže da je uredan.
Gledala sam na youtoubu objave srpskog udruženja IRKA i ima dosta svjedočanstava ljudi kojima je rak bio svuda i nema ga više. Mislim da je vjera u ulje jednako važna kao i dobro ulje. Čitala sam objave Joe 123 iz Splita i žao mi je što se od 2018 nije javljao.

Sinoć sam uzela oko 21 i fino sam spavala. Veceras cu ipak uzeti cijelo zrno. Trudim se biti pozitivna. Najviše me koči to što je operacija jetre jedna od kompliciranijih u smislu oporavka. Jetri treba određeno vrijeme da naraste a za to vrijeme umor i slabost su uobičajeni.
 
07.11.2021
57
103
18
59
Eto vidis da pomalo ides naprijed, vjera u ulje je vazna kao i dobro ulje no isto tako je vazno priviknuti organizam na thc, zato ti preporucam da ides par dana sa malim količinama pa onda pojacavaj, da nebi na kraju ispalo da i ovo nije dobro a tvoju vjeru u ulje vratilo na pocetak.
Sretno !!
 
19.11.2021
101
70
28
44
Na ovom ulju se vidi da je drugacije i napokon iz pouzdanog izvora. Jos uvijek ne mogu vjerovati kakvih gnjida ima da znajući za bolest prodaju ulje koje gotovo nema uopće THC -a.

Uglavnom 1 zrno je bilo previše. I prebrzo. Osjecaj teskog pijanstva,povracanje i onda sam zaspala. Ipak trebam biti na pola zrna nekoliko dana
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nije čudno. Organizam radi reakciju na prisutnost. Nemoj samo odustati jer sad i tijelo zna sta je :) Koliko si spavala nakon sto si zaspala?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ja bih danas cijeli dan dobro jeo, pio vode. I onda pojeo nesto navečer. I opet uzeo ali malo manje. Ne puno. Primilo se to kod tebe sinoć :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
To znači da imaš kvalitetno ulje, to je to. Sad treba neko vrijeme stvarati toleranciju u organizmu. Nekad se dogodi da ljudi provedu po desetak dana u krevetu radi takve reakcije na ulje, naravno uz konstantnu konzumaciju tog istog ulja, ali se nakon nekog vremena organizam navikne pa se funkcionira normalno čak i uz veče količine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
19.11.2021
101
70
28
44
Da za ulje su rekli da je 90% THC. Valjda me nece ubiti hehe. Nocas sam mislila da ce mi srce stati,imala sam velik broj otkucaja. Tlak mi je bio nizak jer i inače imam nizak tlak. Ocito da ipak par dana trebam uzimati po pola zrna navecer.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Sad prilagodiš tu večernju dozu i uzimaš je neko vrijeme dok ne osjetiš da tu dozu lakše podnosiš. Nakon toga uvedeš popodnevnu dozu u količini od trečine večernje doze. Nakon nekog vremena treba uvesti i jutarnju dozu umanjenu u skladu s druge dvije doze. Na kraju bi trebalo dozirati četiri puta dnevno ako ne i pet i onda podizati dozu dok se ne dođe do potrošnje od jednog mililitra na dan. Bitno je znati da kad kanabinoidi započnu s djelovanjem u organizmu nastupaju i enzimi koji ih razgrađuju i ta razgradnja, odnosno aktivno djelovanje kanabinoida u organizmu, traje oko pet sati. Trebalo bi izbjegavati periode kad u organizmu kanabinoida nema.
Samo hrabro napred, svi navijamo za tebe i tu smo za sve šta treba ako znamo:):thumb:
 
07.11.2021
57
103
18
59
Moje nove količine, su sasvi drukčije od one tri sprice prije. Dakle prva isporuka me bacala u depru i paniku, ova nova je cista veselica. Sinoć sam malo vise :banana_rasta:stavio pod zub i jihaaa, cudo nisam vec dugo bio tak vesel , međutim i jedna i druga u konačnici na boleštine isto djeluju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
19.11.2021
101
70
28
44
Ali ne znas jel to utjecaj medicinske terapije ili THC-a ili oboje.

Od kada uzimam ulje osjetim peckanje u podrucju grudnog koša. Ima li neko ideju od cega je to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
07.11.2021
57
103
18
59
Nemam ideju, ponavljam po Neznam koji puta, napravi nekoliko cepica i probaj, thc svi probavamo kaj nam najbolje pase tako da moras i ti sama sebi naci . Nemoj mislit da je samo tebi tesko! Svi na ovom forumu imamo svoju muku i sa njom se borimo, mojoj supruzi sa kojom sam 36 godina u braku je nakon mojeg dreka dijagnosticiran edenokarcinom lijeve dojke i opet borba sa Deprom, plakanje i ostala sranja no idemo dalje. Bez nagovaranja je pristala na cepic sa 0,40 g. Thc prije spavanja i funkcionira!! Pokušaj sve ove upitnike maknut na stranu i probaj naci kaj ti pase, sve kaj pisemo su nasa osobna iskustva a ti moras vidjet kaj bi tebi moglo biti dobro i onda probati. Nitko od nas ti nemoze reci ovo je za tebe, kao sto ti ni službena medicina nemre garantirati da se bodeš izliječila!!!
Neznam i ja se borim, bori se i ti pa bumo vidli kam nas bu to odvelo. Nadam se ka izlječenja.. ziva bila i vesela!!!
 
07.11.2021
57
103
18
59
Ako uzmemo u obzir da rektalno ide veci postotak thc a u krv direktno, a znamo da da sva krv ide kroz jetru, nakon sto prode tjelom ne vidim razlog da ne probas pa odlučiš!!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Ima ko iskustva u liječenju glioblastoma uljem? Jučer smo počeli s pola zrna riže i nije bilo pretjerane reakcije. Dali to znači da možemo brže do željene doze?