Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Evo ja kucam ovdje u drvo. Da se ne urekne. Kazem, da ne dizemo sve to previse gdje ne treba, o kombinaciji se radi vjerovatno. Nema sta, ovo je sada idealna prilika. Vjerovatno je i otac dobio energije i pozitive skupa s tobom. Terapija uljem dalje i svakako konzultacije s doktorima. Kao i do sada sve :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Scrable

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Probajte s pola doze od onoga gdje ste bili prije nego ste stali. Znaci ako je islo 4 "zrna" tipa u 6, 12, 18 i 24. Popolovite. Dajte mu pola zrna. Pa pratite situaciju. Kroz 4 dana mu je vjerovatno malo opala toleracija, medjutim vjerovatno ne drasticno. Kako bi isli na sigurno, recite mi koliko je uzimao prije nego je prestao?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Rasporedite na 4 doze 0.25g. Dva dana tako. Medjutim pratite odmah nakon prve i druge kako se ponasa otac, ako imate tu opciju. Svakako mu pola doze od one na kojoj je bio ne bi trebalo praviti probleme. Znaci, 0,25 g podijelite na 4. Dva dana. Ako je sve ok, mozete se nastaviti penjati kako ste se penjati do tada. Svakako ne pretjerivati i davati previse. Moze imati i kontra efekt, tipa povracanje recimo. U svakom slucaju imate kontrolu, to je ekstra. Sta kaze tata na to sve? Koji je njegov zakljucak na sve ove rezultate sada?
 
13.02.2022
73
57
18
Nismo još stigli puno analizirati, u bolnici je radi tih loših stvari koje mu je priuštila kemoterapija, vraća se u srijedu pa idemo dalje u borbu.. Još je puno borbe pred nama ali ja vjerujem da ćemo imati rezultate. Hvala vam puno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik and Bizzzo
24.02.2022
14
0
1
42
@Jeja12
Nije problem za novac, ali kod nas nema neki doktor koji brine za to, a hemo i zracenje nije mogo jel ima astmu i kapacitet pljuka mu funkcinonise 15%, i dosad niko nije pisao sto kako jel koristimo ulje aktivno 5 meseca i mozda to ga drzi, ali nista ne jede

Mani je clan obitelji, odp. isto godište (48.) isto 73-74 godine i tumori po plucima imao isti problem sa ne jedenjem. U stvari, ne samo da nije jeo nego i povracao momentalno i sve mu je bilo odvratmo ukljucujuci cistu vodu no na kraju je problem bio u tabletama za želudac koje su ga trebale “štitit”!!
Izbacio je tablete, udebljao se poprilicno, rakovi se smanjili (imuno terapija) i sad pici svaki dan seta Cane Corsa od skoro 50 kg po njivama i živi bolje od nekih mladih i zdravih! ;)

Sretno!!! :respect:
A dali e operiran i sta je jeo, dali ima dani kad nista nije jeo,
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
@Slagan

Imao sam priliku danas razgovarati sa @Somaseeds. Ako ces procitati nesto o njemu sto ima na forumu, covjek je imao otvorenu operaciju srca. I prije toga mu je medicina nesto sto mu se prirodno nametnulo. Ja tebe i tvog oca ne mogu izbaciti iz glave, pa sam mu spomenuo slucaj.

Kao iz topa je ispalio "is he using indica oil?" U prijevodu, pitao je odmah prije nego sam zavrsio, kakvo ulje ti otac koristi. Da li znas od kakvih sorti se pravi to ulje koje dajete ocu? Ako je ulje od pretezito sative, posebno kod plucnih bolesnika, apetit koji niti inace prakticki ne postoji, s ovim uljem doslovno nestaje kako vi kazete. Organizam uzima toliko koliko mu je potrebno da se ne ugasi. Tesko je utvrditi kakvo ulje imate vjerovatno, medjutim mozda bi bilo rijesenje da napravite/nabavite ulje od ciste indike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Slagan
24.02.2022
14
0
1
42
Da otac koristi indico oil ama ne pie ga cist mesamo sa kokosovo ulje i sa jos 20 posto cbd ulje
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Samo tako dalje. Imate odavdje neogranicene kolicine pozitive. A i otac je borac. :) Nema sta, javljajte ovdje sta se desava i ako trebate nesto a da mozemo pomoci, kao i do sada. Nemojte se ustrucavati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jeja12
13.02.2022
73
57
18
Tata je 2 dana na ulju odkad je doma, dali smo mu 3 puta u razmaku od 6 sati i sve je bilo ok.. U međuvremenu smo se čuli s onkologom i on traži da se nastavi još 10 dana kemo koja je stopirana u bolnici. 12 sati nakon kemo on opet mijenja osobnost i povlači se u sebe. Na 100 muka sam, ne usudim se skinuti ga s kemo. Jel moguće da ne funkcionira ulje u kombinaciji s kemo? Ne vjerujem da bi to radilo ulje. Prošlu noć on uopće nije spavao..
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nemam iskustva s kemo, medjutim svasta si predpostavljam covjek razmislja. Treba tolike kolicine i informacija i saznanja na neki nacin odraditi. Moguce je da i ulje u tome svemu "odmaze" u vidu da mu bolje fokusira misli. Samo onda ovisi u kakvom je on rasplozenju. Pa trenutno raspolozenje pojaca. Ako ste do sada slusali onkologa, ovaj kemo svakako odraditi. Za dalje nezna ni on vjerovatno. Da li je rekao koji je razlog zasto je odlucio nastaviti kemo koji je prekinut u bolnici?
 
13.02.2022
73
57
18
Prekinuta je zbog infekcije, skoro pa upala pluća.. To je sanirao s antibioticima. Da makne ulje tih još par dana dok traje kemo? Nemojte mislit da se ja držim za sve što mi neko kaže, al za kemo pitam onkologa, a za ulje vas. Pitam samo za mišljenje jer neznam koji je proces djelovanja ulja.. Hvala vam puno
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Da. Neka makne ulje tih par dana. Ono sto ja imam od informacija je da ne smeta dok traje kemo, medjutim vec kad nije uzimao, i sad samo dan dva, ostavite ga bez ulja par dana dok zavrsi kemo.
 
14.07.2021
9
8
3
36
Pozdrav.. ima li netko iskustva sa uljem i dijabetesom tip1 ? Znaci moje pitanje je dali bi koristenje ulja pomoglo kod regulacije secera u krvi tj. smanjilo potrebe za inzulinom? Molim odgovor ako se je netko susreo sa tim,hvala unaprijed
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Evo ti iz prve ruke informacija. Thc ulje kako koje ovisi valjda od cega je i napravljeno utjece na smanjenje potrebne dnevne kolicine inzulina ali neka jednostavno ne utjecu,takoder kod cbd ulja nisam primjetio ikakvo djelovanje. Druga losija stvar kod ulja bi mogla biti sto znaju otvoriti apetit pa ti se jede sve moguce a samim time opet ako jedes moras i bosti. Osobno bi mi se najbolje pokazalo zapaliti i onda ako primjetis a primjeti se relativno brzo ako je takav strain da krene spustat glukozu u krvi njega se drzi i pomalo doziraj. Najbolje mi se pokazalo prije spavanja kao pomoc bazalnom tj sporom inzulinu krivulja secera po noci bude puno ravnija bez naglih oscilacija i tu mi se pokazalo kao najbolji benefiti konzumacije drage nam biljke. Probaj sa malom dozom ulja kad ti je secer par sati stabilan u krvi pa vidi dal ti utjece ili ne.isto tako i kad zapalis i vidis da ti spusta secer nje se drzi i prilagodavaj. Odmoci svakako nece samo imaj na umu da pravilna prehrana i dobro odredena kolicina inzulina ce najvise utjecat na dobru regulaciju secera .