Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2021
9
8
3
36
5. Ne citirajte bez potrebe Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nala
Hvala puno na odgovoru, jasnije mi je dosta sad..
Znaci ovako prosle godine u outdooru sam uzgojio svoju prvu biljku,sensi skunk od sensi seeds,od kad sam to poceo pusit(dnevno min. 5 pljuga, i uz to 8 sati fizicke aktivnosti dnevno,a dijatebes imam od 11-te godine zivota,sad mi je 24god.) potrebe za inzulinom su mi se drasticno smanjile tj. poceo sam svakodnevno padati u hipoglikemije,pa sam postepeno poceo smanjivati doze inzulina,znaci nocni(sporodjelujuci sam smanjio sa 28 jedinica na 20,a brzodjelujuci koji dajem prije svakog obroka sa 12-15 jedinica na 3-5 jed. kojih trenutno koristim,pa po tom vjerujem da bi ulje od tog straina bilo jos djelotvornije od samog pusenja,jesam li u pravu?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Super ako tako djeluje meni se nekad zna desiti da zapalim i kroz 15 ak min secer krene dolje,bez ikakve aktivnosti bez inza i onda mozes povezati s travom ali naravno to mora potrajati i ustabiliti se da budes siguran
E sad nez si upoznat skroz sa bolescu ali isto tako nesmijes iskljuciti ni mogucu fazu "honeymoona" koja je individualna i moze se pojavit bilo kad i trajat svakako i tad su karakteristicne hipoglikemije a drzis se klope i doziranja inza ko i dotad a on stalno nisko. Jednostavno smanjuj inz i prilagodis se kroz koji dan .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Bizzzo
29.03.2022
1
0
1
72
Presađena sam od mijelomonocitne leukemije,držim se.Od kemo dobila dijabetes i pankreatitis,te od stresa tlak,naposlijetku parkins.Od leukemije se samo umre,nakon 6 mj. patnje.Od ostalih bolesti je stalna patnja,dok živiš i stalni nedostatak energije.Imam mali vrt.Posadit ću industrijsku konoplju,za cbd,međutim mislim da to nije dovoljno,pogotovo za zadnji stadij parkinsa.Zato Vas molim, ukoliko imate saznanja,da mi pomognete informacijama.Imam malu mirovinu,i nemama za kupovati gotove pripravke,ali bez snage imam nadnaravnu volju,potpuno sama(nemama nikoga),pobijediti sve te boleštine.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Biserka dobrodosla!
Svaka cast na snazi ,tako i treba i samo pozitivno.sve krece iz glave ako mozak odustane i tjelo se preda. Cbd je ok al ipak mozda nebi bilo na odmet imat thca nesto kao sto kolegica iznad kaze. Ako nista drugo osiguraj minimalne uvjete ili koliko mozes zemlju koliko toliko dobru i sjemenke. Dalje ce mo ti pomoci:thumb:
 

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
461
2.554
143
space
Moja teta je probala sa cbd-uljima nakon diagnoze hodgkina i non-hodgkina... Kemoterapija i svega Nije bila zadovoljna i prepisali su joj morfij i jedino joj je to pomagalo dok ja nisam sam slozio ulje sa Thc-om kad je probala prestala je uzimati morfij i evo vec je godinu dana u remisiji... Paralelno s njom tetak je obolio od raka gusterace... Odbijao je sve alternativne metode i vjerovao doktorima.... Evo sad ce biti dva mj. kako je preminuo... Veli teta - tako je izabrao... Ja sam imala zelju a on ne... Dobar dio je u glavi. Samo pozitivno :D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Nevjerujem da ima nekih kontradikcija jer znam osobu koja uzima lijekove za razrijedjivanje krvi i povremeno uzima ulje i nije bilo nikakvih problema.. Probajte sa mikro dozama i postepeno povecavajte i sve cete vidijeti sami dali odgovara ili ne..Pod mikro dozu mislim 1/4 zrna rize 1 puta dnevno barem 2 tjedna pa onda ubacite drugu dozu itd. vidijet cete sami po ponasanju osobe kako i koliko povecavat dalje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Prati dalje. Meni gore zvuci sta taj lijek radi ljudima nego sto mi zvuce kontradikcije izmedju ulja i Xarelta. AKo su uopce istinite jer sve sto sam uspio naci je americka farmaceutska promocija, ili dr.Oz ili Gupta. Kako tata podnosi gram? Nije se do sada uspio popeti do grama ako se ne varam?

Gdje nam je @Jeja12 ? Ce i onda da nesta napise sigurno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo
13.02.2022
73
57
18
Podnosi ulje jako dobro, dosta spava i super jede. Bolest je gadna Al borimo se, još da nema sve te nuspojave od kemo (pneumonija, tromboza) bilo bi podnošljivo. Inzistiram na ulju jer on ima minimalnu progresiju nakon 2 mjeseca, a nismo ni imali kontinuitet zbog dvije hospitalizacije.. Mora da nešto usporuje bolest a nadam se i dalje stagnaciji. Najviše mi je žao da nismo počeli ranije

Jeja12 javi se :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Mi smo već skoro na gram dnevno, tablete za razrjeđivanje su tek sad ubačene i tek je 2 dana Al ne vidim nekakve probleme za sad
Sory nisam upucen,mislio sam da ste na pocetku. Dosad ste vec naucili pratiti i nositi se s svime sto dodje. Samo naprijed ulje je odlican lijek za nositi se sa kemo i njenim nuspojavama
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Moguce. Bez brige. Ja nisam na ulju pa mi se desava isto od vjerovatno prekomjerne konzumacije i to pusenjem. Vjerujem da miris nije intezivan i samo na trenutke u principu podsjeti na miris ulja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo
13.02.2022
73
57
18
Ma da, već 2-3 dana mi se kraj njega čini da osjetim ulje i danas ono sigurna sam.. Ja inače osjećam mirise dosta intenzivno i jako i neko vjerojatno to ne bi primijetio.. A kašalj, jel to ima kakve veze? Pluća su mu čista slikana prošli tjedan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ne bi trebalo ulje imati veze s kasljem. Da nije mozda alergican na pelud ili na nesto tog tipa? Ovdje gdje sam ja trenutno cvjeta nema sta ne cvjeta. Koliko dugo traje kasalj?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo