Kancer na grlicu materice - molim vas da mi pomognete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2015
1
0
1
31
Postovanje svima, pre 10 dana mojoj majci je dijagnostikovan kancer na grlicu materice, koliko sam upucen nije u fazi metastaze i nije invazionalan(mislim da je tako pisalo) (2 stepen, level, ili kako god) Doktori su rekli da je sve otkriveno na vreme i da se treba obaviti hiruski zahvat (jedna trecina materice) (uklanjanje reproduktivnih org).Ali je porodica odlucila, uz mamu naravno, da ukloni sve, nakon toga valjda idu hemoterapije i zracenja, a po tom pitanju sam jako skeptican, jer je moj otac umro pre 6 godina(maligni melanom)(metastaze na mozgu) i kao da mi se cini, da su te terapeije ubrzale smrt... Molim vas recite mi da li da se pristupi tim medicinskim terapijama? A pored toga, porucio sam kanabisovo ulje po ceni od 1200e (terapija duzine 30dana).
Svaka informacija, uputa, prica, ili savet bi mi dobro dosao. Peace, ljubav...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Dobrdosao na forum :wave:nazalost ste u pod forumu medicina al sta je tu je....kao prvo da razjasnimo kakvo ulje ste kupili i koju kolicinu za tu cijenu?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
pozz, velika je vjerojatnost da nakon operacije neće biti potrebe za kemoterapijom ni zračenjem