Kanta mora da se menja !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Vako imam laptop star 5 g. sastavljao i rastavljao sam ga x puta znam ga u dusu :) radi on ali je dotrajao.Kupovina u shopovima kompljutera ne dolazi u obir.Finansije imam mesecno (platu) ali nisam u sistemu pa tesko da mogu na rate a i uostalom svi mi znamo kako to ide u kad se kupuje "dzuture" komp nikada nisam kupio tako sem ovog laptopa.

Nisam neznalica koristim kompljutere dosta godina i zaradjujem preko njega.E sad nikada nisam pratio koja kartica izlazi nova ram maticta i to,za to mi treba pomoc vas znalaca @irieman @nerp i ostalih.

Znaci plan je uzimati deo po deo kako budu finansije dozvoljavale i na kraju sastaviti neki pristojan racunar za posao i po koju partiju lola ne zanimaju me wicheri mafije i ostale igre.

Zamolio bih vas da mi pomognete u odabiru komponenti kompa i 2 x monitora od kojih 1 mora biti veci od 24" pa na vise radi dual monitora, jer izgubih oci pokusavajuci da nadjem tabove.

Hvala drugari !
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Za ovo imas forume koji se bave racunarima i tu ces dobiti sigurno vecu pomoc. Rad na racunaru moze biti svasta od office-a do 3d modelovanja, gde razlika u ceni moze biti i preko 100x da bi se odredjene stvari postigle... Budzet je najvaznija stvar da bi ti iko mogao reci nesto konstruktivno, takodje sta za tebe podrazumeva rad na racunaru, kao i da li ti je ista drugo bitno kod monitora osim velicine.
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Znam da ima drug ;) Al vise verujem mom forumu i vutrasima :) Najvise radim na internetu Google Crome i Mozilla (marketing) i po nesto nekad 2d na AutoCadu.Budzet je oko 300 e za komp i koliko jos treba za monitore (kao sto rekoh ne razumem se u kvalitet monitora) jbg my bad sto sam zaboravio da napisem budzet.
 
02.11.2014
34
31
18
Za marketing ti i nije potrebna neka masina , za 300e mozes da kupis bas fino kuciste , i to novo.
A monitore imas npr na kupujem prodajem (ako si iz Srbije) po 3000 dinara i to odlicne .
Ja sam tu kupio 2 komada za po 2500 din od 19" vece mi nije potrebno.