Karamele, nove generacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hahah to to Mućke i bat. treca smjena :D

Ove Karamele bas imaju neki poseban izgled vrhova, neznam, bas su "drugacije".

Super to izgleda svaka cast

i da, odlicna kombinacija lolipopa i ovog "pucanja" pod 90... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
23.02.2008
1.048
1.455
188
razlike u velicini izmedju 1 i 2 kao da nema a jedna ima 2x vise zemlje od
druge inace prelepo izgledaju topovi, ostao si duzan tih 15 gramadi da poslikas :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
kod tebe u boxu ko na kolodvoru... ;)
fino to ide,uhodan sistem si našao i držiš se toga,imaš shemu koja funkcionira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
hehe farmeru taman počeo pisati apdejt, jedva našao dnevnik - puno ljudi growa, dobro je to čak odlično štoviše

yep, samo ulaze i izlaze biljoze, neznam možda na ljeto sklepam nešto bolje i veće. Živcira me malo mjesta, pogotovo što volim raditi s regular sjemenom, ovako sam primoran imati u rezervi uvijek neko fem sjeme ako ne želim ostati suh. shema kao shema radi ko vurica, dva boxa - uvijek se nešto događa
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
definitivno imaš potencijala za nešto veće,sigurno bi dobro iskoristio prostor ;)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
mali stan, box u dnevnom boravku - teško je ukomponirati nešto veće, bez obzira što sam posjete stanu sveo na minimum opet to mora biti koliko toliko stealth, da su uklopi u okolinu zlu ne trebalo. znaš i sam uostalom. Nimalo jednostavno, a još je tu i miris, pa paranoje ...hobi i po, nema što

a ono grow kao grow ne smatram nešto uspješnim, nit sam dobio kvalitetne menke nit dim, ćorak, slijepa ulica. No nešto se opet naučilo, iz sadašnjeg kuta gledanja najveću grešku sam napravio kod selekcije, br 1 na prvi znak muških cvjetova je trebala letit van, no dobro, nije greda kak bi se reklo. Davno sam se ja već okrenuo drugom growu, sharkica i ruskinja taman procvale, no red je da završim sa ovom pričom

Br1 -skinuta negdi 13 ili 14-tog - nakon 8 tjedana cvjetanja. Na kraju, ništ posebno, dim je ugodan za pušit no potencija dosta slaba. Skoro da nije uopće masna pod prstima, miris fini ugodan pomalo kiselkast, slabi, no ne poput karamala, ni blizu. Sjemenki poprilično ima, 10-tak po grani. Nešto sam podiljelio, dosta već popušio, kao što rekoh ništ posebno


Br2 -dobila je par zadnjih zaljevanja pune doze hesijevog blooma i fosfora, sad čista voda i za nekih 10-tak dana ide dolje.Fino je masna pod prstima, možda bude i dim OK


sve u svemu ništa u ovom krugu od karamela, no ima se još svakojakih menki - sigurno nije prvi a ni posljednji fail pokušaj
He Who Dares, Wins :spliff:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Omg, jako mi se svidjaju karamele. Jedva cekam neki smoke report od druge ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.