Karamele, nove generacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Pozdrav svima

Riječ je o Caramelicious ženki oprašenom sa muškim SharkShockom, i onda sam kćer ponovono kresnuo s tatom SS . Ove 4 biljke su produkt toga, dalje ćemo vidjeti. Morao sam otvoriti dnevnik jer mi je postalo teško pratiti sve to, ne pamtim datume kad šta sadim, kad šta cvjeta, koliko i kad zaljevam, gnojim, sve otprilike radim - a kad je tako onda su otprilike i rezultati jbg
Uglavnom da ne dužim, volio bih imati sve na jednom mjestu a nema boljeg od ovog, ovu temu namjeravam protegnutri kroz više growova ako bude sreće...



Setup je isti kao u prethodnim dnevnicima, biljke su trenutno u donjem boxu na režimu 24/0 pod 6 X 23 CFL-a ( 4 plave i 2 žute) Saksije 3,5 L - ovu manju neznam možda 0,7 L, bliže dve biljke u terramagmi, donje dvije svježe presađene u composani za ruže. Temp i vlagu nemjerim, nikle su 11.02 veća, odnosno 16.02. manje, zalite s dodatkom hesijevog root complexa. Do daljnjega su na ovom režimu, vjerojatno do kraja mjeseca a onda gore pod 150 HPS na cvjetanje. Zanima me šta će iz svega ispasti

Nek se zeleni dobri ljudi
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
kod tebe uvek ima masnih hedova..sto znaci da ce na kraju goreti od perverzije. Ta ukrstanja mi nikako nisu isla u prilog. zivo me zanima kako ce to teci kod tebe.
Lep start biljaka..

edit> izgleda da si vec topirao?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....o kolega Kenny, dugo te nije bilo.........nesumnjam u tebe.........sretno i pratim.........
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
hvala drugari, nisam je topirao niti ne namjeravam, vjerojatnije će biti neki oblik LST-a kasnije, no otom potom

:goldmaryjane: :heartbeat: YNWA :heartbeat: :goldmaryjane:
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
Super je što se igraš tate i mame :) Ja još uvek nemam dovoljno iskustva, ali planiram da se igram, što da kupuješ seme kad možeš sam napraviti. Super su biljke, samo cepaj :thumb:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
da zabilježim neke stvari

prekjuče presađena i posljednja, zalite sve dobrano s hesijevim začinima vit+zyme+root , dobar start sve u svemu. Dodao sam još dve žute cfl u pogon tako da je sada 4+4 plave-žute, cca 12000 lm, režim svjetla od danas 19/5,malo struje da se uštedi a i da se cfl-ke malo odmore


1. U terramagmi od početka u ovoj posudi, cca 3 L , 15-tak dana stara. bez mane rekao bih, poput najboljih genetika zasad, struktura biljke bez mana, mali razmak između noda, obećava
2. Prekjuče presađena u mješavinu terramagme i composane ( cca 50-50), 10-tak dana stara,malo je svjetlije zelena boja, snažan rast, jače i duguljastije lišće


3. U composani, 10-tak dana, presađena kao mala par dana, najmanja zasad, malo zgužvano lišće ispočetka, tako mi je dosta caramelicious izgledalo napočetku, zgužvan i nepravilan rast, sad će ona krenuti
4. identično kao i br 3 sve tretirana, izgledom najviše podsjeća na br 1, pravilna struktura i lišće


Ugodno sam iznenađen startom, nema nikakvih deformacija iliti disbalansa, sve biljke izgledaju obećavajuće samo da omjer ženki bude povoljan, do daljnjega



:spliff:
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Ako se vodimo pravilom da su najnaprednije obicno muske..onda si ubo premiju. Lepo izgleda :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.