Karburatori

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
02.11.2006
6
0
0
39
isti k.... ko bong ustvari mi to tako zovemo. možeš to napravit od rolice(kartona na kojem je zaljepljena rolica.

OP
OP
GreenMan

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.808
127
88
44
www.legalizacija.org
Bong je nesto sasvim drugo :!: Ovo je ostatak fax rolne.A efekat...pa probaj sta da ti kazem.Znaci ovaj kraj blizi jointu zatvaras i otvaras prstima,kao da sviras frulu :) a na drugi kraj vuces.Zadrzis prstima par sekunda pa pustis i istovremeno povuces bas jako,punim plucima.Ako je dobra vutra ima da te pukne neces znati sta ti je :lol:

delboy

Prijatelj Foruma
Poznanik Foruma
04.06.2006
421
198
43
balkan
File Cabron Chill-o-matic je napisao(la):
tihaè je napisao(la):
ok zakaj uopæe to radiš dobiš neki bolji uèinak ili...
ne nego lošiji uèinak apsolutni poèetnièe :roll:
a sta ti moras biti poklopac svakom topicu ?
sta covjek nemoze ni pitat...?

ako nezna...onda je ovo mjesto gdje ce sigurno nauciti nesto o tome.

04.12.2006
16
0
0
^^ radi se o vrlo glupom pitanju...jedino što to glupo pitanje zavrijeðuje je glupi odgovor...zašto bi se èovjek uopæe muèio na izradi improvizirane boce ili lule ako bi uèinak i dalje ostao isti??? neznam zašto uopæe moram pisati ovakve stvari... postoje pitanja koja su vezana za neznanje ili neiformiranost... takoðer postoje stvari koje se jednostavno i logièki zakljuèe...ono pitanje definitivno ne spada pod prvu kategoriju...

07.06.2006
20
0
0
Mozda lupam, ali tako je dim valjda malo manje "vruc" shto bi trebalo da znachi da manje peche grlo.. shto znachi da mozhete vishe da povuchete :p

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
885
73
0
ili bi mozda trebao da se vise lepi za bronhije :wink:
hladan vazduh se vise lepi za bronhije od toplog,a razredjeni vazduh bolje prodire u te iste bronhije zbog kolicine kiseonika u njemu...
u dimu jointa kao i u svakom drugom dimu ne postoji skoro ni trunka kiseonika tako da vam ostaje da kombinujete i igrate se sa dimom...

inace oko onog gore,mislim da postoje samo glupi odgovori( koje ponekad i ja koristim :? ),svako pitanje bi trebalo biti iz neznanja a odgovor iz...

delboy

Prijatelj Foruma
Poznanik Foruma
04.06.2006
421
198
43
balkan
Ja osobno sam probao skoro na sve pusiti...bar na sve za ceg sam cuo..
imam bong i probao sam na sve moguce ,od mlijeka,votke,limuna,soka,gusti sok,kola,sprite,fanta,snijeg,led...itd...itd

i stvarno je drugaèije...recimo kad na mlijeko pusis...jako filtrira dim,i nevjerovatno puno dima mozes povuci...uz to sve stvaraju se mjehurici unutar bonga koji se pune dimom...ma spektakl.
led i snijeg neznam sta je bolje...
mozda led...jer kad sam na snijeg pusio povukao sam toliku kolicinu dima da sam kasljao oko 15 minuta i onda se izrigao...nemoram govorit koliko sam se unistio...

ove pipeove nevolim...deru po grlu nenormalno i nemoze se bas povuci dobar dim...

nije da pricam bezveze...probajte...ja sam eksperimentirao stvarno dosta.
:lol:

04.12.2006
16
0
0
ja sam za vodu i mlijeko, u biti za sve prirodno jer npr. znam ljude koji puše na one sokove od višnje ili èega veæ kupljene u marketu a u tome ima kemikalija kolko hoæeš...to veæ nije ok...ali sve prirodno je zakon, pušio sam i na limunadu i na mlijeko ali osobno mi je najbolje ono najstandardnije -> ledena voda ili voda + led na ice bongu...

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.151
72
0
12
Probao sve i svasta, za sad najbolje je ice-bong...
ako neko ne zna sta je... to je obican bong sa pregradom na koju se stavlja led, zbog jos boljeg hladjenja dima...
PS leda se moze natrpati i u obicni bong... :lol:

Sto se "karburatora" tice ok su jer se dim malo ohladi, moze ga se povuc vise odjednom, i ono najvaznije, dobijes malo kisika :D
prednost je to sto ga mozes napravit u pol minute od bilo cega u obliku cijevi :) (limenke od cuge, razne kartonske role, bass reflex cijev od woofera lol... itd..)