Karburatori

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Bong je nesto sasvim drugo :!: Ovo je ostatak fax rolne.A efekat...pa probaj sta da ti kazem.Znaci ovaj kraj blizi jointu zatvaras i otvaras prstima,kao da sviras frulu :) a na drugi kraj vuces.Zadrzis prstima par sekunda pa pustis i istovremeno povuces bas jako,punim plucima.Ako je dobra vutra ima da te pukne neces znati sta ti je :lol:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
File Cabron Chill-o-matic je napisao(la):
tihaè je napisao(la):
ok zakaj uopæe to radiš dobiš neki bolji uèinak ili...

ne nego lošiji uèinak apsolutni poèetnièe :roll:

a sta ti moras biti poklopac svakom topicu ?
sta covjek nemoze ni pitat...?

ako nezna...onda je ovo mjesto gdje ce sigurno nauciti nesto o tome.
 
04.12.2006
16
0
0
^^ radi se o vrlo glupom pitanju...jedino što to glupo pitanje zavrijeðuje je glupi odgovor...zašto bi se èovjek uopæe muèio na izradi improvizirane boce ili lule ako bi uèinak i dalje ostao isti??? neznam zašto uopæe moram pisati ovakve stvari... postoje pitanja koja su vezana za neznanje ili neiformiranost... takoðer postoje stvari koje se jednostavno i logièki zakljuèe...ono pitanje definitivno ne spada pod prvu kategoriju...
 
07.06.2006
20
0
0
Mozda lupam, ali tako je dim valjda malo manje "vruc" shto bi trebalo da znachi da manje peche grlo.. shto znachi da mozhete vishe da povuchete :p
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ili bi mozda trebao da se vise lepi za bronhije :wink:
hladan vazduh se vise lepi za bronhije od toplog,a razredjeni vazduh bolje prodire u te iste bronhije zbog kolicine kiseonika u njemu...
u dimu jointa kao i u svakom drugom dimu ne postoji skoro ni trunka kiseonika tako da vam ostaje da kombinujete i igrate se sa dimom...

inace oko onog gore,mislim da postoje samo glupi odgovori( koje ponekad i ja koristim :? ),svako pitanje bi trebalo biti iz neznanja a odgovor iz...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ja osobno sam probao skoro na sve pusiti...bar na sve za ceg sam cuo..
imam bong i probao sam na sve moguce ,od mlijeka,votke,limuna,soka,gusti sok,kola,sprite,fanta,snijeg,led...itd...itd

i stvarno je drugaèije...recimo kad na mlijeko pusis...jako filtrira dim,i nevjerovatno puno dima mozes povuci...uz to sve stvaraju se mjehurici unutar bonga koji se pune dimom...ma spektakl.
led i snijeg neznam sta je bolje...
mozda led...jer kad sam na snijeg pusio povukao sam toliku kolicinu dima da sam kasljao oko 15 minuta i onda se izrigao...nemoram govorit koliko sam se unistio...

ove pipeove nevolim...deru po grlu nenormalno i nemoze se bas povuci dobar dim...

nije da pricam bezveze...probajte...ja sam eksperimentirao stvarno dosta.
:lol:
 
04.12.2006
16
0
0
ja sam za vodu i mlijeko, u biti za sve prirodno jer npr. znam ljude koji puše na one sokove od višnje ili èega veæ kupljene u marketu a u tome ima kemikalija kolko hoæeš...to veæ nije ok...ali sve prirodno je zakon, pušio sam i na limunadu i na mlijeko ali osobno mi je najbolje ono najstandardnije -> ledena voda ili voda + led na ice bongu...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Probao sve i svasta, za sad najbolje je ice-bong...
ako neko ne zna sta je... to je obican bong sa pregradom na koju se stavlja led, zbog jos boljeg hladjenja dima...
PS leda se moze natrpati i u obicni bong... :lol:

Sto se "karburatora" tice ok su jer se dim malo ohladi, moze ga se povuc vise odjednom, i ono najvaznije, dobijes malo kisika :D
prednost je to sto ga mozes napravit u pol minute od bilo cega u obliku cijevi :) (limenke od cuge, razne kartonske role, bass reflex cijev od woofera lol... itd..)