Karcinom želudca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.03.2013
18
12
0
34
Evo prvo otvaram ovu temu, kao što i sam naslov kaže, jer je ocu nedavno dijagnosticiran karcinom želudca. Na operaciji je prije koji dan otvoren i karcinom se nije proširio od želudca nikud (nije metastazirao), ali je izrastao jako velik i probio želudac van i omotao žile (veliku aortu iz srca). Doktor (u kojeg imam 100% povjerenje jer je bolno iskren i stručnjak u tom području) je rekao da ako tu i prismrdi skalpelom da bi otac umro na operacijskom stolu u roku minute. Kemoterapije i zračenje ne dolaze u obzir zbog blizine srca. U biti čovjeku u ovakvoj situaciji ili može doma ležati na krevetu i čekati smrt ili probati se boriti. S obzirom da kemoterapije i zračenja uništavaju organizam (ovo će svaki normalni liječnik potvrdit) mislim da je otac idealni kandidat za alternativnu medicinu. Ako nekog zanima zašto je medicina digla ruke od 49godišnjeg čovjeka - gotovo identični karcinom je imao dr. Franjo Tuđman prema riječima liječnika - najskuplji medicinski tretmani na svijetu mu nisu pomogli.

Zašto opće otvarati ovakvu temu na forumu o kanabisu?
THC bez sumnje uništava stanice raka. U ovom ne vjerujem nego znam. Smatram da pušenje kanabisa (u količinama koje ne zatupljuju mozak do daske :D) djeluje blagotvorno na organizam (pogotovo na psihu). A ulje je nešto sasvim drugo. Naime gledao sam kako se radi i pročitao dosta toga ( ne samo u ulju kanabisa nego i o mnogim drugima) i zaključak je da tim "izgaranjem" alkohola (ili bilo kojeg drugog preparata) se uništavaju bilo kakve bakterije ili negativni efekti (biljka negdje mora rasti, a današnja zemlja i gnojiva.... mislim da nema smisla o tome previše pričati da većina poznata. Uvjeren sam da mu ulje može makar olakšati zadnje dane (pogotovo jer se otac godinama liječi od depresije i anksioznosti - poprilično sam siguran da uz stres i prehranu jedan od glavnih razloga zašto je i dobio rak kao prvo).

Ako nekog zanima nešto vezano uz karcinom slobodno neka pita ili ovdje ili privatnom porukom, nažalost s ovom bolešću (iako osobno smatram da je riječ o otkazivanju tijela, odnosno tijelo nakon maltretiranja raznim "sranjima" koje mu radimo jednostavno izgubi bitku) sam se već susreo dosta puta, pa imam dosta saznanja (doduše većinom o modernoj medicini).

Bilo kakva informacija koliko god vam se činila nebitnom je dobrodošla, pogotovo bilo kakvo iskustvo s borbom protiv ove bolesti.

Otac trenutno ne da se nalazi na dnu rijeke nego mislim da je još zakopan 2 metra ispod xD. Jer znam da neće ništa alternativno prihvatit samo tako, ali neću odustati dok god je živ.
Ono što imam u planu je sljedeće:
- da ne unosi šećere u tijelo nikako (ovo mi je i doktor rekao da rak uživa u šećeru)
- da izbaci meso koliko god je moguće, i proba jesti ribu kao jedino rješenje
- korištenje ulja (ovdje je prvi problem kako ga opće nabavit jer u biti riječ je o ilegalnom sredstvu, bilo kakva informacija oko ulja je i više nego dobrodošla)
Ovom prilikom zahvaljujem Mazaru, mislim da čovjek nije niti svjestan koliko je pomogao samo što je podijelio svoje iskustvo (koje nije nimalo lagano za podijeliti, pročitao sam svih 45 stranica koje je napisao (i drugi) u komadu ^^), kapa do poda, da živimo u normalnom svijetu bio bi počasni građanin i uzor drugima
- smatram da detoksizacija tijela povremeno također pomaže, makar u smislu da ojača organizam za obranu
Sve druge metode, ako ih bude ću napisati u ovoj temi.

Znam da se ovo vjerojatno nikom neda čitati, ali eto, nakon što sam pročitao Mazarovu temu, jednostavno sam dobio inspiraciju, a svuda po netu vidim da ljude očaj, strah i panika tjera na svašta, ako postoji mogućnost da ovo što pišem nekome jednog dana imalo pomogne vrijedi svakog slova.
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
http://phoenixtears.ca/
posalji upit i on ce t ipomoc ako ne onda investiraj 100grama grasa visokog postotka thc (skunk) kupi kuhalo za rizu i par litara benzina i skuhaj ih sam mislim da ces imati dovoljno za sest mjeseci radio sam to svom pokojnom prijatelju ali njemu je vec bilo kasno ali barem sam mu smanjio tegobe , inace doza ti je oko pol zrna do zrno rize
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
nabavi ulje hladno presanih sjemenki marelice sa b17 3 x dan po 2 ml nabvi imelu,rosopas,neven stavi u rakiju 10takdana u jednakim djelovimau omjeru 1;5 bilje ;rakija nek pije 3 jusne 3 x dan,neka pije 2 puta dnevno po zlicu cajnu sode i pol zlice cajne limunske kiseline u 2 dl vode (promjesaj i kad prestane pjenit) to ce mu dici luznatost organizma a to je kljucno je karcinom nemoze rasti i pustat metastaze u luznatom organizmu samo sa ovom terapijom i tvojim navedenim gore napravices jako puno malo duze ce trebat al ici ce a sa uljem na ovo je zdravza svega parmjeseci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55
18.03.2013
18
12
0
34
WEEDetix je napisao(la):
nabavi ulje hladno presanih sjemenki marelice sa b17 3 x dan po 2 ml nabvi imelu,rosopas,neven stavi u rakiju 10takdana u jednakim djelovimau omjeru 1;5 bilje ;rakija nek pije 3 jusne 3 x dan,neka pije 2 puta dnevno po zlicu cajnu sode i pol zlice cajne limunske kiseline u 2 dl vode (promjesaj i kad prestane pjenit) to ce mu dici luznatost organizma a to je kljucno je karcinom nemoze rasti i pustat metastaze u luznatom organizmu samo sa ovom terapijom i tvojim navedenim gore napravices jako puno malo duze ce trebat al ici ce a sa uljem na ovo je zdravza svega parmjeseci
http://www.maticnjak.hr/product/ulje-jezgre-marelice-prunus-armeniaca/
Dali bi to bilo to ulje? naime za b17 znam i mislio sam ga koristiti, ali da jede čiste sjemenke jer za ulje nisam nit znao iskreno, i još oko b17 3x po 2ml je 6ml sto je već opasna doza zbog trovanja cijanidom (o ovome sam pročitao na više mjesta, otac doduše ima još uvijek krvnu sliku bolju nego 90% zdravih ljudi (citiram doktora ovdje) i kilažu oko 120 kg - sto ni sam ne znam jel loše ili dobro)?
Koja vrsta rakije? (travarica možda? s obzirom da znam da 1 svako ujutro na tašte smiruje želudac)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Slušaj druida[/SIZE] :thumb:[SIZE=10pt] [/SIZE][SIZE=10pt],[/SIZE]
[SIZE=10pt]teško mii je davati neki savjet, kad s mojim savjetima ćeš morati malo pričekati 3-4 mjeseca.... [/SIZE]
[SIZE=10pt] [/SIZE]
[SIZE=10pt]Jako mi je žao situacije u kojoj se nalazite, imam prijatelja (rak pluća) koji je kupio „vrhunsku“ travu i od nje napravio ulje, i svi oni koji prodaju ulje misle da je vrhunsko jer jako puca (a ni ne znaju koja je vrsta)....[/SIZE]
[SIZE=10pt]I nije THC taj koji ubija rak nego CBD[/SIZE]
http://kontra-punkt.info/kiosk/kalifornijski-medicinski-centar-dokazao-kanabis-lije%C4%8Di-rak
[SIZE=10pt]Morate shvatiti da sam i ja dugo lutao dok nisam otkrio z7, ono što bi htio napomenuti da ima 15% CBDa, a vrhunske uličarke možda imaju 0,5 %. Prije z7 sam imao onu od 5% CBDa, vjerujete mi razlika je OGROMNA između 5% i 15 %.[/SIZE]
[SIZE=10pt]Zašto to pričam – taj prijatelj (rak pluća) je izgu[/SIZE] bio vjeru u kanabis kao svemogući lijek, sad ćemo ga pokušati razuvjeriti, sredili smo mu box u kojem će uzgojiti z7 i onda jedan dio ide u ulje, a drugi dio onako kako su mi rekli iz CBD CREWa, skjuranu travu sat vremena u pećnici na 120 stupnjeva i onda to smrviti i puniti kapsule
[SIZE=10pt] [/SIZE]
[SIZE=10pt]Jesus uspio sam nešto napisati od tolike vreve oko sebe[/SIZE]
:whacky058:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
da i ovaj gore ti je napiso da su doze pola do zrno rize to je istina ali samo cca prvih tjedan dva nadalje se povecava neki idui do 10 takvih zrna po meni je 6 zrna sasvim dovoljno ako terapiju ulja prati jos nesto i ako nema bolova i 100 g trave cca 10ml ulja sto tije za pocetak terapije jedno 2-3 tjedna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
https://www.vutra.org/topic/9907-tamo-gdje-moderna-medicina-prestaje-dnevnik-terapije-uljem-konoplje-rak-pluca/

evo pa gledaj

i kao drugo b 17 je spoj 2 molekule glukoze sa molekulom cijanovodika taj cijanid je aktivni cijanid i kao takvog zdrava stanica ga prepoznaje i netreba te ga nece ni absorbirati a stanice malignog ponasanja koje imaju iskrivljenu dna sliku ne prepoznaju taj aktivni spoj isto kao sto ne prepoznaju ni aktivni kisik kojeg nose crvena krv nazrnca ,stanice karcinoma ce ga zbog molekula glukoze uzet i time unjet cijanid u sebe i urusice im se stanicna struktura,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55 and mazar

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
tu smo da pomognemo koliko mozemo inace znam za slucaj covjeka koji je prelaskom na 100 posto sirovu hranu rjesio zavrsni stadi karcinoma crjeva sa obilnim krvarenjima u par mjeseci imoje 50god tad a dozivio 98 godina te od 50 do 98 godine se nije niti
razbolio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55
18.03.2013
18
12
0
34
Kad si spomenuo baš krvarenje, moj otac je u biti i medicinski vrlo rijedak slučaj, iako je tumor maligan i velik kao ljudski dlan (zaista je velik) tumor (doktor je siguran da ga ima preko godinu dana) nije uopće metastazirao - doktor na operaciji kaže jetra 100% čista i pluća također, nesreća je samo što je zahvatio tu aortu (glavna iz srca, debela kao prst) jer inače kaže doktor da bi izrezao đubre i može normalno još 50 godina živiti. Ako rak progrize aortu makar će otići bez muka, a ako ne čeka ga bitka sa čovjekom koji nezna odustati :D

Evo jedno pitanje malo i nije vezano možda za ovo ali svejedno, naime tata voli špek šta da kažem (nema sam od sebe preko 100 kg). Dali bi bilo jako štetno da tu i tamo pojede komad jer mislim da bi mu u glavi to dalo volju da za nečim živi jer ako ga ovako iznenada bacim na ulja i ribu, mislim da će dosta loše odreagirati čega me najviše strah jer ako neće htjet pomoć sam sebi neznam kako onda da mu ja pomognem koliko god uporan bio.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nisam neki veliki stručnjak , ali radi se o raku želuca???
Mislim da je vrlo bitno šta unosi u njega....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
a nece ga malo speka ubit ali kolesterol i masnoce ce oslabit tu aortu i vec jesu poanta je onda tekpaziti na krv zile i krvni tlak jer sa velikim tlakom zile slabe postaju tanke i lako pucaju a pogotovo pod pritiskom objasni ti tati da jebolje da neko vrjeme ne jede spek i hrani se zdravo i ljeci se pa kad se izljeci nek jede spek ponovo
naj vaznije je da izbacis BJELI SECER,BJELO BASNO,ZEMNU BJELU SOL,i BJELU MASNOCU to su cetri najbolje hrane za karcinom a najgore za organizam osim sto kisele organizam te rak u takvom organizmu buja i raste ostecuju zile,,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55 and mazar

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
evo da i ja uletim sa nekim savjetima ali nije tu covijek previse pametan jer dobro veli phoenix55 da se boji da tata ne odustane od zdrave hrane jer vjerojatno ima i zasto, a to znam i iz osobnog iskustva koliko smo mi stariji tvrdoglavi i robovi navike loseg zivota a to i je ono najgore kod prirodnog ljecenja bilo koje bolesti mjenanje navika u vlastitoj glavi i tijelu.......to isto sam sve prosao sa svojim ocem davno koji je isto umro od raka pluca u roku 10 mj a prije toga nije bio nikad kod doktora......tako da ti je moj savjet ako imas i malo vremena trebao bi postepeno staroga nagovarati na tu promjenu prehrane i nacina zivota a ako nemas onda mu probaj objasniti i dati da cita o alternativnom ljecenju bolesti pa da proba shvatiti neke stvari kako organizam funkcionira jer na taj nacin ce onda shvatit u svojoj glavi neke stvari pa ce onda i sam dobiti volju na takav nacin ljecenja................ako nemaa vremena onda mu ti probaj ukratko objasniti kako to funkcionira u prirodi jer vidim da si napisao da si dosta toga procitao o prirodnom ljecenju......
neznam sta bi jos dodao kad ti nepoznam starog pa je tu najteza stvar motivacija za totalnom promjenom zivota tvog oca a on bi to trebao shvatiti sam uz vasu pomoc i onda ce to tek da krene u fazu izljecenja.............Moj savjet tebi bi bio neznam dali si o tome citao ali onoliko koliko ja znam o svemu tome je da probas prvo ciscenje organizma od raznih otrova, virusa, parazita i gljivica nacina ima razno raznih brzih i sporijih to je pod broj 1 a onda uz to i promjena nacina ishrane i mjenjanja nacina zivota za 100%......eto toliko od mene za sada pa bumo vidjeli dalje ak se sta sjetim sad sam preumoran cijeli dan radim od jutra..............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55
18.03.2013
18
12
0
34
Hvala grga77. Koliko ima vremena stvarno nemam pojma, baš oko toga tražim neko mišljenje ali ni sam neznam gdje. Jedino znam ako karcinom pregrize aortu da je mrtav tog trena, ali makar se neće patit. E sad ako se prema riječima doktora rak samo obavija oko te aorte (ili žila nemam sad točno pojma) koliko sam shvatio može proći i preko godina dana, može pola... Već sam napisao da je rak u biti homogen tj. drži se kao jedna cjelina nikud ne metastazira, to mi u jednu ruku daje nadu, jer ovim prirodnim metodama ako mu se blokira hrana on je samo na tom jednom mjestu (bez obzira što je velik kao dlan) i mogao bi se zaustaviti rast. A otac je fizički do operacije bio kao normalan čovjek, nadam se da ga operacija nije jako uzdrmala. Ugrađena mu je cijev da se može hranit sad normalno (to je "dvosjekli mač"), jer će mislit kako mu je bolje pa neće htjet niti čuti za išta šta mu predložimo. Uvjeren sam ako ga uspijem psihički nekako pridobit, i polagano sa čiščenjem tijela i metodama koje mi je druid preporučio da će bit napretka. U fizičkom pogledu, jedan primjer je moj deda koji sa šećerom 35 u krvi nije pao u nesvijest i doktori nisu vjerovali, a sestra koja mu je mjerila šećer izmjeri 3.5 umjesto 35 (WTF), u psihički je u dosta lošem stanju i ako to uspijem podignut na bolji nivo vjerujem da i ima šansu.

Evo samo da da spomenem da već lagano sredstva se pripremaju čim otac dođe doma iz bolnice da krenemo na čišćenje organizma, odlučit da kao druid krenem sa marelicom baš onim srcem unutra ili odma ulje. Jedini problem su fenixove suze :) Obija mi se o glavu sad moja lijenost šta sam uvijek kad smo duvali bio potrošač, a nisam probao nikad uzgojit. Mislim možda posadit ali moram smislit nešta prije toga, makar male količine da se malo navikne pa ako bi uspio nekako doći do ove mazarove sorte šta je čini se rak za rak :D da odma udari sa par zrna po unosu

Još jednom svima hvala, kad se čovjek nađe u ovakvoj situaciji bilo kakva pozitivna informacija pomaže :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
dobro je sto je rak u zelucu sto znaci da sve sto unese uzeludac ide direktno na njega ulje ce ga razjebat u mjesec dana do neprepoznatljivosti samo pocni terapiju bilo cime vide ces ubrzo rezultate
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
pozdrav haha smjesno ovaj tu gore imam nick od dva slova. kazes prvih tjedan dana neznam bas ja ubrzo pocinjem sa terapijom (alergo asma jebi +ga proljece je) i nepovecavam ju inace phinixove suze nemaju nikakav ucinak naduvanosti ili ti barem mene ne puca posto je dokazana da prokuhavanjem i visokim temperaturama thc se raspada, kako sam bio na seminaru u ljubljani osobe koje nisu navikle na snaznu aromu koje suze imaju terapija pocinje s pola zrna rize (tako reko gospon koji to izmislil i koji se je spasil od toga povecavanje doze do 2zrna mac i to nakon 6 mjeseci ako je u slucaj o pacjentu koji prolazi trecu turu kemo.
ocito ne govorimo o istom ulju jer finiksove suze bas su to kaj sam napisao a ovaj recept mi se cini ok mada koliko znam ovo sa rakijom nije najbajnije rjesenje jer ljudi sa takvim tegobama nebi smjeli piti (tati mi je bio na operacij zeluca nesmije niki jarac jest
respect,
 
19.09.2012
8
3
0
61
Pozdrav svima!
Pridružujem se ovim tužnim komentarima,na žalost sa iskustvom.
Supruga ima karcinom debelog crijeva sa metastazama na plućima i od nedavno na
crijevima i po svemu sudeći broji zadnje dane ovozemaljskog postojanja.Koristili smo B17 ali bez uspjeha. pridržavali smo se kompletnog protokola i ništa.
Ovo pišem iz vlastitog iskustva iako još uvjek vjerujem u B17.
Možda smo zakasnili a možda je doza bila premala ili je sam proizvod loš.
U svakom slučaju stojim na raspolaganju svakome za bilo kakvu informaciju o korištenju B17 u liječenju raka.
Do ulja nažalost nisam stigao što zbog novaca a više zbog sumnje u kvalitet kupljenog proizvoda.Bio bih zahvalan na usmjerenju u nabavi dobrog ulja,barem da olakšam supruzi zadnje dane kad joj već nisam mogao pomoći.
 
18.03.2013
18
12
0
34
milidrag1 je napisao(la):
Pozdrav svima!
Pridružujem se ovim tužnim komentarima,na žalost sa iskustvom.
Supruga ima karcinom debelog crijeva sa metastazama na plućima i od nedavno na
crijevima i po svemu sudeći broji zadnje dane ovozemaljskog postojanja.Koristili smo B17 ali bez uspjeha. pridržavali smo se kompletnog protokola i ništa.
Ovo pišem iz vlastitog iskustva iako još uvjek vjerujem u B17.
Možda smo zakasnili a možda je doza bila premala ili je sam proizvod loš.
U svakom slučaju stojim na raspolaganju svakome za bilo kakvu informaciju o korištenju B17 u liječenju raka.
Do ulja nažalost nisam stigao što zbog novaca a više zbog sumnje u kvalitet kupljenog proizvoda.Bio bih zahvalan na usmjerenju u nabavi dobrog ulja,barem da olakšam supruzi zadnje dane kad joj već nisam mogao pomoći.
Žao mi je što je situacija teška, ali nemoj samo klonuti duhom, baš sam došao od tate i rekao mu stanje poslije operacije (doduše sam mu malo ublažio istinu) i na moje čuđenje veli dok me Bog čuva čuva me. Prihvatio je što ga čeka rekao bih solidno, makar se nije predao skroz. Ja ne očekujem neka čuda isto da budem iskren, nadam se samo da neće patit previše, a sve šta mislim da bi mu moglo pomoći, ću naravno probati. Od svih metoda poprilično sam siguran da je THC (po mazarovima riječima CBD) najdjetvorniji od svega jer kako ja ipak vjerujem u znanost prije svega, te supstance dokazano uništavaju stanice raka (u ovo nema smisla sumnjat opće ima preko 100 članaka od raznih znanstvenih istraživanja). No tu se javljaju dva glavna problema, prvo nabavit ulje je nemoguća misija (a dok proizvedeš, ako opće uspiješ većini je već kasno). A ovo što znači da je kasno dati ću primjer samo kad nekog pogode metkom, izvade metak ali čovjek svejedno umre (tijelo je pretrpilo preveliku štetu), isto je s karcinomom. Što se tiče nabave samog ulja sjemenke koliko sam shvatio možeš samo nabavit iz Nizozemske, a sve ostalo je ilegalno. A sumnjivi likovi po ulici bi ti prodali bilo šta, mislim da to nije opcija. Opet uzgojit biljku nije šala, a vremena za grešku nemaš (pogotovo izrada ulja, iako imaš na forumu sve opisano do zadnjeg detalja nije baš jednostavno "kao kuhanje čaja"). To je i mene malo deprimiralo jer sam shvatio da ulje neću nabavit nikad, a proizvest sam ako prvi put radiš sve je dosta upitno (iako bih rekao da ljudima oboljelima od karcinoma više ulogu igra vrijeme). Ali glavu gore, nema predaje, a smrti se bojati netreba.
Naime jedno pozitivno iskustvo čovjeka starog nekih 70 godina, operiraju mu rak debelog crijeva (izrežu ga), ali se on vrati na želudac (identično kao mome ocu), i čovjek odbije daljnja mesarenja i ode doma ubiti da umre. To je bilo prije 3 godine, naime pridržavao se metode prirodnih čajeva ( u biti koristio je gljivu jednu, mislim da ima na ovom forumu nešta o njoj već napisano) i živi normalnim životom i dan danas, ne zanima ga opće kakvo je stanje tijela kaže dok živi živi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
cj1980 je napisao(la):
pozdrav haha smjesno ovaj tu gore imam nick od dva slova. kazes prvih tjedan dana neznam bas ja ubrzo pocinjem sa terapijom (alergo asma jebi +ga proljece je) i nepovecavam ju inace phinixove suze nemaju nikakav ucinak naduvanosti ili ti barem mene ne puca posto je dokazana da prokuhavanjem i visokim temperaturama thc se raspada, kako sam bio na seminaru u ljubljani osobe koje nisu navikle na snaznu aromu koje suze imaju terapija pocinje s pola zrna rize (tako reko gospon koji to izmislil i koji se je spasil od toga povecavanje doze do 2zrna mac i to nakon 6 mjeseci ako je u slucaj o pacjentu koji prolazi trecu turu kemo.
ocito ne govorimo o istom ulju jer finiksove suze bas su to kaj sam napisao a ovaj recept mi se cini ok mada koliko znam ovo sa rakijom nije najbajnije rjesenje jer ljudi sa takvim tegobama nebi smjeli piti (tati mi je bio na operacij zeluca nesmije niki jarac jest
respect,
Žao mi je što upadam ali mislim da ti ne čitaš dobro.
Weedex nije pisao o tom ulju a ja mislim da ti konzumiraš takvo ulje jer te ne puca a mi svi napucani i neki od nas preboljeli rak zbog tog ulja. Razmisli o čemu piše.Weed u rakiju stavlja ljekovite biljke a ne vutru nju stavlja u etanol a to nije rakija. Sorry nisam mogla preko toga pa bez zamerke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar