Karcinom bubrega

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2019
4
0
1
39
Pozdrav ekipa.. Nov sam ovdje i što više čitam to manje znam. Pa ću ovako zamoliti za pomoć i nadati se da će netko od ćlanova pomoći.
Otac mi ima rak bubrega sa metastazama na jetri i plućima. Imamo RS ulje (nažalost, uzgoj svojeg ulja ne dolazi u obzir za sada i utrka je s vremenom)
RS ulje koje imamo trebalo bi biti autentično. Neznam nikog drugog tako da nam je to jedina opcija. Vjerujem osobi koja mi nabavlja ulje
Zanima me kako je najbolje krenuti, (znam ono pola zrna riže pa sve do 1 grama)?
Mislim mu doslovno sve do 1 grama složit u čepiće za oralnu primjenu. Zanima me koje namirnice i dodatke koristiti prije i nakon konzumacije ulja?
Trenutno uzima po zrno na dan i ima vrtoglavice kad ustaje, ostale simptome nema. Kako smanjiti učinak THC a da on i dalje radi svoj posao.
Molim vas neku preporuku. Hvala
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
preporuka je da uzima i dalje i povečeva dozu, kad stekne određenu toleranciju na thc skoro svi simptomi nestaju i puno lakše sve to podnosi
za prehrambene dodatke nemam pojma samo nek on ulje maže a za hranu s ovom i sličnom dijagnozom ima tema na Vutri pa pogledaj, mislim u medicini
Sretno dalje