KARCINOM DOJKE I ULJE KANABISA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2019
6
3
3
46
Dragi moji,dijagnostikovan mi je karcinom dojke,invazivni nfs. Imam 41 godinu,nemam bolove hvala Bogu.Ljekari su predlozili postednu operaciju ,ne znaju jos uvijek dok ne otvore da li ce biti kemoterapija, koju bih ja najvjerovatnije odbila.Nabavila sam MEDICINSKO ulje kanabisa sa CBD I 0,2 % THC. Ubija li stanice raka ovo ulje kanabisa?? Ne znam ni kako dozirati, nista ne znam.Panika mi je velika ...Molim Vas pomozite sa bilo kakvim informacijama...Hvala Vam puuuno
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
na žalost, to nije to ulje koje ti treba, neće odmoći, ali tebi treba THC ulje sa što većim postotkom THC-a, kod nas poznato kao Rick Simpsonovo ulje
možeš sama uzgojiti biljke i napraviti ga ili nekako nabaviti na crnom tržištu, ali to ovaj forum nikako nije
malo pročitaj ovo https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/ pa će ti sve biti jasnije
sretno & dobrodošla na :vutra:
 
14.06.2019
6
3
3
46
Hvala Vam za odgovor puno,ali sam sada tuzna ako ovo ulje ne ubija stanice raka.Pijem Zoloft i ne bih smjela kombinovati to drugo ulje, jer ne znam za kontra efekte ili nus pojave.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
nisam upoznata, ali mislim da Zoloft i bez ulja ima jako puno nuspojava
liječenje uljem je ozbiljan i dugotrajan postupak koji ima i nuspojave koje nisu svakome ugodne, ali postupnim sticanjem tolerancije i pravilnim doziranjem moguće je normalno funkcionirati
 
14.06.2019
6
3
3
46
Hvala Vam,divni ste.... Samo da se rijesim ovih stanica raka. Ja cu probati sa CBD-om za pocetak,valjda necu umrijeti u medjuvremenu
 
14.06.2019
6
3
3
46
I molim Vas ako znate, posto mi sutra stize CBD ulje,kako ga dozirati, i koliko dugo_Operacija mi je 2 Jula i moram li prestati sa uljem prije operacije.Oprostite sto sam dosadna molim Vas
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
pretpostavljam da je to CBD ulje legalno nabavljen o pa će s njim stići i upute, mislim da nije potrebno prestati s uzimanjem prije operacije. to je skoro pa kao čaj od kamilice i ne ubija ništa
nakon operacije znat će se više i koje su sve opcije, a dotle se možete educirati i o ovom vidu liječenja
good luck & think pink :wave:

mislim da je @2cv izliječila karcinom dojke, ali više nije aktivna, pa možeš pogledati i njene postove, a javit će se sigurno još netko tko zna više :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Aida77

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
posto mi sutra stize CBD ulje,kako ga dozirati, i koliko dugo_Operacija mi je 2 Jula i moram li prestati sa uljem prije operacije.
Moras shvatiti da je CBD koncetrat jak antioksidant i da vrlo dobro neutralizira kemiju koju unosis u tijelo tako da dobro provijeris koje tablete ces piti prije i poslje operacije jer vrlo lako CBD moze isti taj ljek potreban za operaciju ponistiti,a da doktori ne znaju sta se desava.
Svako ulje je ljekovito al bez adekvatne edukacije i krivog doziranja moze doci do problema sa psihom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aida77