Karcinom gusterace, metastaze na jetri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2016
21
23
3
Postovani korisnici,

skroz sam novi korisnik ovog foruma i unaprijed se ispricavam ukoliko je ova tema vec u nekom navratu bila aktivna (otvorena) ali jednostavno nisam uspio pronaci sve odgovore na pitanja koje sam sebi postavio. Totalni sam amater u ovome, te cu postovati svaku Vasu kritiku bilo to losa ili dobra,te naravno pomoc koja mi je itekako potrebna od Vas koji imate iskustava u ljecenju ovakve vrste .

Ovako, radi se o mojoj majci (57g) kojoj je do nedavno dijagnosticiran karcinom gusterace. Prije punih 2 tjedna bila je izvrsena operacija u bolnici Merkur, tj odstranjena je glavu gusterace gdje se nalazio sam karcinom. Pritom su jos nadjene metastaze koje su zahvatile samu jetru (sad u kojoj mjeri to jos uvijek neznam). prognoza doktora jest 6 do max. 12mj zivota, pritom se i osvrnuo na to da kemoterapija nema smisla jer nece uvelike pomoci da razbije metastaze koje se nalaze na jetri.

Ovim putem bih zamolio SVE korisnike za POMOC.

Zanima me gotovo sve.

Zatim bih sam pokusao uzgoj, te pripremu samog ulja.
Stoga bih molio za par vaznih informacija jer od ponedjeljka vec krecem u nabavku svega sto mi je portebno za uzgoj i izradu ovog dragocijenog lijeka.

Zanima me gotovo sve,od odabira vrste kanabisa za ovu bolest, uzgoja, doziranja, nuspojava, i naravno iskustava iz realnog zivota.


Unaprijed se zahvaljujem, te se nadam da ce pomoc ubzo stici.

HVALA
 
Poslednja izmena:
02.09.2016
2
0
1
41
Postovani korisnici,

skroz sam novi korisnik ovog foruma i unaprijed se ispricavam ukoliko je ova tema vec u nekom navratu bila aktivna (otvorena) ali jednostavno nisam uspio pronaci sve odgovore na pitanja koje sam sebi postavio. Totalni sam amater u ovome, te cu postovati svaku Vasu kritiku bilo to losa ili dobra,te naravno pomoc koja mi je itekako potrebna od Vas koji imate iskustava u ljecenju ovakve vrste .

Ovako, radi se o mojoj majci (57g) kojoj je do nedavno dijagnosticiran karcinom gusterace. Prije punih 2 tjedna bila je izvrsena operacija u bolnici Merkur, tj odstranjena je glavu gusterace gdje se nalazio sam karcinom. Pritom su jos nadjene metastaze koje su zahvatile samu jetru (sad u kojoj mjeri to jos uvijek neznam). prognoza doktora jest 6 do max. 12mj zivota, pritom se i osvrnuo na to da kemoterapija nema smisla jer nece uvelike pomoci da razbije metastaze koje se nalaze na jetri.

Ovim putem bih zamolio SVE korisnike za POMOC.

Zanima me gotovo sve.

Zatim bih sam pokusao uzgoj, te pripremu samog ulja.
Stoga bih molio za par vaznih informacija jer od ponedjeljka vec krecem u nabavku svega sto mi je portebno za uzgoj i izradu ovog dragocijenog lijeka.

Zanima me gotovo sve,od odabira vrste kanabisa za ovu bolest, uzgoja, doziranja, nuspojava, i naravno iskustava iz realnog zivota.


Unaprijed se zahvaljujem, te se nadam da ce pomoc ubzo stici.

HVALA
Moraš da si nabavis ma da kolko čitam medical mast trena da se uzgoju bar 5mj.indoor

Idi ma site pogledaj sjeme medical mast i vidi.Eto to bi ta sad bilo to
 
Poslednja izmena od urednika:
16.09.2016
21
23
3
Hvala Markizklon,
odlucio sam se za C99 Female, OG Kush Dinafem i CBD Critical Cure.

Sada cekam kad stignu i pocinjem sa grow-om.
Morao bih jos odabrati mentora posto mi je ovo prvi puta da ovo radim.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hvala Markizklon,
odlucio sam se za C99 Female, OG Kush Dinafem i CBD Critical Cure.

Sada cekam kad stignu i pocinjem sa grow-om.
Morao bih jos odabrati mentora posto mi je ovo prvi puta da ovo radim.
Umjesto C99 (koji je vecinom sativa) uzmi Critical Kush ili Blue Cheese ili Auroru Indicu ili Sensi Star (sve su indice). Ili najbolje 3-4 vrste, pa kasnije napravis mix u ulju. U ulju ne smjelo biti sative jer ljudi koji nisu nikad pusili ili uzimali ulje nece moci izdrzati djelovanje sative. I ovaj OG Kush ti je na granici.

Imas jos informacija i na stranicama Ricka Simpsona - www.phoenixtears.ca
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Homo sapiens
16.09.2016
21
23
3
OK, hvala za info...vec sam narucio...onda cu samo napraviti mix OG Kush i Critical Cure...vidjet cu reakciju pa sljedeci grow bude neki drugi mix ukoliko se ovo ne pokaze pozitivnim.


Tnx na linkovima!
 
Poslednja izmena od urednika:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Nemoj samo OG Kush (ima 25 posto sative - previse!!!). Nabavi mami indicu koja nema vise od 10 posto sative ili cistu indicu (napisao sam ti gore koje). Critical Cure je CBD strain i nije za lijecenje raka. THC lijeci rak.
 
16.09.2016
21
23
3
Nemoj samo OG Kush (ima 25 posto sative - previse!!!). Nabavi mami indicu koja nema vise od 10 posto sative ili cistu indicu (napisao sam ti gore koje). Critical Cure je CBD strain i nije za lijecenje raka. THC lijeci rak.


OK tnx...a sta OG Kush nije dominantna Indica?
Al mislio sam da C99 bude za dan, a ako pomjesam sa Critical Cure da nebude toliko jako tj toliko intenzivno THC.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Samo ti odradi tako kako si naumio jer nije samo thc taj koji lijeci... puno istrazivanaj eksparimentiraju sa razlicitim omijerima thc-a i cbd-a i dosta dobre rezultate ostvaruju sa 1-1 omijerom tako da ovo sto si odabrao je dobro a price o sativi i da se indica lakse podnosi to su samo zablude...

Canabioidi su lijekoviti i nalaze se u canabisu ma kakav god on hibrid bio razlika je sam u osijecaju na koji odrijedjena sorta dijeluje a to ne znaci da ce svima odgovarati indica a da sativa nije nikako za ulje to su sve price koje se prepricavaju a vecina nikad nije napravila usporedbu vec prepricava davno ispricanu tezu....po mom dosadasnjem iskustvu najbolje bi bilo imati dobru indicu za spavanje, finu cbd-ovku za doze preko dana i rasnu sativu za eksperimentiranje i podizanje svijesti na neki drugi nivo

Zapamti da je svaki canabis ljekovit samo treba naci onaj koji ce vam najvise odgovarat a svi smo razliciti tako da sorte koje meni pasu tebi mozda nece zato je samo jedan logican slijed a to je da vjerujes svom osijecaju i probas sve jer samo tako ces saznati sta vam najvise odgovara

Sretno sa svime i tu smo ako gdje zapne ;)
 
16.09.2016
21
23
3
Samo ti odradi tako kako si naumio jer nije samo thc taj koji lijeci... puno istrazivanaj eksparimentiraju sa razlicitim omijerima thc-a i cbd-a i dosta dobre rezultate ostvaruju sa 1-1 omijerom tako da ovo sto si odabrao je dobro a price o sativi i da se indica lakse podnosi to su samo zablude...

Canabioidi su lijekoviti i nalaze se u canabisu ma kakav god on hibrid bio razlika je sam u osijecaju na koji odrijedjena sorta dijeluje a to ne znaci da ce svima odgovarati indica a da sativa nije nikako za ulje to su sve price koje se prepricavaju a vecina nikad nije napravila usporedbu vec prepricava davno ispricanu tezu....po mom dosadasnjem iskustvu najbolje bi bilo imati dobru indicu za spavanje, finu cbd-ovku za doze preko dana i rasnu sativu za eksperimentiranje i podizanje svijesti na neki drugi nivo

Zapamti da je svaki canabis ljekovit samo treba naci onaj koji ce vam najvise odgovarat a svi smo razliciti tako da sorte koje meni pasu tebi mozda nece zato je samo jedan logican slijed a to je da vjerujes svom osijecaju i probas sve jer samo tako ces saznati sta vam najvise odgovara

Sretno sa svime i tu smo ako gdje zapne ;)

Tnx na podrsci...mislim da prvi topic koji sam procitao ovdje na forumu bio bas tvoj, o izradi samog ulja.
Kojeg mentora bi mi preporucio za growing? Tnx
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Slabo zalazim u mentorski kutak ali sve su to provijereni groweri tako da je nemoguce pogrijesiti sa odabirom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove
02.09.2016
2
0
1
41
Hvala Markizklon,
odlucio sam se za C99 Female, OG Kush Dinafem i CBD Critical Cure.

Sada cekam kad stignu i pocinjem sa grow-om.
Morao bih jos odabrati mentora posto mi je ovo prvi puta da ovo radim.
Nema puno filozofije jedino prati sve što ti pise.bitno je da cbd izjednači thc na 12% koliko i ima v.d-s mrvicu više ili manje zavisi do sorte,ali pošto se radi o raku jetre trena brzo intervenirat,mislim da bi tebi trebala vrsta s više thc-s jer ipak više opusti mišiće i te kroz dozu i obliku ulja djeluje tako da kad se uzme doza koja je namijenjena po pravilima bolesnika i njegovog imuniteta ja osobno imam rak jetre ( I za s je u fazi mirovanja)pa znam i iskreno osjećam kako lijek radi svoje osjećam kako mi spusta se na organe u jednom ugodnom tonu
 
16.09.2016
21
23
3
Nema puno filozofije jedino prati sve što ti pise.bitno je da cbd izjednači thc na 12% koliko i ima v.d-s mrvicu više ili manje zavisi do sorte,ali pošto se radi o raku jetre trena brzo intervenirat,mislim da bi tebi trebala vrsta s više thc-s jer ipak više opusti mišiće i te kroz dozu i obliku ulja djeluje tako da kad se uzme doza koja je namijenjena po pravilima bolesnika i njegovog imuniteta ja osobno imam rak jetre ( I za s je u fazi mirovanja)pa znam i iskreno osjećam kako lijek radi svoje osjećam kako mi spusta se na organe u jednom ugodnom tonu


Tnx Markizklon za info,

sad me jos samo brine kako cu da izvedem to. Hocu li napraviti CCO (jer mi se takoder svida H.Bob razmisljanje), ili cu ipak RSO. Iskreno neznam ni sam sta bi bilo najbolje, i koja bi metoda bila efikasnija.
 
16.09.2016
21
23
3
Možeš napisat, sta imaš od opreme i sjemenki?
Jesi još nešto poručio?

Sjemenke su mi stigle dns :
3x CBD Critical Cure
3xCBD OG Kush
4x C´99
4x White Widow Fem

Opremu jos cekam, al trebala bi stici za nekih par dan (nadam se sto prije)
400 Watt Komplettset Grow Basic Line 0,8 x 0,8 x 1,6
 

Prilozi

  • Grow Box.JPG
    Grow Box.JPG
    45 KB · Pregleda: 15
16.09.2016
21
23
3
Sto se tice mojeg znanja i iskustva o ovome je mozda 1 cijeli %. I to iskljucivo ono sto sam procitao "Grow Tutorial" ovdje na forumu. Sto se tice izrade ulja takoder.