Karcinom pluca i metastaze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.11.2015
9
0
1
38
Pozdrav svima! Moja mama boluje od karcinoma pluca koji se prosirio na limfne cvorove,bubrege i neznam gdje sve nije pa molim pomoc u doziranju ulja kanabisa u pocetku
 

saska

Banned
Banovan
14.11.2015
6
0
1
37
tako treba da deluje, spavanje je okej kasnije ce se privici na uklje i manje ce spavati ali povecavajuci doze spavace i dalje, to je tok lecenja da se odmori i fizicki i psihicki. normlano je sve, zelim vam svu srecu. ne rece koje sorte koristis>
 
16.11.2015
9
0
1
38
tako treba da deluje, spavanje je okej kasnije ce se privici na uklje i manje ce spavati ali povecavajuci doze spavace i dalje, to je tok lecenja da se odmori i fizicki i psihicki. normlano je sve, zelim vam svu srecu. ne rece koje sorte koristis>
Nemam pojma koje je sorte. A nadamo se da ce ovo pomoci. Hvala vam puno
 

saska

Banned
Banovan
14.11.2015
6
0
1
37
moja majka je umrla prosle godine od raka bronhija, 7 x 4 je bio tumor, umrla je za 3-4 meseca kako smo otkrili zlo. ne plasim te samo ti donosim realnost. svako dobro
 
16.11.2015
9
0
1
38
imamo sličan problem... teško je posebno početak ali uzdah se u Boga u ulje tinkture razne i obavezno je IMUNOFAN! Možda se ne izleči skroz ali produžiće život zasigurno. SREĆNO
Hvala puno! Vidim da joj je bolje od ulja,bolje jede i pije. Stalno bi nesto jela. Cak joj se i krvna slika popravila i u utorak ima kemo (ja nisam za to ali ona sama odlucuje o svemu) u biti ona vjeruje u kemo i jedva joj je doktorica dala kemo,neki najblazi oblik a ako joj bude lose prekinut ce joj.. neznam kako sad ide kombinacija ulja i kemo? Dali smije i dalje uzimati?

moja majka je umrla prosle godine od raka bronhija, 7 x 4 je bio tumor, umrla je za 3-4 meseca kako smo otkrili zlo. ne plasim te samo ti donosim realnost. svako dobro
Uhhh moje saucesce :( izgubila sam vec tatu,odjednom,srce... mama je otkrila prije godinu i mj dana da ima rak. Sve je bilo pod kontrolom dok nije isla na zracenje..od tad upale pluca..tesko disanje,kasalj i rak se prosirio dalje,zahvatio je limfne cvorove,maternicu,bubrege.... dobila je koncentrator kisika doma i 16 sati dnevno mora biti na kisiku...

Hvala puno! Vidim da joj je bolje od ulja,bolje jede i pije. Stalno bi nesto jela. Cak joj se i krvna slika popravila i u utorak ima kemo (ja nisam za to ali ona sama odlucuje o svemu) u biti ona vjeruje u kemo i jedva joj je doktorica dala kemo,neki najblazi oblik a ako joj bude lose prekinut ce joj.. neznam kako sad ide kombinacija ulja i kemo? Dali smije i dalje uzimati?
naravno ulje ce joj pomoći da smanji mučninu

naravno ulje ce joj pomoći da smanji mučninu
Azra123 treba imati nadu i verovati u čuda ali takodje moraš biti jaka i realna. sve je to život
 
Poslednja izmena od urednika:
08.06.2013
1
0
1
Pozdrav svima! Moja mama boluje od karcinoma pluca koji se prosirio na limfne cvorove,bubrege i neznam gdje sve nije pa molim pomoc u doziranju ulja kanabisa u pocetku

Moras postepeno povecavati doze ali zbog metastaze ne mozes ni da razvlacis. Ide ovako 1x1 3 dana, 2x1 3 dana, 2x2 3 dana, 3x2 3 dana, 3x3 3 dana. Moras povecavati dozu dok ne dodjes do 20 dnevno to je 3x7. To je kolicina od 1. grama. Nakon toga se smanjuje. Tvoja majka ce biti u nekoj vrsti sna non stop, budice se samo da jede i zavrsi fizioloske potrebe. To je jedini nacin da je spasis, neizleciva je matastaza jetre, za sve ostale postoji mogucnost.
 
Poslednja izmena od urednika:
12.07.2015
17
18
3
33
evo citiram Ricka Simpsona:

"
Ja nisam doktor i nemam pravo govoriti ljudima što bi trebali ciniti.
Osobno ne prihvacam nikakvo lijecenje protiv raka koje se danas koristi u službenoj medicini. Ne preporucam da se ulje od konoplje koristi zajedno sa kemoterapijom.
Koji je smisao raditi vlastiti lijek ako dozvoljavate da vas službena medicina masovno truje?
Iz mog iskustva sa lijekom od konoplje, otkrio sam da vecina farmaceutskih lijekova više nije potrebna kada osoba jednom pocne koristiti ulje od konoplje.
Cini se da kombiniranje ulja od konoplje i vecine ostalih prirodnih lijekova ide vrlo dobro, ali imao sam par izvještaja ljudi koji su probali uzimati ulje
zajedno sa farmaceutskim lijekovima i iskusili bol u trbuhu, itd. Svi su problemi nestali kad su ljudi prestali uzimati propisane lijekove.
Svakome tko ce upotrijebiti ove informacije da pomogne voljenima želim dobrodošlicu u svijet prave medicine.
 
16.11.2015
9
0
1
38
Nije primila danas kemo i meni je to drago da nije..ali nemogu ja utjecati na njezinu odluku,ona zeli i kemo i ulje... e sad nije primila jer su joj leukociti fuuul visoki.. neznam dali je to zbog konzumacije ulja ili ne?? Iskustva su dobrodosla
 
14.11.2015
4
1
3
leukociti ukazuju na postojanje bolesti, upalnog stanja. Ali ako se uzdaš samo u ulje onda mora da menja ishranu i da se potpuno posveti režimu Rika Simpson... moja mama sutra ima hemo i posle sledi povraćanje imuniteta i tako u krug ja živim godinu ipo dana....
 
16.11.2015
9
0
1
38
Majka je preminula 1.12 :'( veliko hvala svima na odgovorima! Ulje kanabisa doista pomaze,nije se patila, ublazilo joj je bolove i imala je apetita.... bila je dobro i borila se skoro pa do samog kraja....:'(