Karcinom pluca i ulje kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2018
2
0
1
32
Pozdrav ! nova sam u ovome neznam koga bi pitala...dakle mojoj majci je pred tjedan dana dijagnosticiran karcinom pluca sa metastazama na jetri i nadbubreznim zlijezdama..vec od petka krenuli smo sa 100 posto provjerenim uljem kanabisa..krenula sam i sa sodom bikarbonom i limunom razrijedjenim sa vodom..i naravno prehrana samo povrce i voce..do subote uopce nije kasljala dakle nikakvi simptomi tumora nisu postojali..slucajno otkriveno na krvoj slici pa daljnjim pretragama...mene zanima dali je moguce da ona iskasljava taj tumor!? danas sam uocila male crne komadice u slini koju je iskasljala! vrtim film nista crno joj nisam davala za jesti.. jel ima itko iskustva sa time? tnx :)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Rak je svjetle boje, tako da to vjerojatno nije tumor. Moguce je da ljudi iskaslju ili ako je rak debelog crijeva u pitanju pokenjaju tumor. Al to je u vecini slucajeva kada je osoba uzela barem 50 ml ulja pa na vise.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ako je tumor na bronhalnom stablu onda je moguće ga iskašljavat ali često ako je na tom mjestu se krv izbacuje koje bude dosta tamne boje. Kao odstajali ugrušak. Tumor na tom mjestu je čest kod pušaća.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Iz iskašljavanja krvi se ne može reči da li ide na bolje ili na gore, pogotovo ako prima kemo i zračenja. Kemo i zračenje može oštetiti tumor i tkivo pa se javlja i krv prilikom nekroze tumora, a može biti da tumor napreduje u dišne i probavne otvore pa krvari, a može biti i ne povezano...

A ako ima temperaturu može biti da je pokupila upalu sinusa, pa joj curi u grlo malo krvi... shvaćam da želimo znati što je, i ja sam takav, ali pretpostavljanje nas može odvesti na krivi put.

Držite disciplinu i ne odustajte...
 
17.09.2018
5
2
3
48
Pozdrav ! nova sam u ovome neznam koga bi pitala...dakle mojoj majci je pred tjedan dana dijagnosticiran karcinom pluca sa metastazama na jetri i nadbubreznim zlijezdama..vec od petka krenuli smo sa 100 posto provjerenim uljem kanabisa..krenula sam i sa sodom bikarbonom i limunom razrijedjenim sa vodom..i naravno prehrana samo povrce i voce..do subote uopce nije kasljala dakle nikakvi simptomi tumora nisu postojali..slucajno otkriveno na krvoj slici pa daljnjim pretragama...mene zanima dali je moguce da ona iskasljava taj tumor!? danas sam uocila male crne komadice u slini koju je iskasljala! vrtim film nista crno joj nisam davala za jesti.. jel ima itko iskustva sa time? tnx :)[/QUOTMoja mama ima istu dijagnozu,pije vec mjesec dana ulje ,koliko dugo treba koristiti ulje?
 
17.09.2018
5
2
3
48
Koliko dugo treba koristiti ulje pa da se ode na ponovo slikanje pluca itd
Odbijena je hemoterapiju,koristi se samo ulje!
Karcinom pluca sa metastazama na nadbubreznoj zlijezdi je u pitanju!
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Morat ćeš pričekati da ti se javi netko sa iskustvom u tom području. Kontrole često idu za 2-3 mjeseca. Nekad 4. Onkolog to odredi na temelju situacije...
 
24.02.2019
1
0
1
48
Pozz ljudi da li neko moze da me uputi kako nabaviti makar semenke za uzgoj treba mi ulje za zenu ima karcinom pluca sa metastazom na jetri?
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203