Kasni Automati ali nikada nije kasno za Brati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav ekipica, posto je prosla tura automata propala, narucio sam nove 2 ture.. Kada sam jednu turu dobio, shvatio sam da cu naruciti jos. Ovdje cu navesti biljoze koje su posadjene i koje ce biti posadjene kroz koji dan.. Trenutno su posadjene 2x Bubba Kush -> 2x Blue Amnesia XXL ( jos jedna plava amnesia ide navecer u zemlju, trenutno je u maramici jos ) a u paketu koji dolazi cu posaditi 1x Cheese XXL --> 4x Cookies.

Molio bi burazere moderatore da ne zakljucavaju temu jos nego da kada mi dodju ostale sjembe da ih roknem u dnevnik da bude ljepo pregledno za narod :eek:


Auto Bubba Kush
123.jpg

85% Indica / 15% Sativa :whato::
Mjesavina -> Bubba Kush Pre’98 x White Widow Auto ( Good Shit )
Berba Hedova za -> 70-80 dana
OutDoor Visina -> 140cm
Grama po Biljci -> 50-150g
THC -> 17-21% ( to je sa neke ljeve str al na orginalnoj pise samo HIGH )
Okus -> Ima jak okus Skanka ali ima i taste po vocnim bobicama, po zacinima, limunu i benzinu ( nadam se da nece biti naftalinka haha )
Efekt -> Zakuca te u krevet i sprzi ti mozak

Blue Amnesia XXL

amnesia.jpg

SATIVA
Mjesavina -> Original Amnesia Autoflowering X autoflowering Blueberry
Berba za -> 75-80 dana
OutDoor Visina -> 1.4m
Grama po Biljci -> 60-170g
THC -> HIGH
Okus -> Ima sladak i vocni okus koji ima dodir papra i lemon hazea -> Njen okus je kao da napunite usta bobicastim vocem pomjesano sa limunom
Efekt -> Balansiran efekt sative/indike, kada pocme rad -> dize vas i drma vas a nakon nekog vremena vas toplo opusti i to moze trajati satima

Sutra cu postaviti jos ove 2 nove vrste i karakteristike

Slika Proklijalih Sjembi ( u isto vrijeme su stavljene, ovima je malo izasla klica i roknuo ih u zemlju tako cekam i jos jednu amnesiu da pljune malu --> ove dugacke su Bubba -> Klijale su otp 48 sati i odma su bacene u maramicu, nikakva voda )

sjembe.jpg

Slika Posadjenih Sjembi

slika123.jpg



Mentor -> Badi :respect: i najjaci komjuniti :respect:

Zavolio sam ovo i otelo se kontroli :mario:: znam da je kasno za sadnju Outdoora, ali su male na moru, toplo im je i nadam se da ce biti seksi​
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Srecno,premda noci postaju hladnije dosta,izgurace ti to sigurno samo cemo videti prinos,pratim dnevnik bas me zanima jer sam hteo da se upustim u grow kasnije, pa taman da vidim kako ces proci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vamzemaljac

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
fala burazeru.. da, postaje sve hladnije navecer al opet ima i puno toplih dana.. i ja kontam da ce gramaza biti manja ali ko zna, mozda male iznenade :rasta: al opet i da ove godine uspije sve kak treba, mozda druge nebi ko zna.. ali zato treba probat ::listomahanje:: trenutno su u zemlji jedan dan, jos niti jedna nije ugledala sunce a i dns je bas bilo oblaka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Ekipa evo Updejta.. znaci strasne stvari su se izdogadjale.. sve sjemenke su proklijale medjutim od 11 ih je uspjelo 6 komada.. od ovih 5, 2 male biljoze mi je presjekla kao neka buba ili nesto, znaci ja dodjem a one samo leze na zemlji, ko da su na pajdu, ja gledam ono koji *****, 20 min prije stojala ko nikad, 20 mina poslje, lezi na zemlji a onako na dnu stabljike ko da je neko noktom sabotiro haha.. jebene bube ili neki kurci :udarac: a ostale male jednostavno nikada nisu izrasle iz zemlje.. znaci sve biljoze kod kojih sam pustio klicu oko 1cm su izrasle a ove ostale nikada nisu.. Trenutno je ostala 1x Bubba Kush i 5x Cookies.. Uskoro cu uzeti neke nove i roknuti da nadoknadim ove.. Najstarija ima 10 dana.. Peace out male.jpg
 

Prilozi

  • male.jpg
    male.jpg
    122,2 KB · Pregleda: 8

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Tako sam i ja konto, bas sam uzeo ove koje se beru krajem 10og.. fala burki, trebat ce @mester
A gle, tako i na tarabi piše p****, pa ne možeš da uguras.
Moraš biti svjestan da ne završe automtici baš kako piše. Uglavnom se to produži za 10-20-30 dana. Organiziraj si neki indoor ako želiš ovo duvati pred zimu.
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav burazeri, ja tolko nadimljen da sam zaboravio da imam temu :joint2:

@Themistocles --> To je bila situacija, neki blagdan il nesto je bilo kada sam sadio i nigdje nisam mogao kupiti zemlju par dana a vec su proklijale, pa sam ih roknuo u florabellu zutu al staru jedno 20 dana u kanti bila.. i napunio sam kolko ima zemlje jebaji ga ( dodao sam zemlje poslje ).. a ovo lisce sam ubro sa vecih biljoza koje cvjetaju i pobaco ovdje, valjda im dobro dodje.. Inace ove kujice su bilo u sobi zbog loseg vremena a inace se prze na terasi.. i drzim oko 2,3 tjedna tu i onda idu u sumetinu fino na sajt..

@Northern_island-jonson --> Pozdrav burazeru i hvala ! a to je sjebano ako vrijeme nije na tvojoj strani.. pa et kod mene bude kisa dan,dva nekad al onda opet zaprzi fino.. uzeti cu jos par komada i pridruziti ih ovim slatkicama :ljubav: iskreno,ne kosta me puno da probam a vjerujem da ako se ovako nastavi da ce biti meda na kraju :cool23:

@VenloNL hahaha kralju.. ne mozes da uguras al uz malo picke mozda proguras.. jebiga nikada ne znas, uvijek sam volio riskirat.. haha a mozda propadne sve ko zna, vidjeti cemo.. in door ne mogu odraditi, duga je prica.. a za outdoor imam sajt di przi sunce i toplo je fino bas, mos komotno ***** na sajtu kolko te opere milinica od sunca i biljozica ::sex:: a ako ces mi ti organizirat neki indoor javi adresu u inbox :murija: haha ::umirem::
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Danas sam lagano poceo trenirati male, najstarija bubba kush ima otprilike 3 tjedna.. jucer sam stavio prvu dozu plantelle list 1.3ml na 0.5l i lagano su sve podnjele.. bas su se pocele brze razvijati u zadnjih tjedan dana.. Ove dvije male kao sto vidite su zakrzljale i to sve zbog nekog insekta koji mi je cjepnuo obje.. npr ja cilam, pogledam male ono sve tip top, nakon 20 mina ja cibam pogled i odjednom lezi jedna na zemlji mamu jebala.. i tako sutradan isto i ova druga samo capnuta al su prezivile nekim cudom.. Znaci trenutno ima samo jedna bubba a ovo ostalo sve kukiji.. uskoro dolazi cream mandarine auto kada dodje na skladiste.. peace and One love :sun2::cool23::sun2:

vutra.jpg
vutra1.jpg
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Ekipica, nemam nikakve srece sa automatima.. bas kada sam ih prebacio van, dosle su oluje i nevremena, 2 dana su bile nonstop na kisi na sajtu i pretvorile se u bosiljak haha.. strasno je kakva se sranja dogadjaju.. ovo mi je druga tura automata koja je propala, znaci jedno 20 sjembi narucenih sveukupno lol..ovo je bila velika skola.. imam u zalihama neke cream mandarine automate pa cu njih roknuti da nastavim dnevnik.. ovo sam slike sam presadio u suhu zemlju pa cemo vidit oce se ista desit, ali nemam nikakve nade haha, 2 automata sam odma nogom nabio kada sam ovo vidio.. jedva sam se susdrzo da ne pocnem sa svima igrati nogomet i presadio ova 3 mala klosara

automati.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KozjaktoMilano