Kasni outdoor

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
28.06.2020
36
24
8
21
Pozdrav vutrasi, malo sam zakasnio sa sadnjenjem ali sta je tu je...
Seme:Super Silver Haze OG
Zemlja:florabella zuta
Datum kad je biljka izbacila prva dva lista:22.07.2020
Nemam nesto puno iskustva, ovo mi je prvi put, Ali sam dosta citao na nasem dragom sajtu... mentor mi je badi kralj...
Danas je biljci deseti dan, za nekih desetak dana ide u saksiju od 30-50 litara, planiram da kad dodje lose vreme napravim neku malu kucicu koja ce biti oblozena folijom za plastenike, da bi biljka docekala berbu... gnojivo sam mislio da uzmem plantellu list i cvet mozda i neki booster, i mozda perlit... danas sam saksiju oblozio sa mrezom za insekte jer ima puno pcela i muva, a uvece komaraca... za trening se jos nisam odlucio koji ce biti... pozdrav vutrasi, updejt kad presadim...

Prilozi

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
773
4.852
163
Starost biljke i trajanje dana govore da si zakasnio s vegetacijom.
Ovo je period kad biljke pocinju cvjetati, dan postaje kraci i biljke ulaze u cvjetanje. Zato se vegetacija u outdooru uvijek odradi do kraja sedmog mjeseca jer do tad imas vremena za trening, prehranu, ono sto si naumio. Zakasnio si najmanje mjesec dana(22.07 kotiledoni) da dobijes najmanje 50g kvaliteta.
Ako zelis nesto od nje morat ces cvjetanje odraditi u kuci. Strain koji cvate preko 12 tjedana si pripremio s 8 dana vegetacije i tu si pogrijesio. Ako ne zelis da bude pogreska iskoristi ovo vrijeme da spasis biljke dok ne sredis box inace nezavrsen grow.
Bilo bi dobro i procitat malo vise o uzgajanju i proucit detaljnije u dnevnicima.

OP
OP
W
28.06.2020
36
24
8
21
To sam i ja mislio, ali badi mi rekao da ce pregurati losije vreme... ostavicu neki kes sa strane, pa ako budem morao kupicu neku jeftinu opremu (cfl 250w mylar foliju i par ventilatora)... Hvala na upozorenju