Kasno posadjeno... Sorta AMD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Otvaram dnevnik zbog stalnih pitanja na forumu tipa - Da li je kasno?
Ovako, seme ubačeno direkt u zemlju 01. 07. Izbilo napolje za nekih 10 - ak dana. Danas je ovolika biljka, pa da vidimo šta će da se desi. Ništa djubrivo, ništa filozofija, čista zemlja, zalivanje po potrebi.





Predpriča je ova. Seme je sorta AMD, dobio od drugara iz NL. Nije automatik. Stavio polovinom četvrtog meseca na klijanje dva semena, znam, rano, sve naopako radim. Proklijala oba, ubacio u čaše od jogurta u neku hebenu kupovnu zamlju za cveće, nikle obe, krenule i stale, ni tamo ni vamo, nit rastu nit se suše. Stipe me posavetuje da ih presadim u neke saksije koje nisu providne jer ne valja za koren i kaže mi čovek da zemlja ne valja. Poslušam ga, presadim, krenu malo i opet stanu. Tu je već prošlo mesec dana, vidim ne valja, šta ću, presadim ih onako male direkt u zemlju napolje. Jedna se osuši, druga krene. Polovina 6 - tog meseca, ima je već nekih 10 - 15 santimetara, rek'o dobro je, krajem meseca izlazim da pogledam biljku, kad imam šta da vidim. Hebena krtica iskopala krtičnjak direkt ispod, rupa tačno na korenu, dalovalo je kao da je zemlja povratila biljku. E, šta sad, nužda zakon menja, još jedno seme direkt u zemlju pa šta mu bog da. Eto... Ostala mi još dva semena za sledeću godinu.

Ponavljam, znam da se ovako ne radi, znam da je naopako ali ajde da probamo pa da vidimo šta će da se desi.

Postavljam fotke svakih desetak dana, samo da se ne pojavi opet ona krtica mamu joj hebem.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja se mogu kladiti da cu sa klonova skinuti kao sa jednog prosjecnog autosa :)

20.7...sve i da danas kliknu na flower a nece.Opet ostaje bar 3-4 tjedna nekakve vege.Jer ipak ona jos vegetira neko vrijeme. Bez obzira na fazu cvjetanja.
Bar do 20-25.8
Kasno je ako hocemo full od nje,ali nije kasno za saku, dvije hebene marihuane haha
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
nemam dokumentovano pa mi ili vjerujte il nemojte:)

pretprosle godine sam iz ove iste radoznalosti proklijao sjemenku domacice 02.08. pocela da cvijeta oko 26.08. i skinuo je 31.10. gotovo zrelu. saksijica 0,5l.
i inace ih obicno berem krajem oktobra,pa mislim da vrijeme sadnje utice samo na kolicinu.
nadam se da ovo nije neki spam,prastaj drug:razvaljen::
peace out :spliff:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma bice necega; i ja sam pristalica kasnog uzgoja, ali ne bas ovoliko kasno :)
mada mogu reci da sam ovo leto pomalo omanuo, suvlje je i slabije ide vegetacija nego prosle godine, mada sam posadio bar dve nedelje ranije nego prosle godine. metucu neke slike ako nije problem?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Jbt, ala šibate ove dnevnike, fala bogu, jedva nađoh ovaj moj šunjavi. Te skraćenice poput JBT, sam naučio od mojih ćerki. Uglavnom, nema šta da napišem, osim, raste... Poslušao sam Powera za malo više zalivanja a gnojivo neću namerno da dajem. Kao što sam naveo pri otvaranju dnevnika, kasno posađeno, samo voda i sunce, pa da vidimo šta će da se desi i koliko će biti grama cvetića... Eksperiment...

 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa zar nemas pored "post reply" opciju "upload a file"?

Naamloos.jpg

slike idu direktno na forum, nema potrebe da odlazimo sa vutre.