kasno presađivanje,HELP

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.03.2012
11
0
0
48
ljudi ja imam jako mali prostor nekih 40 kvadrata,tu sam napravio 35rupa i posadio u svaku po dvije biljke,sad su stare oko 3 mjeseca i to je sad đungla,sve su oko 130cm,i čini mi se da više nema mjesta,kako ih sad malo prorjediti a da se ne osuše,naravno rječ je o vanjskom sađenju
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
A šta ti misliš kako ih prorijediti?
Druga stvar Vutra org sajt je protivnik odnosno ne podržava komercijonalni uzgoj a 40 kvadrata prostor i 70 biljaka nije za osobne potrebe sigurno,nije!
Tako da od mene imaš rep - odma u startu i neću ti ništa drugo reći.
Želim ti sreću da te ne ulove i svako dobro
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
prvo sto si sadio 2 u jednu rupu pokusaj da ih razdvois ako su se jako zamrsile onda jednu unisti i gledaj da ostane zemlje kad na korenu kad presadujes komotno bacaj napolje

smorice se i oklembesiti 3 dana posle ce piciti to se i meni desilo morao sam prosle god. preneti u 7 mesecu kazem malo se smori par dana i posle pegla zali samo kad presadis i ne zalivaj par dana

sretno
pozz

i sledeci put razmisljaj malo nesadis kuruz nije to zajebancija bolje da si narucio 5 sativa fem.brend nego da se jeb.. sa govnima dobio bi na tih 5 da pusis ko ker citavu godinu kvalitet!
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Potpisujem gorenje ti odgovore. nikako dvije po rupi. ostavi jednu po rupi pa če to biti 35 biljki onda iščupaj još 15.. Nemoj se zezat da nedaj bože nej--eš.. dosta ti je 20 i previše a 50-50 ti je muško-žensko i to bi ti trebalo biti dovoljan omjer..imat češ nakraju dosta uroda a manje je rizično..ili preseli na par lokacija da nebude sve na jednoj jer ako jedna pade imaš drugu ili treču..
Želim ti puno puno SREČE i budi oprezan..
 
18.03.2012
11
0
0
48
poštivam svaki savet,al kao što sam pitao prije mogu li se oporaviti biljke ako ih sad odvojim tj.presadim na drugu lokaciju